Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

hepi_

Konečne Akční / Krimi / Drama / Thriller, kde nelietajú autá z lietadiel, nejde o medzinárodnú špionáž prepchatú konšpiráciu ani o bezduché krvavé jatka. Film stojí pevne nohami na zemi pričom sa popri reálnych akčných scénach rozplieta v celku pútavá zápletka. Celé to stojí aj padá na Arnoldovi. Slabinami je plytké finále a vo filme sa dá nájsť pár nelogickým medzier v príbehu. Každopádne ako koncept výborné_75% ()

intro

Jak nějakej sráč může dát tomuhle filmu odpad?. No nic hovado se najde vždycky. JInak Sabotage je dobrý akční film ze staré školy. Arnold žije. Dávám 70% ()

borohub

Tak to se moc nepovedlo. Táhne se to jako smrad, akce tam sice nějaká byla ale totálně mě to nebavilo. Arniho mám sice rád, ale jako velitel elitního komanda mě nějak prostě neseděl. Naprostá zbytečnost, že to neprošlo kinem dokazuje jenom to, jak moc je to blbé a jak tomu producenti moc nevěřili.. 35% ()

subic

Film má asi tak stejnou úroveň jako o rok starší Konečná (2013). Arnold je zpět. Snad krom poslední střílecí scény v mexickém pajzlu, kde má snad každý Mexikán i Mexikánka nějaký kvér, celkem slušné. Sice jsem se chvilkami ztrácel, děj se začne tak zvláštně zamotávat, ale před koncem se to narovná. Překvapilo mě i obsazení, docela hodně známých, byť jen seriálových tváří. ()

Boudyy

Fakt mě mrzí, že musím udělit jen průměrné hodnocení filmu s Arniem, jehož kariéra se zase zruba v posledních třech letech začala zase odrážet (a nový Terminator to jen potvrzuje). Akce zde sice není málo, ale co je to bez pořádného náboje, který film prostě nevykřeše, ačkoliv zápletka není nejhorší. Sam Worthington a Josh Holloway jsou sice týpci k pohledání, ale to nestačí a k odhalení zápletky lze dospět už v půlce filmu. Jedině konec v Mexiku mě uspokojil a ukázal Arnieho dělat to, co umí - být strojem na zabíjení zmetků. ()

TonyStark

Je to brutál. Nevzpomínám si, že by Arnie někdy hrál v takový řezničině kromě Predátora. Každopádně je to koukatelný a režisér je taky v cajku. Pár věcí mi tam vadilo - např. automobilová honička na konci je tak mizerně natočená a sestříhaná, že bych ji radši oželil, hudba nebo co to bylo za zvuky taky na prd a některý postavy těžce iritující...ale i přesto je to slušnej a hlavně drsnej akčňák ve kterém má Šváca co má dost ujetej účes. ()

horor2

Haló, haló... komu straší ve věži? Nikomu! Jedná se o prvotřídní záležitost alá akční krimi?! Proč ne? Zabijeme a penízky si rozdělíme, nesmí být ale mezi námi skrblík nebo Leprikón pokuřujíc svou fajfku. Arnie na to pořád má, tak jen tak dál! ()

MartinTerran

Docela dobrá "odstraňovačka" členů jednoho elitního protidrogového týmu. Je to vcelku spletitý krimi příběh, který se pomalu rozplétá. Velmi mě překvapilo explicitní zpracování, což se tak často nevidí. Žádný extra filmový zážitek to není. Hodnocení: 56/100. ()

