Kondice nečekaně krvavé Sabotáže závisí na kondicionálech. Kdyby se nesnažila neustále vystavovat své dvě obrovské bimbající se koule, které ji táhnou ke dnu. Kdyby se Ayer nespolčil se Skipem Woodsem (jako by se orel vydal na lov s kulhajícím pštrosem). Kdyby producentské akce-chtivé zásahy z toho neudělaly místy pomatený mišmaš. Kdyby kompletní herecké obsazení nebylo největším castingovým omylem dekády. Pak, v jiném čase na stejném místě, možná… Holé pleco Arnie si vybral slabší hereckou chvilku, ale ta nám, řekněme si na rovinu, trvá od roku 1969..(9.10.2014)

David Ayer umí točit policejní filmy a potvrdil to i tentokrát. Do hlavní role si však nyní obsadil "neherce" Arnolda Schwarzeneggera, což je možná pro něj škoda, ale pro fanoušky Arnieho je to dobře, neboť podle mého názoru je Sabotage dosud nejlepší Schwarzeneggerův sólo snímek od jeho návratu do světa filmu (Expendables nelze počítat, to je spíš Slyův film a Plán útěku je tak nějak záležitost pro fanoušky těchto dvou akčních ikon). Příběh je poměrně dobrý, postupné vraždění v určité skupině lidí je většinou napínavé a zajímavé v jakémkoliv podání, tudíž i zde to funguje. Potěší herecká sestava a také vizáž zestárlého Schwarzeneggera. Co fanouška "rakouského dubu" zaujme, je jistě také zpracování filmu, nebot krve tu vyteče dost, takže vše působí dost naturalisticky. Osobně bych Sabotage rád viděl v červených číslech, neboť dle mého názoru si alespoň 72% zaslouží.(15.7.2014)

Síce sa mi to ľúbilo, takže nemôžem povedať, že som sklamaný, ale myslím, že hovorím skoro za všetkých, že od Ayera sme čakali ešte trochu viac. Príbeh mi sadol, Arnie je tiež v skvelej forme a atmosféra je miestami tiež velmi dobrá, no prišlo mi to také ... divné? Ja neviem, ten scenár, chovanie postáv mi moc nepríde ako od Ayera. Každopádne som spokojný čo Arnie hlavne v poslednej polhodine predvádza, no toto ma od dobrých Ayeroviek asi najďalej. 85% - 4*(10.7.2014)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $10,508,518Tržby Celosvetovo $21,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,391,874Tržby za predaj DVD v USA $4,285,953║ tešil som sa na to, doteraz vždy u mňa režisér David Ayer bodoval ale tu to je také nemastné neslané ani dobrý thriller ani dobrý akčný film, dosť rozpačité, s Arnoldom sa mal vybrať skôr do odľahčenejších akčných vôd, toto mu nesedí /45%/(16.7.2014)

Árný už chodí jako Pinokio a vrtulník smí parkovat na místech pro invalidy, to však jeho milce nezastaví, ba ani nepřibrzdí. Stále v něm vidíme fešného Cimeřana, co pěstí uspává slony a halenu má šitou jen z panenských blan. On to ví, kujón jeden, pročež si zkouší k tomu uhlobaronství ještě trošku přivydělat jako ,,stárnoucí charakterní herec". Sežvýkal jsem již horší kumrdoviny než Sabotáž, tedy děkuji a těším se na další eskapády pana guvernéra.(2.10.2014)

• - Natáčalo sa od 15. októbra do 13. decembra 2012 v amerických štátoch Georgia, Connecticut a New York. (m.a.t.o.)

• - V "klubovně" Johnovi (Arnold Schwarzenegger) jednotky je na zdi plakát Ronbo - fotomontáž Sylvestera Stallona a Ronalda Reagana, který se ve své době pochvalně vyjádřil o filmu Rambo: První krev (1982). Jde o klasické pošťuchování mezi Arnoldem a Slyem. (Looka)

• - Tesne pred natáčaním z projektu kvôli tehotenstvu odstúpila aj Malin Akerman. Nahradila ju Mireille Enos (Lizzy). (m.a.t.o.)