Dobrá podívaná. Švarcik je tam drsnej a dělá akční kousky, které mu jeho věk dovoluje a vůbec to nepůsobí nepatřičně. Celé to je opět ayerovsky předrsněné, plné špinavých poldů a drog. Škoda trochu slabšího scénáře (furt nechápu, kdo tam teda poslal ty Guatemalce), ale já byl fakt spokojenej. Daší mínus za to, že obě hlavní ženský role hrajou hnusný, nesympatický košťata.(9.8.2014)

• Psema

Sledovat Arnolda hrát těsně před důchodem je skoro stejně ubíjející jako poslouchat Woodsovy dřevěné dialogy a být svědkem z řitního otvoru tahaných zvratů (posledních 40 minut musí být parodie), potažmo nekončícího závalu brutality, která v takhle blboučkém příběhu nepůsobí drsně realisticky, ale spíš jako trapně samoúčelná vějička pro milovníky eRkových řezničin. Dokoukáno s velkým sebezapřením.(17.7.2014)

• Radek99

Arnie už na to nemá a někdo mu to zapomněl říci... Navíc vůbec nechápu motivaci tak dobrého režiséra, jakým je právě David Ayer, že někoho tak nevěrohodného a vlastně už jen trapně směšného obsadí do hlavní role svého vážně míněného thrilleru. I když i toto je dost spekulativní, neboť jeho film je tak primitivní a scénář tak prvoplánový, že to na první pohled vypadá, jakoby ho točil někdo jiný. Co se to s Ayerem stalo, že je schopen po tolika kvalitních filmech vypustit do světa takovéhle podřadné béčko, to byl taky posledních 8 let v politice?(17.9.2014)

• Tuxedo

Hloupější než osmdesátková béčka, přitom se to bere ohromně vážně. Ani na vteřinu jsem nevěřil čemukoliv, co se ve filmu stalo. Akční úvod navnadí, ale na dobrou hodinu pak tým není vůbec prezentován jako tým, ale jako banda sprostých hovad, kteří nedají dohromady větu a spíš by měli sami sedět za katrem, než pracovat u speciální jednotky. Na Arnolda v akci nebo Arnolda schopného zahrát postavu raději zapomeňte. Čekejte spíš plno klišé a dementní zvraty.(8.7.2014)

skip woods je fakt divný pavouk (!) dokáže napsat jak nahláškovanou zábavnost (a-team) tak naprostou hovadinu (pátá die hard) a sabotage je bohužel ten druhý případ ..jinak je vše ok a ve finále z toho vylezlo takové špinavější Komando s reálnýma mrtvolama, hektolitry krve a sprostou mluvou (!) ayer je hračička, jeho kamerové prostocviky mě hodně baví, casting povedený a závěr neskutečně ikonický (!) takže ještě jednou: škoda toho debilního scénáře (80%)(16.7.2014)

• - Nůž, který má na taktické vestě John "Breacher" Wharton (Arnold Schwarzenegger), je RAT Cutlery model RC-4. Mireille Enos (Lizzy Murray) má pak také RAT Cutlery, ale menší model RC-3 (marushka90)

• - David Ayer prikázal Arnoldovi Schwarzeneggerovi (John) podrobiť sa špeciálnemu tréningu a naučiť sa pohyby, ktoré nikdy predtým nerobil. (Zdroj: Cinema) (gogo76)

• - Film ohlásili pod názvom Ten, jeho pracovný názov bol Breacher, no nakoniec bol počas postprodukcie premenovaný na Sabotage. (m.a.t.o.)