Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

vince

Slaboduché. Trailer a prvých 15 minút vypadalo sľubne, ale potom sa to zvrhlo, no, nech radšej každý posúdi sám. ()

perutman odpad!

Proč odpad??? Inu je tomu 24 hodin, co jsem se na ten film dokoukal a ještě mi pořád cukají ruce ve snaze chytit se za hlavu. ()

j.o.j.o.

Film se na jednu stranu snaží sdělit nějaké "poselství" o násilí, a na druhou stranu celý vypadá jako jedna velká reklama na něj! ()

Doomer

V podstate dobry wrestlingovy akcnak typu battle royale ale strhavam 1* za nutkave poselstvi jak nasili v TV skodi detem ()

Pahicz

Tento film, bych přirovnal k Hunger games, ale ještě o něco vražednějším. Vězni odsouzení na smrt bojující proti sobě proč ne. Takže až na ten konec kdy hlavní hrdina v podání Steva Austina vyvraždí všechny na ostrově a jeho přesným hodem bomby do vrtulníku, to má napětí, surovost, pot, krev a dobrou kameru ;) Za mě 78% ()

Shitonit

Nu Katu.. Katem svým můžeme si být každý sám. Tímto stručně řečeno, kdo chce si sám kam, ať si tam doleze snadno sám . . Asi se mi nechce plahočit se ostrovem vstříc jasné smrti, to si raději pivínko dám a na další film se podívám. ()

Clark_Kent

Miluju tyhle extrémní honičky po lesích v džungli i jinde. Když to vemu stručně, trochu jinej běžící muž. S. Austin si umí vybírat role. ()

LukeSharp

Hypercool záležitost,která principem připomíná Battle royale akorát s bandou největších psychopatů na světě.Všichni mají velké svaly(v případě žen něco jiného),všichni jsou maximálně vyšinutí a všichni se tam mlátí.Super podívaná s největším skvostem filmu a tím byl Vinnie Jones a jeho ukázkový sociopat.Ani Condemned se nevyvarovalo několika debilních morálních diktátů a páru dojemných a nesmyslných scén(i když mučení Rosy bylo fakt docela drsné),ale jinak nic moc nevytýkám.Je to celé show pro psychopaty.Přiznávám se.75% ()

DJ Kritik

Nebudem filozofovať o tomto sníku, ale splnil to čo som očakával. Akcia, obľúbiť si nejakú postavu, nenávidieť určité postavy / v akčných filmoch skoro všetky vedľajšie/ a stráviť príjemné chvíle oddychu sledovaním ľahko stráviteľnej témy. Trochu mi podvihlo mandle zase to americké vlastenectvo, ale keď to človek prepočuje tak to neuberie na zážitku. Inak live erotické a hard-core vysielanie si už v dnešnej dobe môže človek bežne prezerať aj v TV, dúfajme, že takéto zvrhlosti sa nám budú ponúkať len vo filmoch. ()

Cortesz

Wrestleři si udělali radost a natočili si film. Film je opravdu debilní tak jako wrestling celej o tom žádná, ale já se v některých momentech bavil. Nápad natočit film o reality show už sice není tak originální, ale zde bych přemejšlel o tom, že ano. Režie, akce, kamera jsou zvládnuté dobře, herci nic moc, dobrej soundtrack. Škoda druhé půlky, která se tvůrcům trošku rozsypala pod rukama tak jako těm ve filmu, kdyby jeli v duchu první půle kdy opravdu šlo o film o reality show tak by film dopadl podstatně lépe, ale to ne. Museli do toho nacpat typická klišé jako amerikán to musí vyhrát, otravná dávka moralizování a pitomejch keců, které film neskutečně stáhli dolů což je škoda. ()

Suomi

Průměrný akční film, kde Vinnie Jones hraje pořádný hovado,myšlenka dát na ostrov vězně a vysílat na internetu,jak se navzájem zabijí,je celkem ubohá, závěr je typický americký štastný konec-kde vyhrají jen ti nejhodnější ()

Maxmilian

Docela brutální zábava. Ale na tom se dá získat hodně peněz. Stačí mít hodně peněz a můžete je během pár hodin zněkolikanásobit. Prostě z milionáře se xtane rázem miliardář. Musím přiznat, že kdyby to bylo i ve skutečnosti, asi bych se ze zvědavosti taky připojil a zaplatil. Nápad to není zcela originální, ale pokud se dobře zpracuje, tak se s tím dá něco dělat. Zde pomohlo hlavně herecké obsazení, několik zabijáku z wrestlingu se honí v po lese a snaží se zabít se navzájem. Docela zajímavá konfrontace. Už i začátek napovídal brutalitu, proto se není co divit, když do sebe buší dvoumetroví borci, až z nich stříká krev. Jediné co mi nesedlo bylo ženské pohlaví. Samozřejmě vnady super. Jen mi přišlo za vlasy přitažené, jak drobná dívka (sice vražedkyně) zmasakruje chlapa, který má 150 kilo a přes 2 metry. Ale budiž, i ženy k tomu patří. No a měli taky co ukázat. Prostě pro toho kdo má rád tento typ filmů, tak nezklame, stále se něco děje. No a pro citlivé, tak to určitě ne. ()

Pavel666

Banda vězňů na neznámém ostrově. Ten, který přežije, získá za odměnu svobodu. Jen rvačka, střílení a hodně krve. To vše zakončené happyendem. Myslím si, že nápad nemá chybu. Ale z těch střihů jsem byl dost dezorientovanej, ikdyž to u tohoto krváku nevadí. Dlouho jsem takový film neviděl. Nemůžu si pomoct, ale úplně jsem se vžil do dob, kdy jsem jako malej sledoval Komando. ()

HarlanWade

Trapný pokus o rádoby zábavnou variaci na Battle Royale, který si diváka snaží osvojit obrovskými svalnatými chlapy, drsňáckými průpovídkami a coolovými zabíjecími fintami. Otravné béčko, na kterém potěší vážně snad jen ten Steve Austin a jeho extravagantní rozměry. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)