Sejdeme se na Cibulce (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2013, 40 min

Účinkují:

Aleš Cibulka, Tereza Kostková, Aleš Háma, Vlasta Korec, Lumír Olšovský, Kamila Moučková, Eva Pilarová, Pavel Trávníček, Marie Retková, Václav Knop, Vladimír Hron, Kateřina Cajthamlová, Petra Janů, Ivana Andrlová, Uršula Kluková, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Petr Kotvald, Josef Zíma, Yvetta Simonová, Ivanka Devátá, Luba Skořepová, Jana Štěpánková, Luděk Munzar, Martin Klásek, Helena Štáchová, Yvonne Přenosilová, Pavlína Filipovská, Milan Drobný, Karel Štědrý, Jitka Zelenohorská, Dagmar Patrasová, Pavel Mang, Martin Maxa, Ladislav Frej st., Michal Novotný, Viktorín Šulc, Věra Nerušilová, Radim Uzel, Gabriela Vránová, Veronika Žilková, Kateřina Macháčková, Leona Machálková, Milan Šimáček, Karel Gott, Růžena Merunková, Miloš Hlavica, Stanislav Zindulka, Petr Rychlý, Aneta Langerová, Lucie Polišenská, Lukáš Příkazký, Tomáš Pavelka, Hana Maciuchová, Viktor Preiss, Pavla Tomicová, Lenka Plačková, Josef Alois Náhlovský, Petr Jablonský, Jan Rosák, Michal Kavalčík, Petra Černocká, Heidi Janků, Jaroslava Obermaierová, Petr Oliva, Jiří Adamec, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Miroslav Donutil, Martin Donutil, Laďa Kerndl, Tereza Kerndlová, Ewa Farna, Tomáš Magnusek, Vlasta Horváth, Jitka Ježková, Felix Slováček, Petr Urban, Oldřich Vízner, Marcel Vašinka, Filip Tomsa, Vincent Navrátil, Antonín Hardt, Josef Laufer, Miriam Kantorková, Alena Mihulová, Rudolf Jelínek, Václav Noid Bárta, Zdeněk Srstka, Libuše Švormová, Jan Čenský, Tomáš Trapl, Martina Hudečková, Ivo Šmoldas, Hana Čížková, Naďa Urbánková, Ondřej Brousek, Zuzana Vejvodová, Květa Fialová, Ivan Kraus, Kristián Kodet, Jiří Krytinář, Dalimil Klapka, Luděk Sobota, Oldřich Navrátil, Dan Bárta, Kamil Střihavka, Karel Fiala, Karel Smyczek, Andrej Hryc, Václav Vydra nejml., Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková, Bohuš Matuš, Božidara Turzonovová, Ondřej Ruml, Vlasta Žehrová, Petr Vacek, Regina Rázlová, Michal David, Marek Vašut, Arnošt Goldflam, David Suchařípa, Liliana Malkina, Ladislav Županič, Jiří Hromada, Ludmila Zábršová-Molínová, Žaneta Fuchsová, Josef Mladý, František Ringo Čech, Valentina Thielová, Pavel Soukup, Sandra Pogodová, Dalibor Janda, Karel Heřmánek, Karel Heřmánek ml., Dana Morávková, Josef Carda, Hana Vávrová-Heřmánková, Monika Absolonová, Jana Švandová, Petr Lesák, Roman Vojtek, Olga Lounová, Michal Jagelka, Jiří Klem, Valérie Zawadská, Otakar Brousek ml., Ester Kočičková, Žaneta Slámová, Jan Pokorný, Tomáš Verner, Iva Hüttnerová, Ája Vrzáňová, Richard Tesařík, Josef Pejchal, Josef Fousek, Mário Kubec, Richard Nedvěd, Martin Severa, Jan Cimický, Dana Drábová, Ondřej Havel, Ondřej Pála, Petr Vágner, Hana Křížková, Karel Weinlich, Marcela Březinová, Kristýna Frejová, Patricie Strouhalová, Filip Antonio, Václav Upír Krejčí, Blanka Matragi, Marta Kubišová, Marcel Zmožek, Zlata Adamovská, Ondřej Hejma, Deana Horváthová-Jakubisková, Václav Hybš, Juraj Jakubisko, Jan Pirk, Václav Postránecký, Jožka Šmukař, Petr Štěpánek, Hana Zagorová, Linda Finková, Ilona Csáková, Milan Markovič, Viktor Sodoma, Vlastimil Zavřel, Otakar Černý, Pavel Dobeš, Zbyněk Fric, Petr Šmolka, Jan Přeučil, Jana Šulcová, Václav Vorlíček, Sabina Laurinová, Jarmila Švehlová, Kamila Špráchalová, Ilona Svobodová, Lucie Bílá, Naďa Konvalinková, Andrea Kalivodová, Míra Nosek, Eduard Klezla, Zdeněk Piškula, Patrik Děrgel, Eliška Balzerová, Lukáš Rous, Jiří Prager, Bohdan Tůma
  • Segrestor

