Reklama

Reklama

Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy. Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (300)

teutates 

všechny recenze uživatele

Asi som to prepískol očakávaniami... Training Day to nie je mladá pani... ale aj napriek tomu, vôbec to nebolo zlé, podobné príbehy vážne môžem, ale tomuto chýbalo k určitej zohranosti omnoho viac skúsenosti... Herci potešili, taktiež prostredie... klasický môj šálok kávy, ale musím byť nekompromisný 6-7/10 (slabší odvar moku) ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Sal má doma plíseň, manželku a skoro šest dětí. Plísně se chce zbavit, manželku a děti by si rád nechal. Eddie má děvku a před důchodem. Na důchod jebe a děvku taky. Tango má tajné poslání, za kamaráda pana Snipese, kterého náhodou? zrovna pustili z krymu, a louská logisticko-rektální oříšek: Poslat do prdele poslání, nebo tam poslat pana Snipese? Co se stane, když se jejich osudy protnou?? NIC!! Ony se totiž neprotnou!! Obsah zase psal nějaký dement, který se málem trefil i v tom, který herec hraje kterou postavu a scénář zase psal nějaký dement, který patrně zemřel nudou, než stihl vymyslet pointu. Tohle fuckt není Training Day, tohle už je naostro Den o ničem! ()

Reklama

grogodil 

všechny recenze uživatele

Ďalšia z húfu (už) tuctových, no pre mňa stále pomerne vizuálne štýlových krimináliek, ktorou kriví policajti prechádzajú príbehom plnom drog, korupcie a vrážd s osobnou morálnou dilemou vo svojom svedomí, aby sa na konci v niekom prebudila a zvíťazila policajná česť a spravodlivosť. Akurát, že teraz tu máme tie príbehy tri, čo zbytočne preťahuje stopáž a hlavne tempo, nehovoriac o tom, že mi bolo po hodine a pol už úplne u prdele, kto to do koho "našije", len som sa chcel už dočkať kedy sa tie figúrky stretnú a Fuqua to divadielko ukončí. Nabudúce ak budem mať chuť na podobnú špinavú kriminálku s morálne rozvrátenými policajtami, tak si radšej znova zopakujem Ayerov priamočiarejší našlapaný Street Kings ...60% ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Antoine Fuqua před 9 lety filmem "Training Day" odstartoval sérii drsných filmů o drsných ulicích USA, zkorumpovaných poldech a nebezpečných pouličních zabijácích, kteří mají v kapsách místo peněženek a klíčů jen zbraně a drogy. Od té doby vznikla řada slušných i špatných filmů na stejné téma. Tentokrát se vrací pan režisér zpět a představuje o něco rozmáchlejší verzi těchto snímků. Rozehrává několik minipříběhů, ve kterých nechybí všechny ingredience podobných filmů, jako je drsná mluva, temné postavy a nasilí. Nejedná se o špatný film ale už jsem viděl spousty o hodně lepších snímků na policejní téma, (z poslední doby mě napadá vynikající "Hrdost a sláva") postav i příběhů je zde až zbytečně mnoho a gradace snímku je moc slabá na to aby divák s napětím očekával jak vše dopadne. Slušný průměr. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

I když to očividně diváci neznalí policejní tématiky neprohlédnou, tak Nejlepší z Brooklynu rozhodně patří mezi nejlepší policejní filmy. Sice tam, kde Training Day bodoval perfektně rozvinutým příběhem, může tento film trochu zklamat, ale čeho si cením nejvíc, je psychologie postav skrývající se na pozadí snímku. Herci jsou naprosto perfektní, už jen z jejich pohledů je cítit, co prožívají, je poznat, kam uhodila frustrace policejní práce, kam nespravedlnost, kdo vyhořel a kdo se s tím jak může vypořádat. Netvrdím, že děj je kdovíjak realistický, ale pocity odehrávající se na pozadí jsou věrné. Každá událost má velkou tíhu a atmosféra je vynikající už jen díky výbornému užití hudby. Nejlepší z Brooklynu jsou síla, tak nějak by to klidně mohlo být... 9/10 ()

Galerie (52)

Zajímavosti (4)

  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 270krát, což je 1,93krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Ve scéně, kdy Tango (Don Cheadle) na střeše budovy chytne gangstera a namíří na něj zbraň, drží mu jí přímo u krku. V záběru z jiného je však zbraň o mnoho dál. (TheDave)

Související novinky

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)

Reklama

Reklama