Příliš dlouhé, první gradující scény přicházejí asi po 90 minutách, stojí rozhodně za to, ale ... Tempo není nikterak zběsilé, Training Day byl trošku z jiného soudku. Přitom nemohu říct že bych se u Brooklyn's Finest nudil. Herecké obsazení k tomuto nedává ani na chvilku příležitost. Líbilo se mi sledování všech tří dějových linií, v nichž každá postava prožívala své problémy. Policejní práce prostě není žádné peříčko. 60%(3.1.2011)

Pořádná chlapská nakládačka dokazující, že Wesley Snipes ještě nepatří do starého železa! Don Cheadle v jednom ze svých rozhodně lepších výkonů a Ethan Hawke stejně drsný jako Christian Bale v Harsh Times. Scénář nijak překvapivý, ovšem vlna masová akce dává důvod tenhle nedostatek přehlednout. Fuqua dokazuje, že Training Day nebyl jen výstřelem do tmy a dává důvod těšit se na Pabla Escobara. Proboha, jen přiště bez toho Pretty Mana..(9.3.2010)

Zoufalá, Ztroskotaná a Skrytá identita.. Náčrtek nemocí z povolání bídně placených brooklynských poldů, přičemž vidíme jen symptomy a otázkou zůstává, jestli samotná příčina má něco společného s výkonem zaměstnaní, či je zakořeněna v povaze bez ohledu na okolnosti.. Proti Training Day rozhodně syrovější a realističtější, ale zase tomu chybí tah na branku, co uměl vyvinout powerforward Alonzo Harris. Fuqua byl zřejmě ve střižně příliš uspokojen natočeným materiálem a bylo mu líto něco vystřihnout, či nedej bože (koncem) nezdůraznit, že i přes rány ze všech stran musí Amerika kráčet dál. A Richarde, ty buddhisto, nechci ti do toho kecat, ale na plátně si až moc často užíváš felací od prostitutek. Pochopitelně vím, že je to jen jako a obvykle se používá nanuk, ale nemůžeš se pak divit, že v manželce zahlodá červík pochybností a ty se podruhé rozvádíš..(14.10.2013)

Policejních dramat je v posledních letech habaděj, ale Brooklyn's Finest tak nějak vybočují, ať už skvělými herci, tak hezkým a prolínajícím se příběhem. V tomhle filmu najdete všechny druhy policajtů, od nováčků, kterým osud nepřál, po vysloužilce nebo i policajta v utajení. Každá z postav má co do sebe a v celku je to hodně dobré.(19.4.2010)

• castor

Dříve klipařsky nadaný režisér mnohdy jen kupil balast a jedno klišé za druhým. Ovšem v posledních letech mě Antoine Fuqua baví. Ovšem tady ještě tak úplně ne. První předlouhé desítky minut jsem v brooklynských ulicích docela protrpěl. Jenže ono se toho vlastně ani moc nezmění.. Hlemýždí tempo navíc nezachrání příliš jednoduché, ploché a v druhé polovině i těžko uvěřitelné povídání o trojici poldů, kteří nepředvádí žádný herecký koncert, natož aby byli součástí chytře propletené podívané. Jejich jednotlivé linie nenabízejí zápletku odlišnější od typických policejních témat a hlavně nenabízejí žádnou myšlenku, pointu, katarzi. Prostě jen bum a bác a nic. Ruce pryč..(25.4.2011)

• - Počítačová hra, ktorá sa mihne na obrazovke je "Mercenaries: Playground of Destruction" od vývojárov z Pandemic Studios. (Real Tom Hardy)

• - Ve scéně, kdy Tango (Don Cheadle) na střeše budovy chytne gangstera a namíří na něj zbraň, drží mu jí přímo u krku. V záběru z jiného je však zbraň o mnoho dál. (TheDave)

• - Po pětileté pauze od filmu Blade: Trinity (2004) se jedná o první snímek Wesleyho Snipese, který se dostal do kinodistribuce. (KucC)