Cortesz

Ty vole, je to celkem řežba, ale proč to vypadá tak strašně televizně? To byl šok a ještě větší šok byl, když jsem mrknul na jméno režiséra, nechápu. ()

johnsnow

SPOILER ALERT: akčné scény sú skvelé, krvavé jak je u Ayera zvykom. Problémom je scenár od najjeblejšieho scenáristu hollywoodu Woodsa. Fakt nechápem prečo tomu chlapovi dávajú písať scenáre hoc vedia ako dopadli filmy s jeho scenárom. Film rozhodne mal potenciál ale zostalo to tak na polcestu, Arnie je super, zvyšok týmu nejak veľmi nezaujmú, zvrat číslo 1 je prekvapivý, fakt som nečakal že feťáčka a černoško budú vrahmi a zvrat číslo dva, že love čmajzol Arnie som tiež nečakal, ale využitie tých peňazí mi prišlo až kokotské a nezapadalo do kontextu celého filmu. Ale na jedno pozretie je to ok. Slabšie 4* dám ale hlavne za akciu. ()

Jadro

OLD SCHOOL JE COOOL !!! Určite som nečakal také nasadenie od bývalého guvernéra. Film sa na nič nehrá, natočený s takou ľahkosťou, ani neviem kedy a bol koniec... ()

elanista1

OK ďalšia strata času, pseudocoolový a antiakčný film, ktorý odmietam dopozerať, sledovať do steny mi príde zábavnejšie. Zdalo sa mi, že partička federálov mala byť svojimi dialógmi a slovníkom zábavní, ale všetko čo vo mne vyvolali bolo krútenie očami,...jediná dobrá vec je komický Arnoldov prízvuk. Pre mňa jeden z najtrápnejších filmov tohto aj minulého roka. ()

a0001

Medzi pozeratelnostou a odpadom. Extra trápny a prvoplánový film. Bez nápadu, nasilu a navyše nevierohodný. 10% ()

Corey(8)

Ultimátní krávovina, která se svou drsňáckou image snaží maskovat naprosto dementní scénář, nefungující chemii postav, špatné dialogy a Arnolda v roli, na kterou nemá herecky ani fyzicky. Přitom Ayer je slušný režisér a akční scény, kterých je - s přihlédnutím k nadupaným trailerům - ve filmu nečekaně málo, mu jdou skvěle od ruky. Děsím se nového Terminátora. ()

generalmagor

Tři hvězdy za = Hudbu, střih, brutalitu, reálnost a finální přestřelku. Na hovno = Poprvé v životě nespokojen s hereckým výkonem Arnýho, slabší scénář, dialogy, nedotažené vedlejší postavy, nevytvoření si s žádnou postavou vztah, zápletku, konec. Je 3:27, jsem unavený ale něco mě nutilo se na to dokoukat do konce. Asi to byl Arný, který i přes svůj nejhorší her. výkon mě záhadným způsobem donutil vydržet do konce. Co se týče ale tak celkově, dostal jsem to, co jsem chtěl. Slušná jednohubka s parádně vyhranýma fotkama v Arnýho baráku. Photoshop CS 6 to zase zachránil. 60% ()

Azrael

Podle traileru a hereckého obsazení jsem čekal tupou Bčkovou akční řežbu kterou si ale s chutí užiji. Ovšem dostalo se mě nudné ukecané kravině kde se téměř žádná akce neděje a ten scénář je tak neskutečně debilní a chaotický že jsem tomu ani nemohl uvěřit. Snažilo se to budovat tajemnou atmosféru a zápletku která vám má na konci vyrazit dech jenže ona atmosféra vůbec ale vůbec nefunguje děj je šíleně předvídatelný postavy jsou stupidně napsané hlavní zápletka je jedno velké klišé a po většinu času se nudíte neboť uběhlo už 60 minut a Arnie stále jen chodí sem a tam a kecá nesmysli. Kdyby si to raději hrálo na drsnou hrdinskou akci neměl bych problém režie ušla a herce to nemělo nejhorší ale to co sem viděl… nechápu jak takovou věc mohl Ayer co dělal Drsné časy nebo Patrolu napsat. Ano na scénáři dělal i Woods který má za sebou slaboty jako Hitman a poslední Smrtonosnou past ale čekal jsem že právě Ayer to udrží bohužel k mému překvapení ne. Slabé 2* ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)