Sex ve městě 2

USA, 2010, 140 min

bystroocko

Seriál se mi celkem líbil, první film se mi hodně líbil, ale dvojka už je ohlodaná kost, na které už není co si vzít krom jedné hvězdičky za šílený kusy oblečení, co v tom filmu hrajou. ()

rigidite

Doufám, že už se přestárlé holky nenechají přemluvit k natočení dalšího pokračování. Zvonec zvonící v prvním díle bohatě postačil. ()

joslin246

Souhlasím, tento díl se neměl už natáčet. Oproti jedničce nudná podívaná na pařící dámy v pokročilém věku. Už to nebylo ono, kouzlo se kamsi podělo. Škoda.. ()

Naby

Celkem povedene pokracovani prvniho dilu. Na to ze to bylo dost dlouhy, tak jsem se bavil celou dobu a na hodinky nekoukal ;-). Tesne se dostalo az na 4*, tzn 3.7* je tak realny. ()

happy.lenulka

Horší než první díl. vůbec mě to nepřekvapilo. Nemám ráda muslimské země, proto se mi část, kterou trávili v Abú Dabí nelíbila. Zbytek v New Yorku byl typický seriálový. Neměla jsem přehnané očekávání, nejsem zklamaná. Klidně bych se podívala znovu. ()

Venus7

Jsem fanynka seriálu Sex ve městě, ale toto byl hodně slabý odvar. Docela snobárna, vydatný product placement, slabý scénář. Přiznávám, že jsem se párkrát od srdce zasmála, ale kde zůstal ten nadhled a lehkost ze seriálu? Docela zábavný mně film přišel až po "kulturním střetu", kdy zatkli Samanthu. No, nečekala jsem kdoví co, zavzpomínala jsem na seriál (a mládí) a s pár deckama vína jsem se docela pobavila. ()

demovka

Bylo to o výletu do konzervativní země, hlavně, co se sexu týče. Jediná, kdo měla problémy, byla Samantha. Dějové zápletky ostatních byly nafukované uměle, takže nepřesvědčivé. Problémy s menopauzou jsou jako komický potenciál dobrým nápadem, ale na celý film to nestačí. V první chvíli jsem si myslela, že najaly špatného maskéra, ale došlo mi, že mají snahu z nich stále dělat mladice, místo toho, aby poukazaly na to, že jsou to vyzrálé a rozumné ženy. Herečky prostě stárnou. Proč by nemohly stárnout i postavy. V podstatě to nebylo nic jiného než modní přehlídka nejdražších modelů. ()

Qaylie

Prvním dílem nás perfektně překvapili a naladili na další díl. Ovšem tady doplácíme na přehnaná očekávání. Druhý díl je nezajímaví, že po zhlédnutí nemáte ani náladu si ho pustit znova. Připomíná mi žvýkačku, chvíli vás baví, je plná chuti, ale časem jí ztratí a už jí nechcete.Zahodíte jí a už není potřeba ani vzpomínat. ()

BlackVelvet odpad!

Kdyby tak se tohle dalo nevidet. Uplne to podkopalo vsechno, cim kdy Sex ve meste byl. Serial byl vzdy odlehceny, nicmene ne pritroubly. Tento film je tak odlehceny, az nema dej a to co se za dej vydava je smutne, az ubohe. Nad Samanthou by clovek zaplakal, z byvale krasky s humorem je jen troska posedla sexem az na hranici vulgranosti, ktera i v Islamske zemi totalne riskuje sve bezpeci kvuli nejakemu tomu "sup sup". Byt sejkem, tak ji jako PR take zrusim smlouvu, totalni neprofesionalita z jeji strany. Ostatne dost pochybuju, ze by kdy udelala Samantha neco takoveho, neni prece idiot, aby takhle riskovala svou karieru. Pokud vim tak ve svem odvetvi je super uspesna. Carrie dela absolutne nesmyslne ciny, pusa s Aidanem nikam nevede dejove a navic to z hodne divnych duvodu i zavola Bozskemu. Navic SJP bohuzel uz vypada hodne stare v tomto filmu a par smesnych kostymu tomu bohuzel jeste dava tafku.Ten ji za to da cerny diamant. Dava smysl ne ? Charlotte ma chuvu, ktera nenosi podprsenku, a Charlotte jako zamestnavatel ji o to nemuze pozadat, jen muze vycerpane a plactive sledovat, jak chuva oslnuje hopsajicim poprsim okoli. K tomu vypada fakt vycerpane a uplne ztratila jiskru. Jedinej kdo jakztakz urdzel svoji postavu ze SATC je Miranda, ktera bohuzel ale nedostane zas tolik prostoru. Gay svatba na zacatku nejak dejove take vubec nedavala smysl v ramci integrity filmu, a byla dost nuda se na ni koukat. Cele je to jedno obrovske product placement a prazdna vata, s hrozne serednyma kostymama k tomu. ()

aheka odpad!

