Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

Matt_Farrell

Naháňačky, prestrelky, pekné autá, pekné ženy, to je to, čo potrebujem k dobrej zábave. Kopačky do ksichtu, úteky, skoky a rozbiť všetko, čo sa dá. Ako rýchlo prejdeš z jedného mrakodrapu do druhého? No, predsa na aute. Statham, Rock, Diesel, samí drsňáci. Aj trochu prírody nezaškodí, hlavne, keď sú tam poriadne výšky. Dobrý film, ťažko uvidíš lepší. ()

Bogrant

Prepálená, ultrahlučná, fyzikálne zákony popierajúca akčná jazda, ktorá keby sa nachádzala v žánri sci-fi bola by dokonalá. Avšak, ide o F&F s poradovým číslom 7, takže je zbytočné sa nad tým zaťažovať. Treba pridať plyn a nechať sa luxusne pobaviť. To chceli tvorcovia dosiahnuť a podarilo sa. Navyše posledná pasáž s Paulom je nádherná a zaslúžená a tento film v mojich očiach posúva o niečo vyššie než bez nej. ()

karel63

Při scéně, kdy dojíždí ty super auta k paláci jakéhosi prince, mi došlo, že zítra jedu do práce manželčiným ševrolet spark s obsahem 0,8 l ()

Vo3inho

Obyčejný akční průměr, ale na to co uvidíme později, tak můžeme být ještě rádi. Jediný důvod proč dávám hvězdu nahoru je skvěle natočené a emotivně zpracované rozloučení s legendou Paulem Walkerem a lépe odvedeným akčním scénám díky příchodu Jasona Stathama (I když nevěřím, že by nad nim měl Vin Diesel převahu). Bohužel se to tu začalo lámat a smrtí Paula Walkera naplno převzal otěže série Vin, který z ní dělá egoistickou reklamu sám na sebe a vlastně tak podkopává to jeho 100x opakované téma rodiny. K tomu se, ale asi vyjádřím v dalších pokračování. Nakonec dodám, že tohle prostě není už Rychle a Zběsile a nejlépe udělají když to pojmenujou Dieselova akční slátanina :D Nemůžu si pomoc tyhle filmy mají pro mě v srdíčku místo. Jen to prostě není Rychle a Zběsile. ()

Jansuper

Tohleto je poslední (už asi navždy) dobrý rychle a zběsile. Je vidět že James Wan je fakt výborný režisér ty scény sou fakt tak nádherně natočený a přehledný a příběh filmu je fakt dobrý a je to opět velmi pestré je tu skvělá akce a to ať automobilová tak i akce mimo auta, hodně zde byly využity takové ty duo souboje kterých tu bylo fakt hodně a byly fakt výborně natočené a mám ty duo souboje fakt velmi rád. Co se týče akce tady bylo toho vytěženo už fakt hodně a upřímně ten skok téma padakama z letadla, to jako se Dom se Shawem úmyslně srazily autama a skákání z jednoho mrakodrapu do druhého to už pro mě přestává být rychle a zběsile a jako docela to porušuje fyzikální zákony už to bývá prostě docela nereálné. Ale nádherný rozloučení s Paulem walkerem tu bylo. Strašně mě mrzí že tímhle dílem to neukončily a točily dál, to co se už úplně vymyká realitě. Akorát mě u tohohle dílů mrzí že ten děj občas nějak trochu špatně navazuje na sebe někdy jeto takové hůře sestříhané,  opět měním názor v jedné věci kterou tu připisuji, protože se mi nechce recenze původní předělávat, rychle a zběsile je to pro mě už se vším všudy, a beru to jako akční zábavu kterou si strašně užívám , až na úmyslné čelní sražení aut, ()

Kritickej

4/10 Uff, každej díl o něco horší než ten předchozí. Děs a bída, ale s partou ožralejch kámošů to ještě může být docela legrace. ()

largesnake

6,5/10. Sedmička staví převážně na sexy lokacích, tím mám na mysli že tu jsou nejlepší lokace z celé série a nasvícení a pestrost a paleta barev je pro tenhle díl klíčová. Každá lokace tu má svou suprovou akční scénu (vyhrává Abu Dhabi) a to dobře natočenou. Na horách seskok s padákama v autech, v Abu Dhabi přeskočení autem z mrakodrapu do mrakodrapu se jen tak nevidí. :D A samozřejmě finální akce v patrovém parkovišti je nářez. A samozřejmě u poslední jízdy s Brianem (Paul Walker) ukápla i slzička :').Jen je to tentokrát utahanější a nebavilo mě to jako předchozí 2 díly, ale furt je to silný přírůstek. ()

motyka52

Tady už toho bylo moc. Nevadí mi průskoky autem skrz mrakodrapy nebo parašutismus v autech, ale někdy - zejména v závěru - to už prostě byl hroznej akční maglajs. A taky trochu nuda. R.I.P. PW. ()

