Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 2
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

hyundai

Snad sis nemyslel, že jedna prohraná bitva by okamžitě zlikvidovala obrovské Impérium.

Jinak: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/984253_10152779280523700_8433378623319036725_n.jpg?oh=a7741330beb9525568b5fe8ce4a7c386&oe=5510012B

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10734154_806516172745779_2598263093643354153_n.jpg?oh=77c89e8a857fc18d079e336a7f4cf759&oe=5508732A&__gda__=1427933760_62324daf122fd5214d857a060c4d111a

:D

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Tak to vypadá že star wars bude největší propadák, protože se černoch převlékl za stormtroopera a někdo si upgradoval světelný meč :D

na příspěvěk reagoval Rypicong

hyundai

hyundai (hodnocení, recenze)

lidi, já se chci zeptat, co sakra dělají v traileru imperiální tie fighters, ty už snad mají být dávno na šrot ne? nebo ono impérium nepadlo spolu s císařem???

na příspěvěk reagoval Hyger, GigaPudding

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Podle mě to nemůže dopadnout tak strašně jako 1 a 6 díl, ty kvůli "domorodcům" považuji za nejhorší, i když oba mají super chvilky.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Já se nestačím divit. Nadáváte na Disney, ale drtivá většina filmů co převzal tak dopadla hodně dobře. JJA je záruka kvality a je odkojenej na Star Wars. Nadáváte na digitalizaci = že se tím vytratilo kouzlo prvních 6 dílů, no musím se smát, protože takový třetí díl byl jenom do digitalizaci... Vadí vám meč, ale na něm není nic špatného a ve Star Wars univerzu se už objevil + Sithové byly vždy spíše šermíři - podívejte se jak bojoval Count Dooku, nebo i Dart Vader, ty prvky ze šermu tam byly vidět. Vadí vám ten robůtek, ale že třeba první díl byl plný těhle srandovních robůtků a starý SW plný chodících a nesmyslných krabic, to vám nevadí. Vadí vám černoch jako voják impéria ? Tak zaprvé impérium už není, to skončilo v VI dílů revolucí :) A za druhé, od IV dílu, už vojáci impéria nejsou klony, ale jsou to obyč lidé... Bojíte se že tam vylítně Mickey Mouse, ale malý chlupatý medvídkové bojující klackama a kamenama proti AT-ST bylo cajk ? :)  Opravdu vážně u tohodle "traileru" vám něco vadí když nikdo neví co bude co znamenat a jaký bude mít smysl ve filmu ? Já si nemůžu pomoct, ale podle mě pičujou pouze lidé, co o StarWars toho opravdu moc nevědí..

na příspěvěk reagoval Blackhand47, tomas.malo, Yangus, Mi Nü-Chai

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

einar

Už dříve se říkalo, že půjde o vojáka, který se ztratí svojí jednotce a tady to tak taky vypadá. Jelikož v době impéria už byli vojáci verbovaní, tak to přece nevadí.

na příspěvěk reagoval Rikky007

Muflik

Muflik (hodnocení, recenze)

Georgex

Hm taky mě to trochu naplňuje obavami, ale jsem mile překvapen, že se aspoň co mohu soudit z te minuty a půl, snaží držet původní linie vzhledu +-. Takže snad nepůjde o žádne hypermoderní lodě, gigantické křižníky a nevím co ještě. Sice vývoj filmu nesleduju, ale z pohledu se začínám i těšit :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

super trailer, ale to, já sem lama co se týče světa Star Wars, neviděl sem pořádně ani jeden film, takže jak že se řiká těm bílým vojákům ? 

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

RedAK

ano podle komentáře se dá poznat, jestli dotyčný má holku nebo ne, skvělá úvaha hodná někoho komu se na avataru líbají dvě homoklády ;) 

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

simon84

tak jako je s tím mečem to je velmi zajímavé, otázkou je, aby si těmi postranními lasery neusekl sám ruku, nechci být hnidopich, ale při pohybu to možná bude trochu omezovat :)

na příspěvěk reagoval RedAK

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

Nejlepší meč se záštitou a černej stormtrooper .-) Čuchám nevídanej průser. A ty kokotiny co ke Star Wars pouští Disney na Disney channelu mě v tom utvrzujou.

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Hradka

bystřejší pochopil, že bylo myšleno přehršel digitálních efektů, možná si nepamatuješ první tři díly, ale tam to šlo a šlo to moc dobře, samozřejmě proti digitalizaci nic nemám, naopak, ale jako zarytý fanda epizody IV, V, VI vyjadřuji obavy, aby té digitalizace nebylo až moc

na příspěvěk reagoval Muflik

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Odurko

hele rozumbrado, řekl jsem svůj názor, je jasné že film stráví ještě dlouhé měsíce v postprodukci, takže výsledné efekty budou samozřejmě špičkové o tom žádná, ale srovnej si už třeba staré tři díly s novými a řekni, které mají pro tebe větší kouzlo, prvně natočené tři díly jsou prostě legenda a veškeré pokusy jím cokoliv dodigitalizovat je jenom kazí, ale pokud si nevyrůstal v době, kdy si hltal právě tyto díly tak chápu, že tomu nemůžeš rozumět.

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

A zde, milé děti, vidíte, jak mi psychicky nenarušený člověk věnoval hnedle tři frenetické homoušské reakce. 

Korbitch

Korbitch (hodnocení, recenze)

RedAK

No táááák, šuuup, napiš něco. Jéééžiš, on zase napíše tři věty a bude si to kontrolovat deset minut, aby to měl správně. Už jste brali vyjmenovaná slova?

Korbitch

Korbitch (hodnocení, recenze)

RedAK

Tvl, pochop, že mě urazit taková sračka jako ty nemůže :-D Vzdej to. Anebo vlastně ne. Pojď, ztrapni se ještě víc :-D

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

Korbitch

Snad jsi neztratil nervičky, ty nevtipný skunku z nejhlubšího dna kinematografického amatérismu, to bych byl nerad! A až pro tebe nebude soudnost sprosté slovo, tak si konečně podkopni stoličku. 

na příspěvěk reagoval Korbitch, Korbitch, Korbitch

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

Georgex

Ach jaj čo Vám stále nedochádza? Meč bol použitý už v komixoch, čierny stromtrooper bude zrejme len preoblečený, a mnoho digitalizácie? To myslíš vážne? Videl si kde povstane anakin/vader s novým oblečením? To bol hnus velebnosti tak aká digitalizácia. Už sú dávno preč časy kedy lode boli makety. Pokiaľ si videl nejaké video z natáčania, tak niečo čo sa nebude pohybovať bude mať makety a nebude to len digitál. Toto je teaser, ktorý chcel ukázať niečo. Ach takýto chytráci. 

na příspěvěk reagoval Korbitch, Georgex

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama