Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ****

  Nový Arnieho film ma dlho obchádzal, vyčkával som i ja sám. Chystal som sa do kina, no premiéry sme sa nedočkali. Čakal som prúser, mnohí filmu riadne naložili, ale tak zle to nevidím. Scenár nie je veľmi silnou stránkou, ale ruku na srdce, koľko premakaných scenárov ste videli v akčných thrilleroch? Film je občas drsne krvavý, to sme od Ayera čakali a často sa snaží byť zbytočne chytrý, čo mu veľmi nepristane. Arnold minimálne do polovice filmu pôsobí skutočne ako jeden z členov týmu, mimochodom bandy magorov, vyčnievať začína neskôr, aby sa v samom závere predviedol svoje klasické krvavé sólo. Natočené boli 3 hodiny materiálu a na okresanom výsledku to trochu vidno. Rozhodne tu chýba pár minút navyše. Je otázne nakoľko štúdio zasahovalo Ayerovi do jeho vízie. Má to pár chýb, ale sklamaný rozhodne nie som. Ako Arnieho fanda sa prikláňam k slabším štyrom, ale chápem aj priemerné hodnotenia. 70%.(22.10.2014)

 • Gilmour93
  ***

  Kondice nečekaně krvavé Sabotáže závisí na kondicionálech. Kdyby se nesnažila neustále vystavovat své dvě obrovské bimbající se koule, které ji táhnou ke dnu. Kdyby se Ayer nespolčil se Skipem Woodsem (jako by se orel vydal na lov s kulhajícím pštrosem). Kdyby producentské akce-chtivé zásahy z toho neudělaly místy pomatený mišmaš. Kdyby kompletní herecké obsazení nebylo největším castingovým omylem dekády. Pak, v jiném čase na stejném místě, možná… Holé pleco Arnie si vybral slabší hereckou chvilku, ale ta nám, řekněme si na rovinu, trvá od roku 1969..(9.10.2014)

 • 3DD!3
  ***

  Woodsi ty starý patlale... Sabotage má potenciál. Příběh inspirovaný Deseti malými černoušky od Agathy Christie naroubovaný na vychcanou DEA jednotku slibuje dlouho hutný závěrečný twist, ale tam bohužel (a to se divím Ayerovi, že to nepohlídal) totálně selže. Ukazuje příliš mnoho. Překombinuje to tak, že se stává parodií na akční béčko. Krácením a sestříháním (nebo možná naopak rozšířením...) by se z toho dala vytřískat obstojná detektivka se slušným závěrem. Škoda mluvit. Arnold se snaží jít proti proudu a své tradiční póze. Vychází mu to, hodně dlouhou dobu nepodal tak "soustředěný" výkon. Tým je obsazený výborně. Manganiello je obrovské hovado a snad dostane šanci ještě někde jinde. Mireille Enos po KILLING v hodně netradiční poloze. Akce naturalistická, diváka nešetří krvavých detailů, ale co z toho, když po ní zůstane po konci taková nepříjemná pachuť. Nejslabší Ayerův film a promarněná šance.(11.7.2014)

 • Dudek
  **

  Ayerovi se daří získávat body v živočišných přestřelkách, kterým nechybí tah na branku a občas i příjemně ozvláštňující úhly záběru. Snímek jako celek bohužel ale tak hladce vpřed neběží. Předkládané zvraty jsou příliš kostrbaté, naroubování dějové linie s Arnoldovou manželkou je násilné, a závěrečná čtvrthodinka s vyřizováním účtů už působí vyloženě směšně. Faktem je, že bezmála sedmdesátiletá hvězda snímků z konce minulého tisíciletí už nedokáže být tahounem vyloženě akčně založeného filmu. Na civilní scény s emočním přesahem nemá dostatek hereckého talentu, a v rychlých přestřelkách se zase až přespříliš odráží jeho věk. Na krátko střižená Olivia Williams, která dává vzpomenout na Jamie Lee Curtis, a zfetovaná Mireille Enos jsou však příjemnými překvapení této scénářem přiškrcené jízdy.(31.8.2014)

 • Radek99
  odpad!

  Arnie už na to nemá a někdo mu to zapomněl říci... Navíc vůbec nechápu motivaci tak dobrého režiséra, jakým je právě David Ayer, že někoho tak nevěrohodného a vlastně už jen trapně směšného obsadí do hlavní role svého vážně míněného thrilleru. I když i toto je dost spekulativní, neboť jeho film je tak primitivní a scénář tak prvoplánový, že to na první pohled vypadá, jakoby ho točil někdo jiný. Co se to s Ayerem stalo, že je schopen po tolika kvalitních filmech vypustit do světa takovéhle podřadné béčko, to byl taky posledních 8 let v politice?(17.9.2014)

 • - Tesne pred natáčaním z projektu kvôli tehotenstvu odstúpila aj Malin Akerman. Nahradila ju Mireille Enos (Lizzy). (m.a.t.o.)

 • - Režisér David Ayer po Arnoldovi Schwarzeneggerovi (John) chcel, aby bol jednoducho "iba" šéfom tímu SWAT a bodka, žiadny Arnold. (Zdroj: Cinema) (gogo76)

 • - Jedno ze střežených tajemství o filmu je skutečnost, že je založen na příběhu Agathy Christie s názvem "A pak tam byl žádný". (vofo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace