Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

Element2

Nevím, jestli se to zdá jenom mě, ale ten film je plný nesmyslů a sám o sobě ani nedává smysl. Hvězdné obsazení, na které je v dnešní době spolech jak na telefon od Nokie. Chápete, jak někdo může natočit "Železná srdce" a pak takovouhle sračku?! ()

PinguFukumbu

Arnoldova tuzba po pomste, ide cez vsetko. "Akcne" becko, samozrejme pre ludi, ktory na nich vyrastali a beru ich trochu s nadsazkou. Bohuzial aj maly kusok napatia mi zobral slovensky dabing, kde si chlapci myslia, ze ked pridaju do spisovnej slovenčiny nadavky, vsetko bude ok. Herecke vykony nema zmysel hodnotiť. ()

esmoke

Zápletka filmu se točí kolem drsné partičky speciálního komanda z protidrogového. Sabotáž je od začátku do konce drsnou podívanou plnou hlášek, ve které se jedním dechem střílí a kleje. Film je řemeslně super a má slušné tempo, proste kule rvoucí podívaná. (2D dabing) Rozpočet: $35 miliónů, Tržby: $17,508 miliónů. ()

bonovox

Arnold is back, je to nekompromisný akčný nárez, to áno, len žiaľ prekombinovaná zápletka je príliš vycucaná z prsta a taktiež vierohodnosť konania niektorých postáv je až zúfalá a nelogická. Jednoznačne ide o najslabší Ayerov film. ()

KorenGeorge odpad!

Tak tohle tedy bolelo moc. Arnold hraje ve většině současných filmů s nadhledem a vědomím faktu, že je dávno "over the hill", ale zde ne. Tváří se jako největší a nejvážnější drsňák pod sluncem. Jeho dementní parťáci se jmény jak vystřiženými z mizerné počítačové hry působí nesympaticky, přičemž nejsou ani vtipní ani zábavní. Scénář příšerný, poslední zvrat jak z šestákového románu, zpracování mizerné, prostě všechno zde blbě, a dokoukat to vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Dal bych 1 hvězdu za Arnolda, kdyby tady ovšem nepůsobil jako přitroublý Jirka Krampol, který by taky rád, ale už nemůže.Davida Ayera považuji stále za solidního režiséra, ale v tomto případě tedy šlápl do královského kravince. ()

HNTR

Musím říct, že jsem od od toho filmu čekal dost málo a tak mě to dost překvapilo. Film má zajímavou zápletku a zajímavé obsazení... Chemie mezi postavami je vybudovaná dost dobře. ALE... Závěr filmu celou přípravu docela zkazil a příjde mi ten konec takovej zbytečně smatlanej... Takže mi to docela zkazilo pohled na film... Bohužel, jinak je to fajn. ()

brasek

Snímok stojí na dvoch veciach a to, že diváci "zožerú" s Arnoldom všetko a na krutých akčných scénach. U mňa to ale nefunguje. Záver príbehu niekde v Mexiku je už ale totálna fraška. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. Tento film nemusel být vůbec natočený, protože nic nového nepřináší. ()

Luciaaas2

Tak tohle je velmi luxusní záležitost, sice viděno díky Camripu, ale i tak sem si Arnieho velmi užil,. Nechápu ty naše packaly, proč film nenasadili do kin. Film vás hned vtáhne do děje, má to nádhernou atmosféru, krve až až, herecké výkony super. Scénář je super a režie Ayera je dokonalá. Doufám, že se v podobných rolích Arnie objeví více, sedla mu naprosto dokonale. Snad se dočkáme aspoň vydání na DVD či Blue-ray u nás ()

james11

Arnold se zase vrátil k filmu a vůbec se toho nebojí a točí jeden za druhým a u něj to vůbec není na škodu. Tenhle film dopad celkem dobře, i když motivy některých postav jsou dost, no přinejmenším pochybné. *Spoiler* Vraždění celého týmu, protože jeden z nich nejspíš ty prachy vzal, bylo trochu na hlavu, ale především, vzít všechny peníze, jen kvůli tomu, aby měl na úplatek, i když by mu podle tváře toho policisty stačilo tak 20x míň a pořád by na něj koukal s otevřenou pusou... *Konec spoileru* Ale až na tohle je film dobrý. ()

Da_reba

Teda Arnold je môj hrdina ale toto bol najhlúpejší a najnudnejší film jeho kariéry. Jediné pozitívum bol ten koniec ()

Mukade

SPOILER --- ohromujúca pomsta (za dlhodobé týranie a zabitie príbuzných) - streliť niekoho do hlavy kto ešte pár sekúnd pred tým bol veselý a netušil že o chvíľu umre. Absolútne trápne. Viacerí sa tu rozplívajú nad záverom. Sheeps LOL ()

pepca72

Nemohu jinak, v rámci žánru za plný počet. Je vidět, že rejža David Ayer byl dříve voják a později i polda, protože akce, postupy jednotek je na jedničku. Pěkné pohledy z poza zbraně, děj nepitvám, pro udržení zabávy a sjízdnosti akce dostačujicí. Arnie nám zraje jak víno, myslím herecky, tyhle role mu sedí.Mireille Enos suprovní, v takové roli jsem ji ještě neviděl, a holka umí, byla fakt ja na peří. Co dodat, parádní zábava na deštivé odpoledne a proto plný počet. Ať naseru zdejší inetektuály. ()

raru

V podstate stupídny film plný krvavých prestreliek ako od Tarantina.Ibaže filmy od neho majú všetko,čo tento fim nemal.Arnold ma už začína v úlohách neohrozeného tvrďáka strašne srať.Je to už starý páprda a je to riadne vidieť.A ešte dokonca aj úspešný zvodca...To je tada fakt k smiechu a Olivia Williams musela byť poriadne zúfalá. ()

Chlopotun

Trailer ma navnadil a film ma unudil a nepomohli tomu ani explicitné scény a slovník všetkých protagonistov ako vážne si nemyslím, že sa takmer každý druhý rozhovor musel končit fuck off alebo fuck you. Často to na mňa pôsobilo až trapne a vrcholom je Arnold a jeho (ne)herectvo. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)