Tři přátelé, tři policisté, tři příběhy. Strhující drama z prostředí newyorského policejního sboru, jež realistickým způsobem zachycuje, jak jednoduché je překročit hranici oddělující od sebe muže na straně zákona a zločinu. Každodenní povinnosti řadových policistů ve městě, které nikdy nespí a nedovolí usnout ani divákům v kině. Režisér Antoine Fuqua (Training Day) opět dokázal nevšedním, a přesto drsně realistickým, způsobem zachytit život strážců zákona. (oficiální text distributora)

dadiak22

Nudné ale dobré. Herci boli skvelí, dobrá tematika, na jednej strane bol policajt, ktorý si čestne plnil svoju práce a na druhej bol iný, ktorý všetkých klamal, kradol peniaze a tak. Príjemné prekvapenie. 80% ()

babuca

Pomaly sa rozbiehajúci film, ktorý postupne graduje tak ako má ! Myslím s,i že dosť reálny pohľad na vzťahy a charaktery ľudí bez príkras a dostatočne akčné scény. Najviac ma asi iritovala tá špina, až smrad /pomyselný/ tých dosť úbohých socialnych pomerov....toto je Amerika pre viac ako 50% ľudí.......žil som tam, takže viem dosť autenticky posúdiť. ()

Puchyr

Zdejší komentáře mi připadají jako kdybyc snad viděl úplně jiný film, právě naopak já filmy tohoto typu miluju. Mnoho postav, příběh se tedy může dostat kam koliv, mnoho skvělých herců a napětí kdo z hlavních postav přežie a kdo koho dostane. film mě připomýnal Training day. Rozhodně jsem si film užil. Scény i scénář vypadaly dost reálně. Policista bez peněz co je nucen překročit zákon, tajný agent mezi gangem a policista skoro na penzi co hovno dělá a teprve až v důchodu to pochopí a půjde dohnat to, co předtím odflákl. 80% ()

hanzikk

Tří muži a jejich tři příběhy a všechny tři jsou smutné a film nutí diváka soucitit s nimi a skoro se jim to povedlo. ()

Jannine

Tři příběhy, které už jsme viděli mnohokrát. Pro mě celkem nezajímavý film, nic nového. Konec filmu, kde se objeví konečně nějaká akce, zbytek rozhodně nezachrání. A nezachrání ho ani herecké hvězdy v hlavních rolích. Strhující drama? Myslím, že asi ne.. ()

Foltin

Jak tu již zaznělo.. "Film stejně nedoceněný jako práce newyorského policisty..." Vynikající příběh kde sice umírají hlavní postavy jako na běžícím páse, ale precizně natočený a příběh.. no debil ho nepochopí, ale je dost dobrý! 4* ()

insky

Trochu predimenzované obsadenie v tomto filme dobrými hercami možno konec koncov trochu ubralo tomuto filmu, avšak rozhodne nesklame a dá sa na to pozrieť. Filmov s týmto žánrom je viac než dosť takže o to je to ťažšie sa preadiť. Ethan Hawke nesklamal. ()

Jan00

Překvapilo mne, že Richard Gere bere "kšefty" v takových koninách, stále se opakujících a divákovy nic nepřinášejících. Mám pocit, že se v Americe nic jiného netočí, než tento již dávno profláknutý žánr. Jestli to je vizitka americké kinematografie, tak "potěš Pánbůh". Ale na druhou stranu, tím, že se toto téma stále točí dokola a Američané na to chodí do kin (sledují v televizi) něco o jejich mentalitě vypovídá!!! Bůh s Vámi Ameriko!!! ()

PRASÁK

Tato kriminálka je fakticky hustá a dost temná, a to nejen díky tomu, že většinová část tohoto více než dvouhodinovýho filmu se odehrává v nočních ulicích New Yorku. Je to dost masakr! V hlavních rolích tu vystupují tři policisté: Eddie Dugan (herec Richard Gere), Tango (herec Don Cheadle) a Sal (herec Ethan Hawke) a schválně si před spuštěním tohodle snímku tipněte, kolik z nich zůstane v závěru filmu naživu. Budete překvapeni šokující linií děje a jeho vyústěním. „Nejlepší z Brooklynu” natočil americkej režisér Antoine Fuqua, jenž má na svým triku filmy jako: Vnadidlo, Training Day, Slzy slunce, Král Artuš, Odstřelovač, Pád Bílého domu nebo Equalizer. ()

drovi

Jeden z najdepresívnejšch filmov o policajnej práci v USA. Je to kvalitne natočená psychologická sonda, ktorá nám ukázala v akom marazme je celá spoločnosť. Je to film, ktorý by mal zobudiť ľudí, lebo tadiaľ cesta k lepším zajtrajškom nevedie. Herecky zvládnuté výborne. Hudba, strih, kamera na vysokej úrovni. ()

pistabaci

Nudný mozaikový film kde jediným prekvapkom je že z policajtov ktorých sledujeme, prežije ten čo chce celú dobu chcípnuť a jeho záverečný súboj jeden na jedného má viac napätia jak celý film dokopy. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)