Doktorka Emily (TV seriál)

Emily Owens, M.D.

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012–2013, 9 h 1 min (Minutáž: 41–42 min)

Mamie Gummer, Justin Hartley, Aja Naomi King, Michael Rady, Necar Zadegan, Kelly McCreary, Yoshie Bancroft, Christine Willes, Harry Lennix, Catherine Barroll, Mark Ghanimé, Brittany Ishibashi, Sachin Sahel, Jack Coleman, Michelle Harrison, Emily Holmes, Chelah Horsdal, Levi Fiehler, Sarah-Jane Redmond, Eric Keenleyside, Wanda Cannon, Randee Heller, Tony Mirrcandani, Ellie Harvie, Elizabeth Thai, Daniela Bobadilla, Greg Finley, Lucia Walters, Eli Goree, Lisa MacFadden, Tanya Clarke, Jerry Wasserman, Tatiana Szalay, Jocko Sims, Marcus Coloma, Dan Zukovic, Virginia Williams, Tracie Thoms, Myndy Crist, Eva Bourne, Bess Rous, Dejan Loyola, Jesse Wheeler, Geoffrey Rivas, Myk Watford, Don MacKay, Trish Allen, Jesse Reid, Kwesi Ameyaw, Chris Shields, Peter Brown, Chad Riley, Glynis Davies, Julian Christopher, Tyler Jacob Moore, Lee Majdoub, Donna Yamamoto, Julia Sarah Stone, Shaine Jones, Lane Edwards, T.J. Ramini, Alexandra Krosney, Anna Van Hooft, Zahf Paroo, Daniel Bacon, Kelly Konno, Lissa Neptuno, Marci T. House, Brendon Zub, Keith MacKechnie, Taylor Russell, Candus Churchill, Theresa Wong, Dee Jay Jackson, Benita Ha, Dick Latessa, Laci J Mailey, Lee Garlington, Brett DelBuono, Genevieve Buechner, Miranda Frigon, Sunita Prasad, Veena Sood, Sebastian Spence, Chris Coy, Sean Michael Kyer, Hiro Kanagawa, Ian Anthony Dale, James Immekus, Emma Lahana, Patricia Belcher, Catherine Lough Haggquist, Michael McMillian, Bruce Harwood, Rachel DiPillo, Jeananne Goossen, Jeffrey Ballard, D.B. Woodside, Michelle Hurd, Mathew St. Patrick, K Callan, Geoff Gustafson, Carrie Ruscheinsky, Jill Morrison, Samantha Ferris, Paul Campbell, Christie Laing, J.R. Ramirez, Brett Dier, Barclay Hope, Merrilyn Gann, Greyston Holt, Matthew MacCaull, Larramie Doc Shaw, Tiya Sircar, Katherine Ramdeen, J. August Richards, Alyson Reed, Jenny O'Hara, Kristen Ariza, Jessica Harmon
  • sitmin

Nebudu přípiš hodnotit seriál, protože je to horší, ale relativně věrná kopie Scrubs, jenže... Už po několikáté soukromá televize zdvihla seriál, který byl v zrušen v průběhu, nebo na závěru, první sezóny a to naprosto vědomě a ve značném odstupu od jeho ukončení a mně osobně to přijde přinejmenším nechutné. Nejprve upoutávky, kampaň trvající měsíce (viz Flashforward) a pak vám pustí těch pár dílů a vy čekáte, že bude něco víc, ale nebude a ani není šance, že by bylo! Televize to samozřejmě nedělají z hlouposti, ale práva k seriálu, který už se nenatáčí a tudíž nemá pro americkou stanici výrazný potenciál, se prodává levněji než třeba Mad Men, kteří po sedmi letech masivní popularity ve státech nechávají naše programové vedoucí v klídku, protože by museli připlatit. Z ekonomického hlediska je to jasné, z morálního je to urážka a také potvrzení toho, že v našich televizích se pohybuje banda amatérů. Zmíněným Scrubs trvalo 12 let, než se dostali do ČR... A pak to nadabujou a je stejně po srandě.(7.1.2014)

• zuza99

Po prvním díle si nemůžu pomoct, ale působí to na mě jako slátanina všech seriálu z medicínského prostředí. Je to trošku přeslazené. Hlavní hrdinka mi zas tak moc nesedla. Asi mi tam vadí to, jak si povídá sama pro sebe. Přesto mě konec pilotu nalákal na další díly. Po šesti dílech se moc nezměnilo. Sice jsem se na další díly dívala a kdyby byly titulky tak bych seriál dokoukala, ale bylo by to jen ve zbylém času. Rozhodně kdyby jsem měla málo času, tak bych Emily vypustila. Průměrná klasika pro mladistvé od CW, to vystihuje skoro vše.(16.10.2012)

• IQ Tiqe

Neni to vyloženě špatný, ale Grey's Anatomy už tu máme, tak proč to točit podruhý? Hlavní hrdinka Emily má oproti Meredith mnohem víc „myšlenkových pochodů“, je trapnější a nudnější. Neumím si představit, že bych si ji oblíbil. Seriál je taky nudnější a ač se to zdá neuvěřitelný, ještě víc o vztazích než GA (nic proti GA). 2. díl si pustím, ale asi to bude i můj poslední.(17.10.2012)

• KevSpa

Hodně nenápaditá vykrádačka Grey's Anatomy a dalších seriálů (nejen) z lékařského prostředí. Ano, sem tam se tu najde úsměvný moment, ale celkově je to vlastně o ničem. Druhý díl ani zkoušet nebudu. Pilot - 40 %(17.10.2012)

• bee.el

Ne-ne-ne, tohle fakt těžce ne - opravdu se to moc nepovedlo. Pro člověka netknutého Greys anatomy a Scrubs by to mohl být zajímavý seriál, ale tohle je prostě totální vykrádačka (a to už si moc nepamatuju dřívější sledování Pohotovosti...). Zarytí fandové Greys mi jistě dají za pravdu, že úvodní znělka Emily zní stejně jako stará úvodní znělka v Greys používaná v začátcích první série, obrázek, který se při ní ukazuje (rentgenový snímek) je lautr to samý co měli ve Scrubs (a neříkejte mi, že se nedá vymyslet jiný rtg obrázek!). I samotný děj mi přijde ukrutně okopírovaný. A to jsem se fakt těšila na Mamie Gummer, která si mě zcela získala jako Mina ve výborném Off the map. Tady se sice snaží a hraje to dobře, ale když hraje v takové kravině, nedá se moc zachraňovat. Kromě samotné Emily jsou ostatní stážisti krutě nenápaditá a nudná banda, Emilyin objekt zájmu je tuctový budižkničemu (ani si nepamatuju jeho jméno...). Jediný, kdo je pro mě dejmetomu únosný je Michael Rady jako Micah, jehož postava je alespoň trochu zajímavá a hlavně sympatická. Celkově ale prostě šedá nuda.(28.1.2013)