Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

lasonic

Nie, nie... Toto uz je sci-fi... Neviem, co ine napisat... Akcia totalne prepalena, najviac zo vsetkych dielov, a to veru nie je moja "salka kavy". ()

rhobos

To co jsem od filmu očekával jsem dostal. Nic víc, nic míň a to mě trošku zklamalo. Nicméně do kina jsem určitě nešel s tím že uvidím poutavý příběh s výborným scénářem, ale s tím že uvidím nadupané káry a s nimi spojenou akci. A toho jsem se dočkal. Ještě více akce než v ostatních dílech, Statham jako (výborný) záporák a jak už to k autům patří - krásné ženy všude okolo. Konec celkem emotivní vzpomínka na během filmu zesnulého Paula Walkera mi nevadil naopak potěšilo mě to, jak si s tím tvůrci poradili. Viděno v kině - 80% ()

Rockerman

Budu se opakovat. Být to kratší, němé a s ještě více akcemi, dal bych za pět. "Sedmička" nezklamala. Opět spousta humorných scén, kterým vévodí létající auta s padákem i bez a samozřejmě finále. Tato neuvěřitelná kravina stále baví, jen žádný z herců nesmí otevřít hubu. Těch několik posledních minut se nedá vydržet! Úpřimně doufám, že to už byl opravdu poslední zářez rychle a zběsile této sérii dáme konečně sbohem! ()

Toka

Tohle má od původních Rychle a zběsile hodně daleko. Trend pomalu směřoval ke kopii Expandables. Nutno dodat, že svého učitele překonal, tenhle díl je pro mne taková náplast za třetí Postradatelný. Dwayne Johnson je přísnej a vůbec bych se nezlobil, kdyby ho bylo k vidění mnohem víc. Tribute pro Paula byl hezký a nenásilný. ()

Heroine odpad!

Všeho moc škodí. A v tomhle případě škodí přehnaná stopáž, moc postav, moc "akčních" blbůstek, moc patosu, moc keců a moc triků. ()

strikeman

Ještě větší sci-fi než jsme doufali :-D 20% ... a také ověření rovnice 120 minut akce + 7 minut děje + 10 minut titulků = naprostá nuda ... ()

Wallis3

Vydrbejme se na tank (F&F 6) a proběhněme se po autobusu, který padá že skály, pak si to skočme krz tři mrakodrapy v Abú Dhabí, řízněme to high-tech vokem Velkýho bratra a máme z toho přeplácaninu jak vyšitou, která si ALE udržela svůj svižný standard. U tohohle prostě MUSÍTE VYPNOUT a fakt se jen bavit. Xichty jsou sympatický no a to ostatní k tomu patří ;-) ALE přiznejme si, tohle snad už byl TOP! To už by museli jen opravdu doletět na Mars. A jelikož nás pan Walker opustil, R.I.P. Paul, tak už se na to, pane Diesle, vyserte. ()

Tequila

Ještě větší porno, než předchozí díly (tzn. solidní akce přerušovaná strašlivou vatou v celkově tupém podání). Z filmu si odnáším: V autě lze přežít VŠE, autem lze zabít VŠE. ()

loki5 odpad!

LoL. Po té co jsem viděl 5 jsem čekal stejnou hovadinu u které se budu bavit. Ale tohle je úplně jiná liga. Když si vymyslíte ten úplně nejdebilnější důvod proč jezdit rychle po ulici je to tu, Když si vymyslíte ten úplně nejdebilnější způsob jak se zachránit z padajícího autobusu voilla je tu. Když si vymyslíte ten nejdebilnější způsob jak utéct z mrakodrapu je tady. A pak do téhle megasrágory někdo říká věty o rodině a po té co během téhle šarády zařve asi 100 lidí dozvíte se, že nejsou zabijáci a tudíž nemůžou zabít hlavního záporáka. Plus celou dobu se snaží najít hlavního záporáka (jo ano toho co je neustále na stejné silnici nebo ve stejném mrakodrapu). Bohužel nejsem schopnej rozeznat jestli to náhodou tvůrci nemysleli vážně. Mimochodem nikdy jsem neviděl takhle maniakální film. 0 nebo 100% doplňte dle sebe :-D ()

