Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

AdamesWWE

[7/10] Condemned je celkom dobrý akčný béčkový film s obstojným hereckým obsadením, dejom ktorý je dobrý podklad na výbornú akciu, ktorá poteší každého fanúšika akčného žánru. Veľmi dobré prestrelky, úmrtia a výbuchy ktoré stoja zato. Spracovanie filmu - lepší priemer.. Jeden z najlepších filmov ktoré produkovalo WWE Studios. ()

666Carnage

Film má všechno, má příběh, má akci, má i herce, kteří nejsou k zahození, ale neni to dokonalé. Jako lepší Béčko je to dobré. Austin si myslim, že zde hraje dobře. ()

POciSEM

Svižná akční vybíjená kterou sráží dolu retardovanej kameraman.Bitky jsou nekoukatelný což je škoda ale jako jednohubka slušný ()

Bouřňák

Jedinou opravdu dobrou věcí na tomto filmu je potenciál tématu. Jeho realizace je velmi často dost ubohá. Na spoustu věcí ve filmu vůbec nevybyl čas, některé se zase zbytečně řeší do detailu. Celkově jsem pocelou dobu nezaregistroval souvislejší linii děje, které bych se jako divák chytil. Jediné, co mě možná trochu překvapilo, je totální čistka všech lidí podílejících se na tomto "island deathmatch" - nejen samotných aktérů souboje, ale i všech v zákulisí. ()

Hyb_rid

Stone Cold už nějaký ten pátek nevymetá ring, ale tentokrát si vybral trošku větší arénu v podobě odlehlého ostrova. WHAT? Samozřejmě od WWE productions se nedají čekat žádné scénáristické zázraky a tak tu máme klasický akčňák, který si na nic nehraje a příjemně uteče. If you wanna see Stone Cold Steve Austin open up a can of whoop-ass, give me a hell yeah! .... HELL YEAH! ()

Haymar

Pocta (nebo kopie?) o dost lepší Battle Royale - silně se inspirující reality show, v několika ohledech překvapí (a v mnoha naopak vůbec)! Silnou nosnou myšlenku utápí (pod)průměrné zpracování, do očí bijící hromada žánrových klišé i plochých postav a žalostně předvídatený děj! Zcela dementní scénář je u tohoto typu filmu běžným standardem a lze jej akceptovat. Co však akceptovat nehodlám, je opět totálně debilní kamera (chaoticky švenkující objektiv prostě NEní vždycky cool a dynamice to nepřidá - většinou to naopak uškodí!). Překvapil Steve Austin, který zde není jen jako "další tupá hromada svalů", ale kupodivu i trochu "hraje" (dokonce i lehký závan charizmatu tam byl)! Vinnie Jones předvádí svůj standard a svýho hajzla si evidentně patřičně užívá... ()

Ještěřák

ZAVŘI HUBU, ZATRACENÁ BABO! Absolutní béčko, jež zvrhle miluji, vyloženě předvídatelné a jednoduché jako list papíru, které svého konzumenta snad ani nemůže minout, protože na svého zákazníka používá metody stejně přesvědčivé jako ohnutá prostitutka, špulící na klienta zezadu svou sladkou díru. A to nejlepší nakonec - jenom co jsem viděl, tak třikrát dostane po tlamě ženská (ale většinou jen co si otře hubu od krve, už zase remcá). :) :) :) ()

Prochy38

Balanc mezi 2* a 3*. Ona to byla úplná kravina, o tom žádná. Zpracováno to bylo na to, jak dobrý nápad to byl, katastrofálně. Mně ale na druhou stranu seděly ty obličeje, co se tu ukázaly.... S. Austin v roli klaďase není špatný. V. Jones sice herecky o dvě třídy výš než ostatní, ale i tak bych ho u takového filmu nečekal. M. Bennett toho bohužel moc neukázal. A obě kočky se bohužel blýskly jen krátce... Řekl bych, že je škoda, že se s tím naložilo takto, jinak nápad kvalitní! ()

vander19

3* za Vinnieho Jonesa, za Steve Austina, a za úvod filmu ktorý ma zaujal a už len s napätím očakávam kedy spustia aj v skutočnosti takúto reality show... ()

J*A*M*A*L

Celý film nebo spíše pointa filmu je fakt dost zajímavá a vypadá to dost slibně a taky že to tak je.Stevea Austina mám docela hodně rád, protože hraje ve slušných akčňákách a do tohohle snímku se hodí fakt skvěle a předvedl skvělý výkon.Nejlepší dílo to rozhodně není, ale na jeden večer plný napětí je to solidní film.70% ()

cmenda

Tohle se fakt nepovedlo , to vzniklo tak že se 4 chlapy sešli v hospodě a řekli natočíme film tak za týden každý donese svou variantu a tak se i stalo ale každá se trochu lišila tak to dali do hromady aby byli spokojeni a vyšlo toho tohle . Že to blbost ano , stejná jako ten film . ()

