Sejdeme se na Cibulce (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2013, 40 min

Aleš Cibulka, Tereza Kostková, Aleš Háma, Vlasta Korec, Lumír Olšovský, Kamila Moučková, Eva Pilarová, Pavel Trávníček, Marie Retková, Václav Knop, Vladimír Hron, Kateřina Cajthamlová, Petra Janů, Ivana Andrlová, Uršula Kluková, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Petr Kotvald, Josef Zíma, Yvetta Simonová, Ivanka Devátá, Luba Skořepová, Jana Štěpánková, Luděk Munzar, Martin Klásek, Helena Štáchová, Yvonne Přenosilová, Pavlína Filipovská, Milan Drobný, Karel Štědrý, Jitka Zelenohorská, Dagmar Patrasová, Pavel Mang, Martin Maxa, Ladislav Frej st., Michal Novotný, Viktorín Šulc, Věra Nerušilová, Radim Uzel, Gabriela Vránová, Veronika Žilková, Kateřina Macháčková, Leona Machálková, Milan Šimáček, Karel Gott, Růžena Merunková, Miloš Hlavica, Stanislav Zindulka, Petr Rychlý, Aneta Langerová, Lucie Polišenská, Lukáš Příkazký, Tomáš Pavelka, Hana Maciuchová, Viktor Preiss, Pavla Tomicová, Lenka Plačková, Josef Alois Náhlovský, Petr Jablonský, Jan Rosák, Michal Kavalčík, Petra Černocká, Heidi Janků, Jaroslava Obermaierová, Petr Oliva, Jiří Adamec, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Miroslav Donutil, Martin Donutil, Laďa Kerndl, Tereza Kerndlová, Ewa Farna, Tomáš Magnusek, Vlasta Horváth, Jitka Ježková, Felix Slováček, Petr Urban, Oldřich Vízner, Marcel Vašinka, Filip Tomsa, Vincent Navrátil, Antonín Hardt, Josef Laufer, Miriam Kantorková, Alena Mihulová, Rudolf Jelínek, Václav Noid Bárta, Zdeněk Srstka, Libuše Švormová, Jan Čenský, Tomáš Trapl, Martina Hudečková, Ivo Šmoldas, Hana Čížková, Naďa Urbánková, Ondřej Brousek, Zuzana Vejvodová, Květa Fialová, Ivan Kraus, Kristián Kodet, Jiří Krytinář, Dalimil Klapka, Luděk Sobota, Oldřich Navrátil, Dan Bárta, Kamil Střihavka, Karel Fiala, Karel Smyczek, Andrej Hryc, Václav Vydra nejml., Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková, Bohuš Matuš, Božidara Turzonovová, Ondřej Ruml, Vlasta Žehrová, Petr Vacek, Regina Rázlová, Michal David, Marek Vašut, Arnošt Goldflam, David Suchařípa, Liliana Malkina, Ladislav Županič, Jiří Hromada, Ludmila Zábršová-Molínová, Žaneta Fuchsová, Josef Mladý, František Ringo Čech, Valentina Thielová, Pavel Soukup, Sandra Pogodová, Dalibor Janda, Karel Heřmánek, Karel Heřmánek ml., Dana Morávková, Josef Carda, Hana Vávrová-Heřmánková, Monika Absolonová, Jana Švandová, Petr Lesák, Roman Vojtek, Olga Lounová, Michal Jagelka, Jiří Klem, Valérie Zawadská, Otakar Brousek ml., Ester Kočičková, Žaneta Slámová, Jan Pokorný, Tomáš Verner, Iva Hüttnerová, Ája Vrzáňová, Richard Tesařík, Josef Pejchal, Josef Fousek, Mário Kubec, Richard Nedvěd, Martin Severa, Jan Cimický, Dana Drábová, Ondřej Havel, Ondřej Pála, Petr Vágner, Hana Křížková, Karel Weinlich, Marcela Březinová, Kristýna Frejová, Patricie Strouhalová, Filip Antonio, Václav Upír Krejčí, Blanka Matragi, Marta Kubišová, Marcel Zmožek, Zlata Adamovská, Ondřej Hejma, Deana Horváthová-Jakubisková, Václav Hybš, Juraj Jakubisko, Jan Pirk, Václav Postránecký, Jožka Šmukař, Petr Štěpánek, Hana Zagorová, Linda Finková, Ilona Csáková, Milan Markovič, Viktor Sodoma, Vlastimil Zavřel, Otakar Černý, Pavel Dobeš, Zbyněk Fric, Petr Šmolka, Jan Přeučil, Jana Šulcová, Václav Vorlíček, Sabina Laurinová, Jarmila Švehlová, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Lucie Bílá, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Míra Nosek, Eduard Klezla, Zdeněk Piškula, Patrik Děrgel, Eliška Balzerová, Lukáš Rous
  • Ydrosten

