Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Thomassi

No čekal jsem od toho nějakou pořádnou řežbu, ale postupem času se to zvrtlo v místy dost nechutnou honičku za přežitím. Ze začátku jsem na to koukal a říkal si, že to přece jen nemusí být tak špatné. To, jak se vybírali zabijáci a potom, jak byli hozeni na ostrov a začal ten krvavý boj. Potom se ale tvůrci začali vyžívat v brutálních scénách a celkově tempo upadlo a bylo ticho až do konce, kde se zase ukázala jiskřička naděje. Celkově bych hodnotil dvěma hvězdami, ale dvojice Steve Austin a Vinnie Jones (ten obzvlášť) mě přemluvila, a nakonec teda za tři. ()

Toshiro

S trochou nadsázky to lze popsat jako americký Battle Royale. Chvílemi film kazí děj mimo hlavní místo dění, kde se řeší najednou ufňukaní moralisti a čestní agenti FBI. Ale začátek a konec je skutečný nářez, který těží z tématu a zpracování maximum. ()

kinderman

„Tvrdý“ odsudek pokleslé zábavy a zvrhlých choutek diváků, kteří podobné pořady vyhledávají, se sám stává pokleslým v okamžiku, kdy je odhalena pravá totožnost jednoho ze soutěžících a nahlédneme do jeho rodinného zázemí. To jsem opravdu uronil slzu a šel ve své sbírce najít sofistikovanou jedničku Battle Royale, která v kategorii Nedobrovolná vybíjená na pustém ostrově patří k absolutní špičce. ()

Gereth

Bezkonkurenční Vinnie Jones jako ukázkový záporák a Steve Austin, který minimálně neurazil. Nicméně zbytek herců je tak neuvěřitelně otravný, že vám to ani ti dva nezachrání. Na to, že to měli být drsní vrazi z celého světa mi přišla většina dost měkká(anebo nějakou ošklivou náhodou hned mrtvá). K logice příběhu se ani nemá cenu vyjadřovat, ale v tomhle směru jsem ani žádné zázraky nečekal. // 40% ()

dee-key

Vezmu zahradnický nůžky a tomu střihačovi amputuji všechny prsty na rukou, za ty nepřehledný blikající scény, ze kterých jsem dostával empileptický záchvaty. A taky jak říkám, téma vyvražďovačky na ostrově není zrovna originální, stejně jako celý námět, který tu už jednou byl (tuším že to tam páchal Schwarzeneger). Ale když už to postrádalo originální nápad a druhou polovinu akce, tak to vykompenzovali magorem Jonemsem, který svojí postavu hlavního záporáka dotáhl až do konce. To že by Austin hrál takovýho klaďase jsem samozřejmě podle jeho zjevu nepozal, ale nakonec to nebylo nejhorší. ()

maverick10

Na muj vkus az moc mrtvejch. Takove masove vyhlazeni filmoveho stabu Vinniem Jonesem je na me moc. Vubec nechapu k cemu se to Vinnie propujcil. Nebyt toho moralniho smysleni nekterych lidi, dal bych bez mrknuti odpad. Takhle je videt ze to pan reziser nehlta jako Uwe Boll. A ze Uwe Boll je hodne velkej hltac. ()

Carlossss

Jasně... je to kravina. To klidně podepíšu, jenže je to dobře natočená kravina jako dělaná na relax u televize. U mě je hlavní, když se u filmu pobavím a v tomhle případě jsem se bavil skvěle... Vinnie Jones i Steve Austin jsou výborně protichůdní. Scénář mi přišel mírně postižený a nejvíc mě štvalo, že jako v každým druhým filmu, "božský a nedotknutelný" Shawshank nevyjímaje, se hajzlové kriminálnický(:-D) prezentují prakticky jako nevinní. Co na tom změní, že jeden z nich opravdu je. Vyjímka potvrzuje pravidlo:-D ()

SonG

Podle komentáře massera2 jsem se namlsal na pořádnou řežbu. Nakonec ale nic moc...Hodně kecání o tom jak je reality show tohoto typu škodlivá a jaký to hyenismus, až jsem se nudil. Navíc smrti odsouzenců byli na můj vkus až moc jednoduché a fádní.Nejvíce mne potěšil Vinnie Jones, kterého jsem měl zatím možnost vidět pouze v Gone in 60 seconds. Byl jsem mile překvapen jeho hereckým výkonem. Oproti tomu Steve Austin v kladné roli mne neoslovil vůbec. Vidět The condemned o pár let dříve, kdy jsem ještě filmy tohoto typu přímo zbožňoval, jistě bych dal o něco větší hodnocení. Takhle je to jenom čistý průstřel do vod přůměru. ()

