Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy. Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona. (oficiální text distributora)

Rázlik

Trochu mě nebavila ta část stěma negrama. Občas jsem se v ní ztrácel a hlavně ten jejich slang a drsný slova mě vyloženě štvaly. Konec byl docela povedenej, jen to nemusel zrovna přežít ten starouš Richard Gere. Celkově film neměl šťávu a něco co by Vás vytrhlo ze židle, což u filmů tohoto typu, jelikož jich je převelice musí být. ()

Hapretor

Trijáda dobrých herců, W. Snipes k tomu jako milé překvapení. Děj rozvláčný, ale ne přímo nudný. Co si budem povídat - policajtskej život je děvka. A jak Gerea fakt nemusim, tak tady jsem mu jeho "hrdinský solo" kousek opravdu přál, aby to přežil. A vypořádal se s těma zkurvenejma pasákama fakt vtipně. Takže suma sumárum: dobrá podívaná před usnutím, ale ne tak dobrá, že by mě dostala na kolena, nebo to musim vidět ještě jednou. ()

J. T. Kirk

Dobrý akční-krimi film, ale není ničím vyjímečný. Od začátku až do konce neztrácí tempo. Vůbec mě nenapadá co víc bych měl napsat. Co se týká konce, tak ten byl naprosto skvělý. ()

hororwatch

Nebudu si nic nalhávat. Mám rád filmy u kterých můžu vypnout mozek a nechat se bavit průběhem filmu, který nenutí mozek naskočit. Tento kousek to splňuje na výtečnou. Není to žádný šlágr ve svém druhu, ale na pobavení stačí a dá se pustit i vícekrát. ()

FilmWave

Překvapivě velmi dobrý mix "Traning Day" a "Crash". Bavilo mě to (i když žánrového klišé je tu dost) a užíval jsem si Gera, Hawka i Cheadla. ()

sadlokan

Tři zoufalí policisté se promotávají zoufalým (ne)dějem,ke konci se dokonce skoro i potkají!!!Psychologická sonda do policejních duší,nebo co?Jedna * za rvačku s mužem,který nemá srdce na správném místě.Nebo to jest robot,uf. ()

helloween93

500. komentář. Celou dobu jsem tomuhle filmu chtěl dát dvě hvězdy, ale za to závěrečné protnutí osudů v jednom hnusném domě dám 3 hvězdy. Jsou tu tři poldové, jeden má kupu dětí a potřebuje nový dům, tak krade zabavené peníze z drog, Richard Gere je slaboch a řadový policista, který se do ničeho nechce zaplést a Don Cheadle je tajnej policajt, kterej se až moc skamarádil se Snipesem. Je to docela nuda, která začne bejt zajímavá až ve druhé polovině filmu. 3* ()

kkarx

Plakát se čtyřmi charaktery je trochu zavádějící, jelikož jen tři z nich jsou ty, kolem nichž se vše točí a Wesley Snipes hraje jen vedlejší postavu. Zrovna tak popis filmu, který uvádí, že jde o tři přátelé je chybný. Oni se potkají asi jednou ve filmu ve scénách trvajících několik sekund. No budiž. Z toho je zřejmé, že jde o tři v podstatě nezávislé příběhy tří policistů. Jeden křivý detektiv (Hawke), jeden vyhořelý řadový policista těsně před důchodem (Gere) a policista v utajení (Cheadle). Zatímco první to děla pro rodinu, druhý ztratil smysl života a chce to dokopat do důchodu, třetí má ambice stát se detektivem. Dějově obsáhlé s mnoha vedlejšími minipříběhy, politikou a morálními dilematy utváří komplexní obraz prostředí, ve kterém se pohybují hlavní policejní složky. Je to v podstatě seriálový formát, na každou postavu vychází cca 40 minut, ale skvělá hudba a herci to povyšují na vyšší úroveň. ()

Ben Nevis

Příběhy ze světa drog a gangů mě moc nebaví. Není tam komu fandit. Máme tam sice tři typy policajtů, ale ani jeden není zrovna hrdinský. Jeden je "dirty cop" s pocitem, že mu společnost něco dluží. Druhý má zase všechno na háku s svým přístupem do ničeho se nemíchat do doklepal do důchodu. Třetí dělá kariéru jako tajný, ale jak už to chodí, zamilovat se do ženy bosse (nebo dokonce do samotného bosse) přináší problémy. Nakonec každý dostane, co mu patří, ale délka filmu za to čekání nestála. ()

Blaogranas

3 postavy, 3 příběhy, které se sbíhají, až se setkají na jednom místě. Bohužel žádná silná zápletka, jenom sposta nadávek do negrů a problémy oněch 3 policistů. Točeno je to sice s rozvahou, ale cílovou skupinou bych viděl "černou sílu" z brooklynského (či podobného) ghetta a nebo policajty. Ani jedno nejsem, takže nadšením jásat nebudu, ale na druhou stranu špatný film to určitě není. ()

Bird_house

Tak nakonec jsem u toho vydržel až do konce, ale myslím si, že to je jeden z těch slabších kousků.. Úplně se nedá říct, že mě film nebavil.. Ale pravděpodobně jsem nějak nepochytil pointu.. U konce se teda příběhy nějak protly, ale.... Původně jsem chtěl dát ***, ale díky zbytečné délce (která mnohdy už vadila) dávám pouze ** ()

ZackSawyer

Pár dní ze života v Brooklynu, drogy, děvky, gang černochů, prachy a smrt, ale to všechno podáno v tak neuvěřitelně nudným a obehraným příběhu, že si pořád říkáte jasné rozjezd, jasné kdy už něco bude, kdy? A ono je tu konec filmu a vy jste si zřejmě nudou ukousali prsty. Tomu říkám pecka, která ani vtipná nebyla. ()

n3uro

Tolik známých tváří sem ještě v žádným filmu neviděl... Silnej příběh tří osudů odehrávající se v podstatě v sousedství NY. Film je jedno pochmurné a i (pro mě) zajímavé drama, které se bohužel nedokáže rozject na plný pecky, a tak v době kdy se začíná rozjíždět, zároveň i končí. Čekal jsem víc, ale zklamanej nejsem. Soundtrack je ještě zajímavější. ()

darkreider

Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy, bol by v tom čert, keby som nedal Tri hviezdy. Problém je, že tri príbehy sa nikdy nepretnú a mimo toho, že všetci pobehujú po rovnakom meste, nemajú skoro nič spoločné. Má to cez dve hodiny a je to akoby som stále prepínal medzi tromi kanálmi, pričom na každom beží iný film a raz za čas sa trafím na Private Blue a inokedy na reklamu na herák. Trochu nuda. Ale precitol som a už nechcem byť policajtom. ()

Charlie84

Já fakt nevím, za co bych tomu měl nadávat...je to dlouhé, ale uteče to, je tam spousta krutejch nigga černochů, které máte chuť zabít, ale vždycky to za vás udělá někdo dřív, než začnou být nesnesitelní, příběhové linie jsou ok, akce je ok, konec je ok. Dostal jsem přesně to, v co jsem po zdejším hodnocení jen nejistě doufal. Kdyby Fuqua točil tohle jednou ročně až do konce své kariéry, tak u mě dobrý. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)