Telemacher

Za zvuků řvoucích motorů se k nám deře už sedmej (!!!!! sedmej kurva!!!) díl značky, které vyčpěla už ve druhém díle a my si bláhově mysleli, že čtyřka vše zachránila. Riddick Nafťák, zde známý jako Plukovník Kornetto, opět usedá za stůl s křížkem po funuse (nebo s křížkem na krku na funuse?), Skála Mopps drtí tentokrát krom kostí i sádru (ale co, že je ve filmu asi 2 minuty, má přece kulomet!!!), týpek s roztrojenou osobností, který se v každém záběru mračí trošku jinak (ano, moderna technologického rázu), Mamma Mia (opět brečí, brečí, brečí, ale je kurva sexy!), neohrožená Letty Žbirka (vlhká lesba, která se ale umí ohánět všim možným), Tony Jája, který zas všecko zkope do hranatý krychle, Ludamrd, co by klidně zazpíval, kdyby mohl a to všecko pod režií Jakuba I (kterého už nebavilo strašit diváky pouze lekačkami, nyní hrdiny vrhá z letadla v autech...což je setsakramentsky cool). A zapomněl bych na zabijáka, který sejme všecko a všecky, i když jich proti němu stojí celá sqadra a ani nevymáchaná huba Romanovo ho nedokáže zadržet (a to už chce fakt velkej pud sebezáchovy) Čeká je přece poslední prácička (sice poslední už asi potřetí, ale ta hláška se přece nikdy neomrzí! Budete brečet, bulet, sténat, onanovat, prostě všecko, jakmile nastane ono grandiozní finále, ze kterého jste v traileru neviděli ani prd, hehe! Je to tak akční, že kdybych nepracoval ve fastfoodu, tak bych i zaplatil za 4D, a to už ode mě něco znamená. Série se ubírá směrem dosud nevídaným a s absurdičností zachází tak daleko, že by to ani Michal Kolla lépe nenatočil. ()

pelewi

Dve hviezdy za autá a za úctu Walkerovi.. Inak som čakal že Statham a Johnson budú mať trošku lepšiu rolu a nie takúto.. Statham sa objavil vždy niekde, kde sa niečo dialo, spravil bordel, zmizol a zasa na novo takto asi tri razy. Myslel som si, že štvrtý diel bola pi*ovina ale toto je ešte väčšia. ()

finest

Viděno 1.4.2015, předpremiéra, kino plné, jediné místo nezůstalo prázdné a není se čemu divit! Je třeba si komentář a obecné nahlížení na film na 2 roviny. 1. rovina je rovina realistická, jde o hodně kousku, které popírají snad všechny fyzikální zákonitosti krom teorie relativity, ačkoliv.... no.... 2. rovina je čisté akční, emoční, zábavná. Nenajde se člověk, který by se během sledování filmu nezasmál, nenajde se člověk, který by si neužil nějakou akční scénu případně si na konci filmu nepobrečel nebo alespoň nedržel slzy aby vypadal stejně drsně jako ti ve filmu. Ano, dějově je to mírně zmatené, protože se od hlavní dějové roviny oddělí v podobě Abu Dhabi, ačkoliv opět po stránce akční je to jen dobře. Rychlých, krásných aut si užijeme dostatek, honiček je požehnaně, dokonce i ten závod tam je, nelze si stěžovat. Co teda musím uznat, scénář samotných bitek mají opravdu propracovaný a mezi námi, snad i lepší než v Expendables, jen opět koncovky by mohly být o krapet dokonalejší. Vtip, gagy, narážky, těch si ve filmu užijete až až, ale počtem nebudou nudit. A konec, nechci nic prozrazovat, nejsem sobec, ale opravdu emočně TOP a krásné rozloučení s FaF legendou Paul Walkerem ať už po stránce co říkají, jak to říkají, nebo co samotného u toho dělají. Za mě hodnocení 85%, protože jsem si film náležitě užil a je zbytečné ve výsledku řešit, co bylo nebo nebylo "real" .... je to Fast and FURIOUS, tak konečně se projevil význam toho slova :)) ()