kagemush

Tohle může srovnávat s Battle Royale jen chudák,co moc čte,píše,ale nekouká. To by se taky mohlo napsat ,že je to rýmejk třeba Tuctu špinavců.---Pro mě stopro nabušená akce se super nabušeným klaďasem (čím se to asi živí?,že by knedlíky a do mouky ,tak1:1,nějakej ten testoteronek s růstovýmy hormónky?),hnusák záporák,akce na akci,-do držky si až na nějakou tu přiblblou dějovou odbočku dávaj vlastně furt. Střílečky,nože,držková na pěsti,lámaní kostí,znásilnění,upalování,výbuchy,závěrečný echtkrvavý zůčtování,- no prostě klasika (na rozdíl od Komanda,nebo Kobry je to trapný vždy jen chviličku /no uvidíme za dvacet let/,při nějakém tom úletu,-proč klaďase prostě občas nevyhodili do luftu ,když je tak kakal?,-kde sakra vzal tu izolačku?,-překonám i Ramba,když on sestřelil vrtulník na třicet metrů šutrem,tak já ho sundám na šedesát a efektněji-,hnusná řezná rána se zacelí sama už po deseti minutách???,atd).Ale to už jsem zase rejpal,-za ty prachy se povedlo vynikající militantní superakční dílko,který si sem tam dokonce i zareje do těch ošklivejch Big Bratrů,co jich všude je (rozhodně vkusněji,než unylý a nevěrohodný Truman šou). ()

Diamant

Napínavý film, kde príbeh o živom internetovom prenose zabíjania medzi desiatimi väzňami na opustenom ostrove nie je samoúčelný, ale postupne nás vedie k tomu, aby sme nepodporovali ani sledovaním zlé programy. Odporúčaná prístupnosť: Od 18 rokov. ()

Chen

S tímto obsazením se dalo dělat mnohem více. Alespoň co se soubojů týče. Ale jinak se filmu nedá upřít atmosféra. ()

SallyZen

Akční film s parádním Austinem a ještě lepším záporákem Vinnie Jonesem. Nápad to nebyl špatný a děj se natočil pak už skoro sám! Konec pro mě dost překvapivý, ale také odfláknutý, jak jen to šlo. Celkově jsem se nenudil a nebylo to tedy špatné. Něco podobného jako "Turnaj zabíjáků", ale pro mě trochu hůře zpracované. 60% ()

peto12

Tak tento film bol pre mňa jeden z tých lepších akčnejších filmov. Prvých 10 minút ma akosi nebavilo, ale potom to bol docela solídny výkon Stevea Austina. I dokonca Jack Conrad - Steve Austin tu predivedol solídne akčné kúsky, hlavne ten koniec, jak sundal ten vrtulník. ()

Martin741

Scenar k filmu Condemned je sice dementny, o tom bez diskusie. Ale film je pravy akcnak se vsim vsudy : drsne hlasky, perfektne suboje, akcne sceny .....a ten zaver bol proste masaker. Podla mna dost podcenovany film. 69 % ()

cariada

Další snímek na bázi ala Battle Royale jen s tím rozdílem ,že tady se jedná o vězně a je jich jen 10 ,ale princip je naprosto stejný ostrov ,náramky ,jeden vítěz. Poněkud divný je ,že jim někdo ty vězně jen tak vydá ,aby s nima hráli tuhle zvrácenou hru vysílanou po netu. Samozřejmě je tu někdo kdo se zbouří jak z týmu lidí kolem hry ,tak samotný hráč ,který není vrah ,ale elitní voják. Prostě stále to samé. ()

Petoss1

Film natočený na nereálnom základe nemôže dopadnúť dobre, aspoň že tam sú poriadne kapacity ako Vinnie Jones a Steve Austin. 60% ()

Skleena

Není to tak monstrózně slabá záležitost, jak jsem podle mnoha komentářů čekal. Na jednu stranu je fakt, že příběh byl mega stupidní, ale upřímně - kdo by si tohle pustil z touhy po závratné dějové linii to nemá v hlavě úplně stoprocentně v pořádku. Střih mi hlavně při soubojích přišel místy nepřehledný a co mě hodně zklamalo, byla muzika. Jinak slabší tři, ale až na hyper-kruto-tragickou koncovku v podobě vrženého náramku s bombou do vrtulníku se na to při nějakém tom pivu a vymleté hlavě po těžkém dni dá hlavně díky kozatým "vyplňujícím" herečkám koukat (btw čekal jsem, že alespoň jedna z odsouzeňkyn něco v rámci nějakého souboje předvede, ne jen charakterovou svinutost a nebo ufňukanost. Škoda.) ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)