Dlouho jsem přemýšlela, zda má vůbec význam na tento "paskvil" psát recenzi. Načež jsem usoudila, že to může být zábavná, stresodbourávající aktivita. Také mne lákají nadávky rozhořčených mamin a plytkých fiflenek, které se ve filmu vidí a alespoň oněch 140 minut (zcela ztraceného času) žijí svůj vytoužený sen. Takže jdu do toho! Jsem si vědoma, že se nejedná o žádnou novinku filmografie. Snímek je starý čtyři roky, což se o hlavních aktérkách říct nedá. Navzdory X procedurám botoxu a vidmo i detoxu, vypadají hrdinky opravdu hrozně. Dokonce jsem si párkrát promnula oči a šla s prachovkou utřít televizi, v domnění, že jsou na ní pavučiny. V tomto Carrie, Mirandě, Charlotte ani Samantě žádný kousek od značky Dior ani Louis Vuitton nepomůže, o Maybelline nemluvě! Opomenu-li skutečnost, že film je jedna velká chodící reklama na spoustu světových značek, které přímo bijí do očí, musím s čistým svědomím konstatovat, že větší kravinu jsem už dlouho neviděla. Čekáte-li od filmu jako kupříkladu já nějaký děj, zde se nedočkáte. Na ten se tu zapomnělo. Upřímně mi to celé přišlo jako by se Úsvit mrtvých natáčel v Disneylandu Spojených arabských emirátů. Do Abú Dhabí dojede parta strhaných a afektovaných Američanek (na iracionální pozvání jakéhosi šejka), z kterých jsou všichni pif paf. Ano, takhle se ve většině filmů Američané presentují. Svět jim leží u nohou. Ale nutno je pochválit. Místo otřepaných lokalit, kam ve filmech za dobrodružstvím vyráží nejčastěji: Paříž, Tokio, Řím a sem tam i ta naše matička Praha, se tentokrát rozšoupli a zesměšnili kulturu jedné asijské země. BRAVO! Nechápejte mne zle. I já jsem milovníkem módy, ráda se podívám na "ženský film", ale tento snímek veškeré "ženské filmy" degraduje a zesměšňuje. Absence jakéhokoliv vtipu mne také nenechala klidnou. Ačkoliv bych velmi ráda napsala alespoň jedno pozitivum na obhajobu tohoto "díla" (jak by řekl můj dědeček: "To bylo teda dílo!"), musím sklopit zrak a zmáčknout tlačítko "publikovat" dřív, než si začnu něco vymýšlet. Ony totiž i ty kostýmy byly místy na "přesdržku"... A je jedno, jak moc byly krásné. Jsou věci, které by měly ctít i Američanky, zvlášť když jim z šat lezou obě prsa a nejsou u kamarádky na zahradě. Amen. Nebo spíš Alláh akbar? ()

Jitomirka

Šmrnc seriálu je pryč. Ve filmu už mi není sympatická ani jedna z hlaních hrdinek, a to byla Samanta moji nejoblíbenější. Všechny akorát řeší pseudoproblémy a jejich život se točí jen kolem nejnovějších módních botiček a šatiček (jestli ze mě jednou vyroste takovýhle člověk, zabte mě). Z Carrie a Božského se stal páreček snobů, kteří budou až do konce života sedět na nóbl pohovce ve svém nóbl domě a koukat na televizi. Tleskám vážně. Takhle zprasit a znechutit seriál dokáže jen málokdo. ()

Blondprisera

Ajajaj… Seriál jsem viděla pětkrát dokola a ty čtyři holky prostě žeru, s nikým jsem se tolik nenasmála. U tohohle filmu jsem se ale moc nesmála. Zábava, móda, přátelství – no z tohohle je ve filmu hlavně ta móda. Ta v seriálu fungovala jako doplněk k životním příběhům a peripetiím holek. Tady je to zcela naopak. Na povrchu se to třpytí, ale kvalita je pryč. Tak trochu jako fejková kabelka. ()

Slida79 odpad!

Málo kdy dám něčemu odpad, ale v tomto filmu po hodině a půl jde pouze o to že se Carrie nechce dívat s manželem v ložnici na televizi!!! ()

nudlis odpad!

Zcela náhodně jsem viděl poslední půlhodinu a asi 30x jsem měl chuť to přepnout. Ale mamka si to vybrala, tak jsem jí nechtěl kazit zábavu. 4 vyzobaný slunečnice, co si pod kilem mejkapu hrajou na třicítky, hihňaj se každý kravině jak puberťačky a ještě v karaoke baru dělaj, že uměj zpívat? No to teda fujtajxl. Jestli má takovýhle sračky v hlavě jen polovina ženskejch na planetě, nedivím se, že je tolik rozvodů. S takovejma čůzama bych taky nevydržel. ()