Viděno cca 7 dílů. Cibulka se sice snaží, ale moc mu to nejde. Jink celkem zajímavý pořad, který bohužel naráží na to, že to pořád ještě neumíme, tak jako v zahraničí ( a taky proto, že podobné pořady už dnes dělá opravdu každá třetí " celebrita " a je jich tu už docela dost ) Dal bych dejme tomu 2 takové kostrbaté hvězdičky, protože jsem to mněl několikrát jako kulisu při práci na PC a zas tak špatné to nebylo.(14.10.2014)

Tento pořad je určen starší cílové skupině, kam patřím i já. Své pořady mají děti, milovníci hororů i intelektuálové, tak popřejme hodinku povídání i této věkové kategorii a neházejme pořad do odpadu. Komu se nelíbí, nemusí se na něj dívat, vždyť dneska je taková možnost výběru pořadů v televizi i na internetu, či na DVD. Trocha tolerance nezaškodí. Aleše Cibulku mám ráda, protože jako moderátor je srdečný, vtipný a pohotový a jako člověk je slušný a věčný optimista, který neuráží a neztrapňuje své hosty. Co se těch týče, tak si do pořadu zve především herce a zpěváky kdysi známé a populární, ale časem zapomenuté. Byl první, kdo znovu připomněl v životopisné knize Natašu Gollovou prvorepublikovou hvězdu, která dlouhé roky nebyla obsazována a Zdenku Sulanovou s podobným osudem. Jeho povídání je nenucené, přívětivé a zábavné. Jediné co by se mu dalo vytknout, je jeho příliš nevázaný smích. Nevím ale, není –li součástí jeho image, protože mne občas rozesměje právě tím.(3.2.2015)

Nechápu zdejší hodnocení. Vlastně chápu, ona na csfd tolerance není zrovna nejčastější věc. Takže za mě je to příjemné, milé povídání. To, že Barrandov kopíruje řadu pořadů od jiných televizí a vytahuje pozapomenutné "hvězdy", je pravda, ale pořad je určen por starší diváky a ti jistě přivítají, když se někde objeví ti, které měli ráda a teď už k vidění nejsou. Sejdeme se na Cibulce ale kopírka není a když chce člověk pohodu a klid, může s jistotu zapnout tentopořead, to je taky pravda. Takže za mě zcela regulérně 3 hvězdy.(5.3.2016)

• Peytl

Cibulko, podstatné je, zda se ve tvém případě bude jednat o rostlinu dvouletou, či, nedejpeytla, vytrvalou.V obou případech se obávám toho, že zřejmě nebudu asistovat u smrti tvého pořadu, ať už dříve, či později. Chňá, chňá, chňá... a chňá...Tvůj epileptický smích mi připomíná Douglase, když chcal své paní skrze lososa na grilu, hmmm... výmluvnější gájprájd jsem fakt ještě nežral a to na mém jazyku již přistálo kdejaké hovno, inu, někdy se zvědavost nevyplácí a nestojí za předčasné šediny, nejistou erekci a chuť zabíjet.(18.6.2013)

• Eliza

V natáčecích studiích musí být pěkná kosa když postupně začali jako moderátora dávat přihřátého Cibulku do většiny barrandovských pořadu, aby se aspoň trochu ohřáli (nic proti opačné orientaci). To je ještě horší než protekční Kostková, která bývala taky všude....na Aleše ovšem nemá. Cibulka nemá moc co nabídnout mimo své "odlišnosti" která v dnešní době už zas takovou odlišností není. Jeho "humor" není humorem, a nazývat ho bavičem? Ha...haha. Tedy na pořady kde má hlavní slovo Cibulka se již nekoukám, možná tak když nemůžu usnout.(27.1.2017)

• - Natáčení pořadu probíhalo v Divadle U Hasičů. (max21)