Sejdeme se na Cibulce (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2013, 40 min

Účinkují:

Aleš Cibulka, Tereza Kostková, Aleš Háma, Vlasta Korec, Lumír Olšovský, Kamila Moučková, Eva Pilarová, Pavel Trávníček, Marie Retková, Václav Knop, Vladimír Hron, Kateřina Cajthamlová, Petra Janů, Ivana Andrlová, Uršula Kluková, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Petr Kotvald, Josef Zíma, Yvetta Simonová, Ivanka Devátá, Luba Skořepová, Jana Štěpánková, Luděk Munzar, Martin Klásek, Helena Štáchová, Yvonne Přenosilová, Pavlína Filipovská, Milan Drobný, Karel Štědrý, Jitka Zelenohorská, Dagmar Patrasová, Pavel Mang, Martin Maxa, Ladislav Frej st., Michal Novotný, Viktorín Šulc, Věra Nerušilová, Radim Uzel, Gabriela Vránová, Veronika Žilková, Kateřina Macháčková, Leona Machálková, Milan Šimáček, Karel Gott, Růžena Merunková, Miloš Hlavica, Stanislav Zindulka, Petr Rychlý, Aneta Langerová, Lucie Polišenská, Lukáš Příkazký, Tomáš Pavelka, Hana Maciuchová, Viktor Preiss, Pavla Tomicová, Lenka Plačková, Josef Alois Náhlovský, Petr Jablonský, Jan Rosák, Michal Kavalčík, Petra Černocká, Heidi Janků, Jaroslava Obermaierová, Petr Oliva, Jiří Adamec, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Miroslav Donutil, Martin Donutil, Laďa Kerndl, Tereza Kerndlová, Ewa Farna, Tomáš Magnusek, Vlasta Horváth, Jitka Ježková, Felix Slováček, Petr Urban, Oldřich Vízner, Marcel Vašinka, Filip Tomsa, Vincent Navrátil, Antonín Hardt, Josef Laufer, Miriam Kantorková, Alena Mihulová, Rudolf Jelínek, Václav Noid Bárta, Zdeněk Srstka, Libuše Švormová, Jan Čenský, Tomáš Trapl, Martina Hudečková, Ivo Šmoldas, Hana Čížková, Naďa Urbánková, Ondřej Brousek, Zuzana Vejvodová, Květa Fialová, Ivan Kraus, Kristián Kodet, Jiří Krytinář, Dalimil Klapka, Luděk Sobota, Oldřich Navrátil, Dan Bárta, Kamil Střihavka, Karel Fiala, Karel Smyczek, Andrej Hryc, Václav Vydra nejml., Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková, Bohuš Matuš, Božidara Turzonovová, Ondřej Ruml, Vlasta Žehrová, Petr Vacek, Regina Rázlová, Michal David, Marek Vašut, Arnošt Goldflam, David Suchařípa, Liliana Malkina, Ladislav Županič, Jiří Hromada, Ludmila Zábršová-Molínová, Žaneta Fuchsová, Josef Mladý, František Ringo Čech, Valentina Thielová, Pavel Soukup, Sandra Pogodová, Dalibor Janda, Karel Heřmánek, Karel Heřmánek ml., Dana Morávková, Josef Carda, Hana Vávrová-Heřmánková, Monika Absolonová, Jana Švandová, Petr Lesák, Roman Vojtek, Olga Lounová, Michal Jagelka, Jiří Klem, Valérie Zawadská, Otakar Brousek ml., Ester Kočičková, Žaneta Slámová, Jan Pokorný, Tomáš Verner, Iva Hüttnerová, Ája Vrzáňová, Richard Tesařík, Josef Pejchal, Josef Fousek, Mário Kubec, Richard Nedvěd, Martin Severa, Jan Cimický, Dana Drábová, Ondřej Havel, Ondřej Pála, Petr Vágner, Hana Křížková, Karel Weinlich, Marcela Březinová, Kristýna Frejová, Patricie Strouhalová, Filip Antonio, Václav Upír Krejčí, Blanka Matragi, Marta Kubišová, Marcel Zmožek, Zlata Adamovská, Ondřej Hejma, Deana Horváthová-Jakubisková, Václav Hybš, Juraj Jakubisko, Jan Pirk, Václav Postránecký, Jožka Šmukař, Petr Štěpánek, Hana Zagorová, Linda Finková, Ilona Csáková, Milan Markovič, Viktor Sodoma, Vlastimil Zavřel, Otakar Černý, Pavel Dobeš, Zbyněk Fric, Petr Šmolka, Jan Přeučil, Jana Šulcová, Václav Vorlíček, Sabina Laurinová, Jarmila Švehlová, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Lucie Bílá, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Míra Nosek, Eduard Klezla, Zdeněk Piškula, Patrik Děrgel, Eliška Balzerová, Lukáš Rous, Jiří Prager, Bohdan Tůma
  • Peytl

