Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  *****

  Jeden z nejlepších akčních filmů devadesátých let. Pravděpodobně nejúchvatnější úvodní titulky co jsem kdy viděl, fantastičtí herci, snad nejlepší záporák ze všech dílů, vynikající akce, skvělá hudba, jedna z nejromantičtějších scén co znám a další a další bomby uštědřuje Richard Donner divákovi po celých 118 minut. První dva díly byly vynikající, ale postrádaly srdce, či nějaký výraznější ženský element. Tím myslím samozřejmě vynikající Renne Russo, která svým příchodem oživila tuto skvělou sérii. Scénář je poměrně jednoduchý, avšak to v tomhle případě není tak podstatné. Akce tu je, humor tu je.(5.3.2006)

 • boshke
  *****

  Už jsem si vážně myslel, že scénáristé jsou tak krutí, že Riggsovi zabijou třetí ženskou. Naštěstí jí přibalili dvě neprůstřelné vesty, než ji nechali odprásknout... Už jen ta úvodní bombová scéna mne naprosto odrovnala. Pro mne nejlepší díl. Kolik je takových sérií, které si po první tři díly drží tak vysokou úroveň? Jsem zvědav na čtyřku... 100%(17.9.2011)

 • korbitch22
  ****

  Bezpochyb nejslabší díl celé série a může za to hned několik faktorů,prvním je zapojení ´´drsné´´ policistky do příběhu,tudíž dvojice Gibson/Glover tu nejsou spolu tolik,co bych si přál.Scény s Murtaughovým rozervaným duchem po zastřelení 15tiletého gangstera mě spíš od děje vždycky ruší.3jce se musí nechat pár scén,ať už je to počáteční demolice,nebo působivá honička,ale hodně scén bych vypustil a vůbec to je takové ne Smrtonosné,přesto pořád výborný akčňák,který ovšem pro mě zůstal kdysi za očekáváním. 75%(6.3.2012)

 • havLord
  *****

  Dokonalá parodie na skutečnej život. V Americe je za každym rohem nebezpečí, střelba, autonaháněčka, "cop killers", Pesci, výbuchy a hodný poldové, který naprosto porušujou všechny svoje směrnice a zlý poldové, který je taky nedodržujou, ale škoděj tim lidem, takže ty hodný co po nich jdou pak můžou beztrestně mlátit lidi, havarovat přibližovadla, padat z mostů, ničit novostavby a jiné državy... SONOFABITCH(20.8.2006)

 • sniper18
  ****

  Po dvoch pomerne temných a drsných dieloch, hlavne dvojke prichádza až moc uvoľnená a rodinne založená trojka, čo je určite skôr na škodu, ale predsa len si to stále drží slušnú úroveň. Zápletka už nie je tak atraktívna ako predtým, vlastne za celý čas som nedokázal získať pocit, že ide o niečo dôležité, aby som sa o postavy aj mohol obávať, toto je už skôr len v rámci možností štandardný prípad. Navyše je to dosť postavené na náhodách, tu sa hlavné postavy až príliš často nachádzajú práve tam, kde sa niečo stane, čo už pôsobí dosť umelo. Ale predsa len je to stále nadmieru svižná žánrová zábava s množstvom výborných scén a momentov, pričom rovnako ako predchádzajúce diely aj tento v záverečnej fáze vygraduje a tak ma to celkovo bavilo. Väčšina postáv zostala samozrejme totožná, duo Mel Gibson a Danny Glover je stále výborné, aj keď tu už neprejdú do drsného režimu a z nových postáv poteší Rene Russo, ktorej to síce v akcii vôbec nejde, ale inak ma bavila. Ale sklamaním sú záporáci, ktorí sú dosť nevýrazní a to platí aj o ich šéfovi. Trochu si pohoršila aj akcia, nielen, že jej je o niečo menej, ale ani typovo mi nesedela tak, ako napríklad v predchádzajúcom diely. Stále je veľkolepá, skvelo natočená a technicky prvotriedne zvládnutá, len sa až moc venuje automobilovým naháňačkám a tých pár prestreliek nie je až tak dobrých, ako boli predtým. A súboje tiež nemajú čím upútať, no na to som si v tejto sérii zvykol. Ale aj tak sa na ňu stále dobre pozerá, poteší úvodná efektná explózia, naháňačka na policajnej motorke alebo aj finále, v ktorom sa konečne aj trochu viac zabíja, ale predsa len je to najslabšie finále z celej série. Ale pochváliť musím humor, síce sa tu nenájdu až také nezabudnuteľné scény, aké ponúkla dvojka, ale celkovo mi príde trojka asi najzábavnejšia, tých výborných hlášok a dialógov je tu nespočet. A režijne ma síce mrzí, že trojka už ani na okamih neponúkla temnejšiu atmosféru, ako predchádzajúce diely, ale po ostatných stránkach je to stále vysoká kvalita. Takže z celej série je práve trojka asi najslabšia, ale aj tak je to stále slušná žánrová zábava so svižným tempom a skvelým humorom. 72%(3.2.2013)

 • - Jacka Travise mohl hrát Robert De Niro. (Kulmon)

 • - Jediný díl ze série, kde Roger Murtaugh (Danny Glover) nezakroutí svoji hlavou předem než na někoho vystřelí. (tequilla)

 • - Zápas NHL mezi LA Kings a Toronto Maple Leafs, kde policajti honí lotra na ledu a tím přeruší hru, nehrají skutečné týmy NHL. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace