Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Série(5) / Epizody(37)

Anatar

Viděla jsem i horší seriály ale moc jich nebylo. Sprostejch puberťáků je dost všude kolem a myslím že není potřeba tu jejich blbost a vulgaritu oslavovat. ()

Naby

Konečně zase něco nového! V dnešní době kdy je kriminálka všech větších měst na Světě se konečně objevil seriál s prvky Fantasy a Sci-Fi. Hodně tady hrajou i na puberťácké srandičky, ale je tu i dostatek ironie a srandiček, který aby jste pochopili, tak musíte videt vsechny díly a mít trošku fištrónu :-). Jeden z hlavních hrdinů (Robert Sheehan) je převtělený Bender do člověka, fakt sranda :-D. Prvky erotiky tam jsou taky. Verdikt: neotřelá, vtipná zábava 5*, Fantasy a sci-fi prvky 4*, Napětí 5*, zajímavý, sexy, zvláštní, divní hrdinové 5* = celkem lehce nečistá 5* ()

Mort09

Seriál balancující na hraně hrdinského akčňáku, sociálního dramatu a černé komedie, který získává náboj díky netypičnosti hlavních „hrdinů“. Ti nejsou klasickými kladňáky ani loosery s nulovou sociální inteligencí, ale bandou mladistvých grázlíku, což umožňuje „jiný“ pohled na většinu situací. Je to super změna, díky které jde krátkou první sérii proletět za jedno odpoledne. Bohužel druhá řada, nepřináší nic moc nového a jen udržuje nabraný směr. Naštěstí se jí celkem daří držet úroveň zábavnosti. To se však nedá říct o třetím pokračování. Přichází sice snaha o inovaci a vybočení z rutiny. Změny se ale příliš nepovedly a celé dílo začalo zabředávat do nudy, díky potřebě vyždímat co nejvíc peněz z co nejvíc dílů. Navíc seriál ztratil jednoho z tahounů (Sheehana), který svým charismatem a trapnými vtipy kořenil nezajímavé pasáže. Celkové hodnocení S01 – 5*, S02-4* a S03-3*. ()

Lukkyn

Vždycky když si říkám , že nový seriály stojej za kulový , tak se vynoří klenot jako tihle Zmetci!Seriál diváka bombarduje zábavou a zajímavými nápady. Postavy jsou sympatické a chrlí nejen hlášky ale taky spoustu drsnejch slov!!!Dlouho jsem neviděl něco tak zábavnýho a zároveň originálního!!!Všechny postavy si zamilujete a budete se těšit na další díl , ale věřím že ne každýmu tohle může bejt po chuti a najdou se tu i tací kteří to pošlou do pekel!!To není můj případ já to posílám do svý první destíky serošů!!!!!!!Snad si seriál dál udrží laťku!!!!!!!! ()

njuska

Po prvních čtyřech dílech tedy nic moc... Nápad dobrej, děj se ale neskutečně vleče a místy je naproto bez obsahu... No, uvidíme dále. Zatím za 3 ()

pogoman77

Vtipný příběh vydávaný za smrtelně vážný, to umí asi jenom Angláni. Opět je tu automaticky kultovní anglický seriál. ()

Risabob

První série byla parádní, v druhé to taky ještě celkem ušlo, ale při třetí serii jsem ztratil chut' se na třetí sérii dodívat, takže škoda že to poslali pěkně do řit'i :) ()

FAxPR

má to svoje nedostatky, že jo. třeba to, že nikomu de facto nechybí ti probační nebo všichni jiní mrtví, zvlášť v tak fašistickým státě jako je dnešní Anglie, kde se ví všechno o všech... off topic.. mrzí mě trochu to jak se to opakuje, zvlášť v průběhu druhý řady (až do konce třetí), trochu tomu dochází dech. ale tak ta originalita vyprchává už ke konci první série. dialogy jsou obvykle zábavný, to jo, ale pokud vám vadí pubertální humor, tak přeskočte na třetí sérii (spoiler- ano, není tam už nathan, juch). rudy vyplní ono prázdné "funny guy" místo, ale je to o dost zábavnější. spoiler end. člověk se tim celkem zabaví. český dabing není úplně špatnej (vlastně mě dost překvapil, mile), ale na originál to nemá. ()

Tomulka

Po třech seriích musím bohůžel konstatovat, že se seriál trošku ztratil. Po první serií je člověk natěšen a je pln očekávání to se v druhé serii (někde v půlce) zlomí, divák nechápe zda ta gradace má jen pauzu a nebo co se děje a tak stále čeká a čeká. Nejzajimavější postava odejde a následně divák zjistí, že po velmi slabém začátku třetí serie se ukáže pár dílů (doslova) které zase startují, ale nastartování se nestane.Do seriálu vztupuje Rudy, který je naprosto hrozný (špatně napsaný a možná i špatně obsazený). Konec třetí serie je tak jen očekávanou záležitostí a nejméně zajimavé postavy Vám zůstanou a ty co se celkem vyvíjeli a způsobovaly posouvání děje a jakš takš očekávání,jsou pryč. Do další serie rozhodně nejdu )teda pokud nějáká bude. ()

