Kufr

Československo, 1992, 35 min

Scénář:

Aleš Ulm

Účinkují:

Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (více)

Tento zábavný soutěžní pořad se za léta svého vysílání stal oblíbenou stálicí televizní obrazovky. Pět soutěžících se utká v několika disciplínách. Nebude chybět hádání slov nebo pantomimické ztvárnění pořekadel. Soutěžícím bude pomáhat a napovídat pět slavných osobností. (Česká televize)

RadimFišer

To byli krásné časy ještě. Kolotoč a kufr. Doby, kdy jsem byl v dětství a strávil jsem u těcho vylomenin až příliš mnoho času. Aspon to tedka mohu ohodnotit. Pět je moc a tři moc průměr. ()

jasanka

Klasický zábavný pořad devadesatých let, pamatuji si, že nejvíc mě bavilo kolo s hádáním podivných předmětů. ()

RedHot

Tomuto říkám pořádné zavazadlo! Kde jsou ony zajímavé a zábavné kvízovky, které po náročném dni trápívaly naše rozbředlé mozky? Zdá se mi to, anebo byl Milionář takovým sporným posledním Mohykánem žánru? ()

Heavyman

Při příchodu na scénu vždycky srazil Čmaňa hlavou kameru nebo do ní alespoň šislal a prskal....to už dnes žádný moderátor neumí. Mělo to nápad a styl a předváděli tam pantolínu. ()

Rockerman

Na hodnocení nebudu nic měnit, ale v sobotu 11.5.2013 jsem se díval na "znovuzrozený" Kufr po deseti letech od posledního pořadu a nechápal jsem, jak mě to mohlo dříve tolik bavit. Zedníček to moderoval tak, jakoby někam neustále spěchal. Vtipů tam bylo pomálu a vrcholem trapnosti bylo vystoupení dua Mladý-Náhlovský. Za tento vzpomínkový pořad bych dal maximálně jednu hvězdu za stále dobře šlapající YO-YO Band. ()

DadysGirl

Mě bylo tak líto, když ten pořad zrušili a je mi to líto dodnes... ČT by mohla zrušit některé perly jako Hodina pravdy - vážně na to někdo kouká? A vrátit tento starý osvědčený formát... nasmála jsem se neuvěřitelně a i když vím, že to není nijak hodnotný či bezchybný pořad, tenhle styl zábavy je mi prostě příjemný a milý... ()

topi80

Kníratý playboy Zedníček jako předchůdce dnešních rozverných rukama máchajících youtuberů dokázal dát poměrně nezajímavé soutěži spád. Člověk se kupodivu mohl i podívat na to, co má která célebrita v hlavě (což je možná důvod, proč už tento pořad raději neexistuje). :-) ()