Assassin's Creed: Ascendance

všechny plakáty

Assassin's Creed Ascendance je krátký animovaný příběh, jenž má za úkol zafungovat jako jakýsi most mezi hrami Assassin's Creed II a aktuálně vydávaným Assassin's Creed: Brotherhood. Ascendance sleduje hlavního hrdinu Ezia Auditoreho, jak se snaží sesadit z trůnu rodinu Borgia a dozví se pravdu o brutálním způsobu nástupu Caesara Borgii k moci. (Bonusweb.cz)

Marty_cz

Animace vskutku zvláštní a dojem z nich byl pořád dobrý. Ovšem zvuky k animacím mě úplně uchvátili. Samozřejmě filmy tohohle typu (krátkometrážní) hodnotím úplně podle jiných měřítek a musím říct, že se tento filmek povedl. ()

blondboss

Ďalší animovaný kraťas k hre Assassin`s Creed, o ktorej veľa neviem a tým pádom mi tento animák nepriniesol absolútne nič. A navyše animácie sú dosť zlé, preto si myslím, že toto je skutočne zbytočné. 40 % ()

Andy.222

Graficky zpracované jistě zajímavě, ale lineage fungoval mnohem lépe i jako reklamní tahák i jako "samostaný" filmeček. ()

zekon

Naprostá zbytečnost která nestojí ani za vidění. Nepochopil jsem co měl tento štěk doplnit do příběhové linie hry. ()

burg

Rozhodně zajímavá animace. Ale pro ty, co neznají pozadí děje, pro ty to nebude mít velkou hodnotu.. ()

Rhaegar

Nic moc, ale stále je to jako propagační materiál ke hře mnohem kreativnější než vzít záběry ze hry a sestříhat to do traileru. ()