Hanulityda

Boží seriál, který se podle mého názoru liší od ostatních tolika faktory, že tím vznikl naprosto nepředvídatelný kousek. Jako velké plus beru, že seriál má pouze 3.série o cca 8 dílech, tudíž se v každém díle něco přihodí, ale stačí se to i vyřešit. Jediné mínus - odchod jedné z hlavních postav na konci druhé série. **** ()

h.madlenka

Můj problém s Misfits začíná u postav. Jo, ten celý nápad se superpowers by šel, a možná je to i lepší než Heroes, protože příběh je zhuštěnej do třetiny epizod, co má průměrnej americkej seriál. Ale proč jsou všechny postavy tak naprosto nesympatický a neoblíbitelný? Nemůžu prostě překousnout, že tohle mají být průměrný teenageři, který dělají úplně obyčejný věci jako všichni ostatní. ()

Vořežprut

Tak trochu jiní superhrdinové jsou vlastně super! První série dokanalá, přitáhla mě a už mě nepustila a závěrečné finále, bylo hrozně zábavné. V té druhé už jsem čekal, že přijde i nějaký děj a to je vždy horší, ale i tady to bylo zvládnuto na jedničku, i když některé epizody už zaváněly. Ale ta třetí ... no já nevím. Jsem nakažen vlnou optimismu z těch dvou, ale druhá epizoda mi přišla jako totální s... no divný to bylo a ty schopnosti, co mají teď? To je děs, kde je kreativita z prvních dvou? Nicméně dám tom šanci, jelikož i bez Nathana jsem si oblíbil ,,cool" Simona skákajícího postřechách a zachraňujícího svůj svět a svou lásku Alishu :-) A na závěr si neodpustím to, co si myslí asi všichni fanoušci tohoto seriálu Nathan je prostě super a měl by se vrátit! :-) ()

torSion

Tak tenhle seriál se mi dostal do top seriálů , stačil jeden díl a musel jsem hltat a hltat další díly . Ohromnou zásluhu má na tom bezkonkurenčí Robert Sheehan alias Nathan , který si v tomhle seriálu nebere žádné servítky a bere to plnou palbou , ty jeho "mastičky , kecy , způsob komunikace s lidma " prostě nemá obdoby . Nebál bych se říct,že v tomhle je velkým konkurentem Stiflera z Prciček . Doufám , že se s ním ještě v nějakém seriálovém či filmovém obsazení setkáme . Má velký potenciál stát se světovým "mastičem" :-D I když třetí série klesla kvůli absenci Nathana (odjel do Las Vegas ) , tak pořád má Misfits co nabídnout i s novým nástupcem místo Nathana . Ten se snaží jít v jeho stopách , ale mojí oblibu si moc nezískal . Zkrátka je to parádní seriál s dost dobrým humorem , ale i napětím , kterého v Misfits není opravdu málo . Bude se těžko hledat podobný konkurent tohoto seriálu . A proto s plnou chutí můžu udělit pět hvězd a zařadit si Misfits mezi top seriály.. ()

shalash

Seriály hodnotím raději s odstupem. První série byla skvělá, jak už to bývá, plná zvratů, překvapení a zrození superlidí. Druhá série mě ale zatím spíše zklamává. Jde vlastně o stejný seriál jako Smallville, budou zde zlí lidé se superschopnostmi a naši hrdivnové je budou pořád dokola ničit. Takže za nápad ani bod. Nathan a Simon jsou zabijáci to se jim musí nechat a jejich herecké výkony zvedají úroveň alespon trošičku. Nad scénářem ale zůstává někdy rozum stát. Nejvíc mě asi rozezlila akce s arašídy, tím to pro mě ztratilo jakoukoliv uměleckou hodnotu a stal se z toho průměrný superseriál, Na úrovni Kobry 11. Má to i své klady a rozhodně se alespon u první série celkem pobavíte. ()

nickymilka

A proč chybí ta poslední hvězdička? Je to prosté. Odešel Nathan a ten novej ošklivák je prostě nudnej, dokonce až nechutně trapnej. Jinak je to ale bombovej serial plnej napětí, novejch zvratů a díky různejm schopnostem hrdinů získává rejža prakticky nevyčerpatelnou škálu možností. První a druhá série prakticky 100%, třetí bohužel ani plus minus 50%.... ()

migl

Za prvé dve série 4'''',treťou sériou to smeruje k odpadu!!. Škoda,malo to skvelý rozbeh a teraz nuda,nuda... ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V