Klay

Scénárista a režisér tohohle akčního béčka, jakýsi Scott Wiper, se asi rád koukal na Arnieho RUNNING MANa a vzhledem k současné popularitě reality show ho napadlo, že by si na podobném námětu mohl slušně nahrabat. Bohatý producent dostane nápad přivézt na opuštěný ostrov deset odsouzenců na smrt a nechat je se pozabíjet, za neustálého dozoru kamer. Každý ze "soutěžících" na sobě navíc má připevněnou výbušninu, jsou zásobováni různýma zbraněma a na hru mají časový limit. Inspirace by se tedy dala najít i v Battle Royale. Neoriginální námět, ze kterého mohla vzejít zábavná, krvavá řežba. Bohužel, film se soustředí na všechno kolem, jen ne na akci na ostrově a když už na ní dojde, tak je hodně krátká. Steve Austin v hlavní roli je vyloženě špatný vtip, protože celou dobu vypadá jako když mu právě zubař napíchal celou hubu umrtvovacíma injekcema. Nečekam od wrestlera kdovíjaké herectví, ale když je až takhle hroznej a bez špetky charismatu, tak nechápu co dělá v hlavní kladnej roli. Vinnie Jones dostal po dlouhé době trochu víc prostoru než jeho obvyklé štěky a docela si to užívá. Rozhodně bych ho v hlavní roli viděl radši než Austina. Když ještě zmíním, že tu na konci nechybí hloupé moralizování, že stopáž je o 20 minut delší, než tenhle scénář snese, že tu není jediná slušná akční scéna, která by aspoň trochu rozpumpovala adrenalin, tak je snad jasné, že takhle by dobrý akční film vypadat neměl. ()

sona123

Nečekaně dobré. Milionář se rozhodne trufnout televizní kanály a vysílat jedinečnou reality show, přes net. Po světě sesbírá deset trestanců odsouzených k trestu smrti a sveze je na utajený ostrov. Dostanou na nohu výbušninu, která vybuchne za 30 hodin, nebo ji mohou odjistit vězni sami (a tím zabít protivníka). Mají 30 hodin na to, aby se pozabíjeli navzájem. Vyhraje jen jeden, a to svobodu a kopec peněz k tomu. Myšlenka fakt zajímavá (pomiňme, že snad nereálná a hrůzná, i když lidi koukaj na hodně neuvěřitelné reality show). Zpracování též, je to akční, napínavé, je tu spousta zajímavých věcí k přemýšlení, hrdinové vybráni dobře...Konec trošku odflákli, ale to se dá odpustit. ()

Yardie

Slabších 60%. Čekal jsem nějakou totální patlaninu a blbost. Nicméně, nechtělo se mi ještě spát, tak jsem se juknul. A kupodivu to nebylo zlé. Příběh naprosto jasný, nicméně zde o něj až tak moc nešlo, film je určen k "relaxaci". Kupodivu to nebyla jen nějaká stupidní bitkařka, ale celkem se stylem udělaná akčňárna. Souboje měly švih a glanc a dalo se na to koukat. Film měl také jakési morální poselství o tom, kam až je schopna dnešní společnost zajít. A u toho, jak se radoval štáb z nějakých smrtí mi fakt moc dobře nebylo. Každopádně pro mě překvapení a solidně udělaná mlátička. Howgh! ()

zdenur

Po vysazení trestanců na ostrov ztratil film šlehu. Ty věčné odskoky do štábu a FBI jsou jen na škodu. Nebýt jich tak by hodnocení bylo o dost větší. Škoda. ()

Pedro Morales

Absolutní ztráta času. Poměrně dobrá dvojice v podání Steve Austina a Vinnie Jonese je jediné, co tento film drží jakž takž nad vodou. Scénář je snůška věcí neuvěřitelně neoriginálních a šílené pitomých. Mizerný bojový pasáže jsou střídaný ještě horšíma pasážema z řídícího centra a vy jen čekáte jakou kravinu si na vás scénárista ještě připraví a doufáte že už to vše brzo skončí. ()

Antaeus

//"ČO STE ROBILI V EL SALVÁDORE?" "CHYTAL BRONZ." "PREČO STE ZNIČILI TÚ BUDOVU?" "TIENILA MI SLNKO"// Škoda, že podobných hlášok bolo ako šafranu. Okrem toho.. Povedzme si to takto: ja organizovať "zápolenie", kde mám tucet najhorších hrdlorezov a madrfakerov z celého možného i nemožného sveta, ROZHODNE by som nemal hlavný štáb na tom istom ostrove. A keby už dajme tomu aj áno, asi by som si sem-tam nechal namontovať nejakú tú bezpečnostnú kameru. Inak by som si koledoval o pekný prieser. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)