Scooby Doo: Záhady s.r.o.

• USA Scooby-Doo! Mystery Incorporated (více)
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Mysteriózní
USA, (2010–2013), 19 h 46 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Joe Ruby, Ken Spears

Frank Welker, Mindy Cohn, Grey Griffin, Matthew Lillard, Patrick Warburton, Lewis Black, Gary Cole, Vivica A. Fox, Udo Kier, Kate Higgins, Frances Conroy (více)

Série(2) / Epizody(52)

Zbrusu nová televizní série se Scoobym-Doo pro všechny rodiny, které mají jejich záhady stejně rádi jako mají Scooby-Doo a Shaggy rádi pizzu … kořeněnou s extra omáčkou! Přidejte se k partě v Crystal Cove – nejstrašidelnějším místě na zemi – abyste vyřešili hrůzostrašné případy, plné strašidelných bubáků a duchů, vzrušujících honiček, děsivých překvapení a, samozřejmě, Freddyho geniálních pastí. Parta na všechny ty duchařské rekvizity ale už nenaletí. Ví totiž, že za maskou příšery se vždycky skrývá nějaký zloduch. Pak ale dostanou tajemnou stopu od záhadného pana E, který jim předloží zatím největší rébus – musí odhalit tajemství za prokletím Crystal Cove! Pusťte se spolu se Scoobym-Doo, Shaggym, Freddym, Dalphne a Velmou do čtyř akčních dobrodružství z báječné nové show, která přináší spoustu setsakramentské zábavy! (oficiální text distributora)

Recenze uživatele P_Neubauer k tomuto seriálu (54)

Wrath of the Krampus (2012) (S02E13)

WOW! Epizoda která už tak byla jednou z nadprůměrných se stala tou zatím absolutně nejlepší díky geniálně napsanému konci. Bez pochyby 10/10 ()

Heart of Evil (2012) (S02E14)

Odlehčená epizoda parodující superhrdiny která so stále zachovala kostru Scoobyho příběhů? Ano, a povedeně. 9/10 ()

Theater of Doom (2012) (S02E15)

Zajímavá epizoda kterou opět vyzdvihuje konec který přináší děsivou myšlenku. 8/10 ()

Aliens Among Us (2013) (S02E16)

Zajímavě zpracovaná epizoda na zajímavé téma, konec s hlavní záhadou ale tentokrát nebyl tak úderný jako obvykle. 8/10 ()

The Horrible Herd (2013) (S02E17)

Nesmyslná zápletka, prapodivný plán záporáka, no fungovalo to zvláštně ale i přesto jsem se bavil, tak tomu jednou tu prapodivnost odpustím. 7/10 ()

Dance of the Undead (2013) (S02E18)

Opět trochu odvázaná epizoda s docela creepy koncem. 7/10 ()

The Devouring (2013) (S02E19)

Už to začíná být trochu natahované. Kdyby to aspoň bylo natahované fakt zajímavými díly, ale ke vidět že tvůrci už začínají být trochu kreativně vyčerpaní. Nebyla to nějak horší epizoda než většina epizod, jen už jich bylo prostě tolik, že to přestává bavit, zvláště teď před finálem. 6/10 ()

Stand and Deliver (2013) (S02E20)

Stejný problém jako minulá epizoda, už je to pořád to samé. Doufám že se v dalších epizodách už naplno ponoříme do hlavního příběhu a nebo budeme aspoň hodně experimentovat. 6/10 ()

The Man in the Mirror (2013) (S02E21)

Konečně zajímavá epizoda kterou tentokrát pokazil konec. Proč nedošel k jiné pasti? Proč tedy tohle všechno? A proč nebyla okolo posledního rozhodnutí aspoň nějaká atmosféra? Když ale nepočítám posledních 5 minut, tak to byla geniální epizoda. 7/10 ()

Nightmare in Red (2013) (S02E22)

Finále se blíží a je nám zase poodhalen velký kus pravdy. Bohužel není až tak zajímavý jak bych čekal. 7/10 ()

Dark Night of the Hunters (2013) (S02E23)

I přes velkou důležitost v hlavním příběhu se nemohu zbavit pocitu že to co jsem viděl bylo hrozně zbytečné zdržení, především docela nudné a nezajímavé. 5/10 ()

Gates of Gloom (2013) (S02E24)

Finále je tady! První třetina funguje přesně tak jak má. 9/10 ()

Through the Curtain (2013) (S02E25)

Na první pohled zbytečná prostřední část, která neslouží jenom k natáhnout finále a k tomu udělat ho velkolepější. 8/10 ()

Come Undone (2013) (S02E26)

Myslím že seriál měl potenciál na lepší a především lépe promyšlené finále, kdyby se seriál držel v hlavní dějové lince více při zemi. Zvrat který po porážce zla ale nastane už zajímavý je a tahá celé finále nahoru. A pozitivní pocit v poslední minutě fungoval taky. Škoda že k tomu nikdy nevzniklo pokračování, myslím že na tohle šlo ještě zajímavě navázat. 8/10 ()