hEROic

cheche tohle už je spíš komix... být mi tak dvanáct, tak tímhle filmem budu žít minimálně dva měsíce... má to tolik skvělých věcí, které jsem měl jako dítě rád... už je mi podstatně víc, ale bavilo mě to i tak, je to neskutečná tupárna, ale tak dobře koukatelná... navíc fakt pěkná rozlučka s Paulem... 75% ()

annes

Konec hraje hezky na city, ale po akční stránce jsou něteré pasáže filmu velmi "nereálné". Nemohla jsem uvěřit vlastním očím a taky teda, co se týče inteligence padouchů a inteligence hlavních hrdinů při závěrečné scéně i moji devítiletou neteř by napadlo udělat si zálohu speciálního programu nebo "zamaskovat" Ramsey, aby ji kamery nerozeznaly. Jsem zvědavá čím chtějí tvůrci překvapit v dalším díle:-) ()

Darkslayer

Wow, ešte raz ... wow. Tak toto bola vážne zlátanina asi všetkého a chýbala tam už na môj veru len tá vesmírna loď. Neskutočne, veľké, hlučné, prepálené a hlavne hlúpe. Mozog som vypol už po 5 minútach (to však pri tejto sérii nie je až také prekvapenie). Čo je ale horšie je, že to bolo hlúpe a nelogické natoľko ,až ma začalo nudiť. Niekedy som sa nevedel rozhodnúť, či je to viac komické alebo trápne. Od polky filmu mi už bolo úplne jedno, čo sa deje na obrazovke. Dopozeral som to asi len koly rozlúčke s Paulom, ktorá bola pekná. Aj keď si asi zaslúžil kvalitnejší posledný film. Vlastne ani neviem za čo sú tie 2*. ()

helloween93

Jelikož jsem fanda F&F, byl jsem spokojen. Už to sice dávno není o závodech aut, ale o přepálené akci ala Bond nebo M: I, jenže tu já rád. Sedmička jede v kolejích předešlého filmu - rodinné hodnoty, superpadouch, ničení budov, skoky a pády s auty, přestřelky a pěstní souboje. Smrt Paula Walkera si samozřejmě pamatuji, byla to velká tragédie a čára přes rozpočet pro tvůrci, kteří se s tímto problémem dokázali vypořádat. 4* ()

Petyas

ČSFD předpremiéra :-) Výborný hlášky, více akce, méně aut a koček. Chvílemi mi přišlo, že se tvůrci snažili parodovat sami sebe. Ne, že by někdo tuhle sérii mohl myslet smrtelně vážně, ale přišlo mi, že se více drželi při zemi než v posledních dvou dílech. Spousta věcí byla i vykradená z jiných filmů. Jako akce dobrá, film zábavný, ale mohlo to být o pořádný kus lepší. Těch nesmyslů tam bylo na můj vkus, i s ohledem na tento žánr/tuto sérii, až moc.....Ale Statham je nejlepší - skutečný badass. ()

bararich8

Fajn, fajn, je to nehorázná blbost, opět, ale nedá mi to, je to na plný počet, protože nic podobně šíleného a epického tady není a to je již 7. opakování toho samého! Která jiná série dokázala něco podobného? Aktuální díl měl navíc několik trumfů: Jasona (konečně se zase dostal do Áčkového filmu...) a Tonyho Jaa - v reálu by si nebožtík Walker proti němu asi moc neškrtnul, ale přesto zde také dostal prostor pro své schopnosti :). Pokud jste si mysleli, že v traileru jste už viděli to nejšílenější, nebojte, není to všechno. Akce opět na top úrovni, hodně mimo zákony fyziky, obecně celkem dost nepřehledná, ale pořád se u toho budete tetelit blahem, protože to prostě vypadá kurevsky dobře. Potěší menší vzpomínka na Tokio Drift. Rock si tu střihne roli Terminátora atd. atd. Prostě důstojné pokračování jedné z nejlépe šlapající série současnosti bez hluchých míst a nějakého zbytečného pokusu o sofistikovaný příběh. Vzpomínkový konec na tragicky zesnulého Paula je takový příjemný bonus. 5* ()

