Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost vybojovat si svůj život. Džungle jednoho tichomořského ostrova se stane záhy krvavým bojištěm. Tato drsná vybíjená má být prostředkována celému světu pomocí internetu. Nikdo ale netuší, že jeden z aktérů této plánované show je vycvičený člen amerického námořnictva... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Pajky3

K tomuhle filmu mě pojí vážně zajímavá historka. před dvěma lety, když jsem prvně bydlel na koleji, tak jsem se na tenhle film koukal se svým novým spolubydlícím. Jenže on se rozhodl, že po hodině usíná a vypnul to. Následně jsem se přestěhoval a tak jsem to prostě nedokoukal. Až teď, když jsem si procházel filmografii Vinnieho Jonese, tak jsem to znovu objevil, abych to mohl dokoukat. A jo bavilo mě to, jak tady píšou, připomělo mi to Battle Royale ale podle mne to nedosáhlo takovejch kvalit, takže, jedna za Jonese, jedna za tu ultra vybíjenou a jedna za to jak jsem se k tomu dostal ()

c.tucker

No jako nevim co si o tom mám myslet. Steve Austin je svými hereckými schopnostnmi torchu napřed před svými soukmenovci, ale stejně má výraz psího keksu. Děj je jasnej, že nebude nic moc, s tim jsem počítal do předu, ale vše ostatní také selhalo, nevěděl jsem s jakou postavou mám cítit, všechny byli tak nezajímavé a nijak nerozvedé. Bitky byly tak nějak roztržité a nepřehledně nastříhané. Celkově prostě slabota. ()

Šimpy

Celkem zábavná podívaná. Nebýt toho moralizování. I když to vede k zajímavé diskuzi. Byla by taková internetová show správná? Pro mnohé by to bylo nemorální. Osobně na to nevidím nic špatného, přece jen se jedná o lidi odsouzené k trestu smrti. Protiargumentem může být, že jsou to taky jenom lidi a zaslouží si zemřít důstojnějším způsobem. Ale pokud jsou to lidi odsouzení k trestu smrti, tak zřejmě někoho zabili a to ve většině případů brutálním způsobem. Takový člověk si zaslouží zemřít stejně. ()

Googlak

Parádny akčňák, ...Ktorý je natočený pre diváka ktorý si chce pri filme oddychnúť a neche sa mu nad filmom rozmýšľať , ... záverečný boj je bombový, ... Musím sa priznať , ... že počas filmu som kus nadržival Vinniemu :-) ()

KatanaCZ

Naprosto souhlasím s t_gonem. Je to film čistě na odpočinek, vypnout = bavit se. Přesto jsem rád, že to dopadlo takhle, čekäl jsem opravdu hrozný film. ()

otík

Je to film o zabíjení v přímém přenosu. Komu to vadí, ať tento film nesleduje. Kdo se s tím smíří, dostane slušnou akční porci se sympatickým hrdinou a totálně potrhlými záporáky. Vinnie Jones hraje totálního magora, to mu ovšem šlo vždycky a ani zde nezůstává své pověsti nic dlužen. Steve Austin je opravdový hromotluk s dobrým srdcem a jeho role mu přímo sedne na jeho vyholenou šišku. Akce je natočená velmi slušně, navíc film má velmi slušné tempo, atmosféru i napětí. ()

Radiq

Takovej Battle Royale trochu jinak. Režisér Scott Wiper vybral pár týpků a typek z různejch národností, aby se do sebe pustili. Bylo jasný, jak to dopadne, ale Steve Austin jako neznámej krutobijec je neokoukanej a tudíž to bylo fér. Nad dějem nemá moc smysl se zamýšlet. ()

Nivenx

Průměr. Občas film i bavil, ale jen díky Steve Austinovi v hlavní roli, myslím, že bez něho by spousta lidí dalo 1* nebo i odpad. Já jsem jeden z nich. Díky němu je to ohodnoceno ode mě na 50% a víc nedostane. Protože, jinak je film naprosto debilní. ()

URBAN

Miluju tyto filmy!!! Jsou plné akce, napětí a všeho co mám rád. Už jen čekám kdy bude tato reality show i v televizi. Za to bych byl schopný pořádně zaplatit. ( 6.3.15/MAC ) ()