Aleše znám tady od nás ze Sokolova a přeju mu ten úspěch v televizi, to zase jo (i když tenkrát na mě strašně pičoval na tanečních, že místo tancování s těmi strašilkami z gymplu dělám pičoviny s klukama od nás ze zvláštní učňovský), ale druhým dechem dodávám, že by bylo fajn, kdyby se na tenhle pořad dalo aspoň koukat, aniž bych se u toho musel tlouct do hlavy okovaným šidítkem pro trochu toho nevšedního vzruchu.(29.5.2013)

Tento pořad je určen starší cílové skupině, kam patřím i já. Své pořady mají děti, milovníci hororů i intelektuálové, tak popřejme hodinku povídání i této věkové kategorii a neházejme pořad do odpadu. Komu se nelíbí, nemusí se na něj dívat, vždyť dneska je taková možnost výběru pořadů v televizi i na internetu, či na DVD. Trocha tolerance nezaškodí. Aleše Cibulku mám ráda, protože jako moderátor je srdečný, vtipný a pohotový a jako člověk je slušný a věčný optimista, který neuráží a neztrapňuje své hosty. Co se těch týče, tak si do pořadu zve především herce a zpěváky kdysi známé a populární, ale časem zapomenuté. Byl první, kdo znovu připomněl v životopisné knize Natašu Gollovou prvorepublikovou hvězdu, která dlouhé roky nebyla obsazována a Zdenku Sulanovou s podobným osudem. Jeho povídání je nenucené, přívětivé a zábavné. Jediné co by se mu dalo vytknout, je jeho příliš nevázaný smích. Nevím ale, není –li součástí jeho image, protože mne občas rozesměje právě tím.(3.2.2015)

• Fajt

Tragedie při sledování stálého a neupřímného Cibulkova smíchu !!! až se za břicho popadá !!! Perfektně vystižené kolegou MM_Ramone (4 kometáře na zpět).. Cibulkova kariera skončila nuceným odchodem z Českého rozhlasu 2 (když si pustil hubu na špacír), kde byl jako moderátor pátečního rozhlasového pořadu opravdu vynikající (před 20ti lety).(23.7.2015)

Nechápu zdejší hodnocení. Vlastně chápu, ona na csfd tolerance není zrovna nejčastější věc. Takže za mě je to příjemné, milé povídání. To, že Barrandov kopíruje řadu pořadů od jiných televizí a vytahuje pozapomenutné "hvězdy", je pravda, ale pořad je určen por starší diváky a ti jistě přivítají, když se někde objeví ti, které měli ráda a teď už k vidění nejsou. Sejdeme se na Cibulce ale kopírka není a když chce člověk pohodu a klid, může s jistotu zapnout tentopořead, to je taky pravda. Takže za mě zcela regulérně 3 hvězdy.(5.3.2016)

Nevím jestli si zdejší hodnotitelé uvědomují,že je to pro jinou diváckou obec než je věkový průměr zdejších uživatelů(ano myslím si,že senioři jsou zde v menšině) a tak se k tomu musí přistupovat.Jestli čekáte ostrý humor alá Jan Kraus nebo vtipné poznámky ,které předvádí Karel Šíp tak budete nejspíš zklamáni.Pokud hledáte jen oddechové povídání o jednoduchý tématech ze známými i méně známými obličeji co známe z televizních obrazovek tak budete spokojeni.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(17.8.2015)

• - Natáčení pořadu probíhalo v Divadle U Hasičů. (max21)