Ondr@932

Extrémní akční závodní nářez je zpět a tentokrát i létajícími auty. To je Rychle a Zběsile 7 ! Stará známá parta je super, skoro všichni dostali dostatek prostoru, jen Dwayne THE ROCK Johnson bohužel tentokrát strávil většinu času v nemocnici, ten jako jediný tam fakt chyběl. Ale jinak je to opravdu bezva nářez, akce tam je požehnaně. Dle mě je nejlepší akční scéna na horách, ta byla opravdu dokonalá sama o sobě. Záporák Jason Statham také předváděl skvělé výkony. Skákání autem z mrakodrapu do mrakodrapu bylo už fakt moc šílené, ale budíž :-D Jen jsem nečekal, že skočí rovnou do dvou mrakodrapů. Byl jsme zvědavý jestli bude poznat, že druhou půlku filmu už hraje Paulův bratr, ale nikoliv, vůbec to nebylo poznat ani na konci, tudíž maskéři a trikaři odvedli skvělou práci, za to jím tleskám. Závěrečná bitva v Los Angeles byla taky brutální, zbourali přes půlku města a přišla mě už docela zbytečně moc dlouhá ... No a rozlučka s Paulem Walkerem byla FASCINUJÍCÍ - nějak jsme to asi potřebovali všichni jeho fanoušci ... Emoční, pěkný ... Tudíž sečteno podtrženo opět se jednalo o velmi dobrý film ze série Rychle a Zběsile. James Wan nezklamal. Přijde mi tento film i o trochu lepší než šestka ... Ale na jižanskou pětku to pořád nemá. 95% ()

palmrus

Vím, že když tu napíšu, že se mi to kurefsky líbilo, tak si budete myslet že jsem prostý retard, ale kurefsky se mi to líbilo. ()

Ivo odpad!

Pokud existuje něco jako absolutní dno idiotské, trapné, "velkolepé" mega dementní filmařiny, tak tenhle film se propadl ještě stovky mil pod něj. Akční filmy mám rád. Ale tohle bylo něco tak úděsně a vyzývavě debilního a nevkusného (proti tomu je snad i Troška silně artový autor), že jsem měl místy pocit že to bylo v rámci své kreativně myšlenkové úrovně speciálně vytvořeno pro vesele tleskající a hýkající chovance ústavu pro mentálně choré (skákající a létající autíčka s vrtícími se zadky - jeeee, chichi) ... jinak si to nedokážu vysvětlit ... A že funícímu nezranitelnému plešounovi &Co. během jeho naléhavých autisticky artikulovaných pouček o "family" (čímž zdá se plně pokryl svou dostupnou slovní zásobu) nedojde že při svých veselých kúl městských tuning parties zabil desítky nevinných lidí (a zničil jejich rodiny), to už je jen detail ... že točit volantem ve vzduchu ke změně směru vozidla nepomůže, tak to už je postgraduál vyšší dívčí a tuhle úroveň chápání už po borcích chtít nemůžeme ... Zlatá Malina je pro tento film ještě moc nóbl. Adekvátní je tak Zlaté Hovno ... ()

RidleyCrowe

Konečne sa scenárista Chris Morgan zbavil dialogovej vaty a orezal ju na minimálne množstvo (väčšinou sa jedná iba o hlášky alebo príbehové pozadie, ktoré je aj tak nepodstatné). Takže sa z filmu stal "len" sled akčných scén. Ale najlepšie zrežírovaných akčných scén v sérií. James Wan sa ukázal ako správna voľba a dokázal priniesť aj nové nápady (hlavne čo sa týka záberovania, či už pri dialógoch alebo pri bitkách). Akčné scény sú správne prepálené a každá je iná, takže divák nemá pocit žeby sa pozeral na to isté, ani pri záverečnom epickom finále (narozdiel od posledných Transformerov). Plus Statham je jasne najlepším záporákom série (úvodná scéna je niečo neuveriteľné). Suma sumarum pre mňa je sedmička najlepším dielom série. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)