Deyw

v klidu picovina..vinnie jones je rizek jako prase a austin a jeho bitka stim hovadem jonesem je legendary..skvela bcko picovina..uzival sem si to jako prase.. :D ()

Doudis19

Je to shit. Kdekdo by si po zjištění obsahu řekl, že se alespoň pobaví při umrtí jednotlivých vězňů. Bohužel se ve filmu nevyskytne jediná zajímavá smrt a dokonce snad ani kapka krve. Scénarista si vzal dovolenou, kameraman jel na tripu a lidi od castingu se museli zhulit do slepoty, jak jinak si vysvětlit obsazení hlavní role slůnětem Austinem!? To obrovský hovado si snad myslí, že jsme zvědavý na další Hulky Hogany.. A tak jedinej klad vidím v psychopatickym Vinniem Jonesovi, jakožto lehkém zablízknutí v nekonečné tmě týhle zhovadilosti. ()

t_gon

Ten "čtverec" není úplně čistý, pač Battle Royale s Wrestlery a hodně psychopatickým Vinnie Jonesem (imho takhle "syrově realistického" vraha jsem dlouho neviděl) v americkém podání měl mnohem větší potenciál, který využil jen z části. Trailer navnadil na pořádně adrenalinovou vybíjenou, ale kdesi v půlce po vysazení vězňů na pustém ostrově, kde se mají do posledního jakkoli zmasakrovat a tím se vykoupit z trestu, získat svobodu a balík peněz, se to začne místy nechutně blížit k "ukecané romantice", která prostě nemá mít v podobném filmu místo. Není to vyloženě špatné, dá se u toho hodně pobavit a s mozkem v režimu offline si i to pěkně užít, ale razantnější sestřih by filmu sednul jako hladovému rohlík... ()

Mrkvič

tohle bude asi těžké obhajovat, ale ty tři hvězdičky jsou za hlavní postavu (kdo četl serii knížek od Lee Childa - Jatka, Těžko ho zabít, A přece nezemřeš atd). Doufám, že podobnost se jménem Jack Reacher není náhodná, ale pokud bude další film s touto postavou, snad bude mít i více z knižní atmosféry. ()

Jizni Tlapa

Béčko, ačko , céčko??? To je přece jedno. Tohle má koule a tak to mám rád. Banda hlavních představitelů se kostěj hlava nehlava a celkem pěkně to odsejpá. Konečně můžu vidět na obrazovce i někoho většího než je sám Austin a ani akce za rytmu perfektní muziky není nijak ošizená! Škoda "nesmysl" zakončení a hlavního záporáka, který na roli mediálního magnáta opravdu nemá. Jinak ale bezva action vypínačka.... ()

Ryuuhei

Začátek byl uveden zajímavě. Téma vražedné reality show, kterou mohu z maličké části přirovnat třeba o dost mladším Hunger Games, netypický hlavní hrdina ála drsný cápek, který se do toho všeho dostal tak nějak omylem a pak hromada ostatních účastníků řežby, z nichž jako jediný sympaťák vypadl nebohý Mexičan, či typicky namachrovano-užvaněný černoch. Zbytek se točí v poněkud divném dramatu nejen mezi některými účastníky, ale hlavně na poli štábu. Jen nechápu, že roštěná hlavního antagonisty a zároveň pořadatele „hry“ změnila na vše názor až poté, co „hra“ začala. No, nevím. Ze zábavného námětu se vyklubala i tak docela snesitelná akčňárna. Ale čekal jsem víc. 60% ()

Lachtaan

Kdokoliv se ohlédne za mými nejposlednějšími ohodnocenými, se nebude divit, že jsem si pro dnešek dopřál nesmírně tuctové béčko. Akční výplach, který mi ale hodně nadneseně vrátil pocity, jež se ve mně mísily před lety při sledování Hunger Games. Vinnie Jones pro mě bude navždy osinou v zadku prostoduchých konin, ale Manu Bennett potěšil, přestože se moc nepookřál. ()

ywo666

Dosť drsný film. Páčilo sa mi to. Jednoduché ale efektívne. 70%. Tesne pod 4 hviezdicky. Vinnie Jones je fakt brutálny. Film nie je určený pre slečinky. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (více)