Cibulko, podstatné je, zda se ve tvém případě bude jednat o rostlinu dvouletou, či, nedejpeytla, vytrvalou.V obou případech se obávám toho, že zřejmě nebudu asistovat u smrti tvého pořadu, ať už dříve, či později. Chňá, chňá, chňá... a chňá...Tvůj epileptický smích mi připomíná Douglase, když chcal své paní skrze lososa na grilu, hmmm... výmluvnější gájprájd jsem fakt ještě nežral a to na mém jazyku již přistálo kdejaké hovno, inu, někdy se zvědavost nevyplácí a nestojí za předčasné šediny, nejistou erekci a chuť zabíjet.(18.6.2013)

• Fajt

Tragedie při sledování stálého a neupřímného Cibulkova smíchu !!! až se za břicho popadá !!! Perfektně vystižené kolegou MM_Ramone (4 kometáře na zpět).. Cibulkova kariera skončila nuceným odchodem z Českého rozhlasu 2 (když si pustil hubu na špacír), kde byl jako moderátor pátečního rozhlasového pořadu opravdu vynikající (před 20ti lety).(23.7.2015)

Nevím jestli si zdejší hodnotitelé uvědomují,že je to pro jinou diváckou obec než je věkový průměr zdejších uživatelů(ano myslím si,že senioři jsou zde v menšině) a tak se k tomu musí přistupovat.Jestli čekáte ostrý humor alá Jan Kraus nebo vtipné poznámky ,které předvádí Karel Šíp tak budete nejspíš zklamáni.Pokud hledáte jen oddechové povídání o jednoduchý tématech ze známými i méně známými obličeji co známe z televizních obrazovek tak budete spokojeni.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(17.8.2015)

• Opferlamm

(nádech)...."To já jsem jednou zažil v divadle...." asi takto většinou začínají zaručeně humorná vyprávění našich herců. Co kde točili, v jakém divadle hráli a jak dlouho, co tam hráli, na koho si tam pamatují, co tam "humorného" zažili... jako kdyby to někoho zajímalo. Všímám si toho už odmalička, protože podobné herecké historky byly vždycky součástí skoro každého "zábavného" pořadu možná už od socialismu a stal se z toho takový nepochopitelný český folklór. Říkám si, koho může zajímat a bavit tlachání nějaké uzavřené skupiny lidí. Je jasné, že podobné vyprávění by znělo trochu jinak z úst nějaké významné star, ale tady se jedná o naše provinční hvězdy, z velké části už i vyhaslé, které spousta lidí ani nezná, takže tyhle historky by pasovaly tak nanejvýš na nějaký jejich soukromý divadelní dýchánek. Jak je ale vidět, divný slizoun Cibulka z toho má pořád džob, zvlášť když se evidentně najde pár lidí, kteří se na to vydržej dívat.(2.1.2016)

• topi80

Aleš Cibulka je takovým příjemným televizním společníkem pro staromilské důchodkyně. Disponuje jemným humorem, nedělá mu problém tlachat o ničem, aniž by jej opouštěl výraz, že ho i ty největší banality zajímají, občas udělá fórek, který nikoho neurazí. V podstatě jej nejedna taková babička vidí jako ideální partii pro svou vnučku. Takový zeť by jistě vyslechl všechny babičkovské historky, třeba tu, jak sousedka zavařuje okurky. Pravda, jiný člověk se na takovou seanci klidu, pohody a archaické veselosti dívá s otevřenými ústy a nestačí se divit, koho že to může zajímat. Na druhou stranu, je třeba uznat, že pro svou výše zmíněnou cílovou skupinu umí Aleš Cibulka udělat maximum, byť do Tomáše Slámy, Petra Jančaříka nebo Marka Ebena má dost daleko.(8.12.2013)

• - Natáčení pořadu probíhalo v Divadle U Hasičů. (max21)