Brain32

Ale jo dobrý, nicméně nemůžu se ubránit dojmu, že už by tato série měla skončit, už se to moc protahuje a smrt Walkera by měla být tečka této sérii. Bavil sem se obdobně jako u 6tky, možná o něco méně, konec jako památka na Paula hezký. Nicméně čekal sem trošičku více. ()

Mildiatoyo

Rozhodně lepší, než předchozí díl. Kamera místy nepřehledná, ale i to dodává filmu jistý šmrnc. Moc nereálných věcí, ale když jsem přežil trezor v Riu, přežiju i tohle. Statham v roli bratříčka nemá chybu, bitka s Johnsonem byla asi nejlepší. Mělo to spád a ani jsem si neuvědomil, že jsem v kině přes dvě hodiny. 4* za film jako celek, 1* za úžasnou rozlučku s Paulem Walkerem. "You allways be my brother." ()

munky02

Tento film bol veliké sklamanie. Atmosféra vôbec nefungovala, príbeh mal diery ako ementál, vtipne scény neboli vtipne a scény ktoré sa snažili vyvoláte napätie a vážnosti boli natoľko absurdne že vyvolávali smiech. Už dlho som sa v kine nepozeral na hodinky kedy to konečne skončí... Pekne bolo nakoniec rozlúčenie s Paulom. ()

ferdomravec

Suhlasim s vela vytkami ktore tu popisalo viac ludi ... prilis akcne, prepalene, sem tam nelogicke. Popierane zakony fyziky. Ale myslim si ze ked ide niekto na star wars ocakava scifi, ked ide niekto na pana prstena ocakava fantasy. No a ked idete na film zo serie FaF ocakavate rychle auta, vela akcie a popieranie fyziky :) kino ma bavit a mne tych 140 minut prislo ako 90. Okorene humorom ako to mam rad :) 85%. ()

WickedFey

Jeden z filmů, na který jsem se neuvěřitelně těšil. Už podle traileru jsem tušil, že to bude přehnané ale tohle je opravdu moc. U skoro každé scény jsem se chytal za hlavu a doufal, že se mi to jen zdá. Jediné, co mě přes tuhle nefyzikální akční patlaninu přeneslo je hlavní záporák, což je můj neoblíbenější herec. Film měl i dobré scény, párkrát jsem se zasmál hláškám Tyrese Gibsona, který pronesl hlášku vystihující film: " Nejdřív tank, potom letadlo a teď vesmírná loď ?! ." Nesmím ale zapomenout na hudbu, která filmu dávala příjemný akční nádech. Po celou dobu jsem čekal, že se něco stane hlavním postavám a nepočítaje Dwayna Johnsona, který ležel celý film v nemocnici a na závěr nalítl s ambulancí do hlavního dění, sebral rotační kulomet a zachránil situaci. Ani rakety, ani rotační kulomety, natož obyčejné zbraně nedokázali nikomu z hlavních postav nic udělat. Na konci už jsem se radoval, že se konečně něco hlavní postavě stalo a ejhle... i přes to, že nedýchal a všichni ho oplakávali, tak vstal z mrtvých. Film má sice více záporů, jak kladů ale já si ho užil. Když přimouřím obě oči a přehlédnu tu nesmrtelnost hlavních postav a neznalost fyzikálních zákonů, tak za příjemnou hudbu a akci dávám 4*. Ještě bych chtěl zmínit pěkný mashup z předchozích dílů na vzpomínku zesnulého Paula Walkera. ()

PedroRosa

Zatracovaná séria plná efektných blbostí, pátosu a kecov o rodine. Možno práve preto má to chytilo, nebolo kedy sa nadýchnuť, zamyslieť sa nad lietajúcimi autami a a uz vôbec rozmýšľať. Tak nejako to splnilo všetko co som od toho čakal. Jason sa tam hodil a predpokladám, že v osmičke sa pridá k Vínovi a pôjdu naháňať nejakého ďalšieho filmového šoféra ( uz zostáva len Burt Raynolds). Jediný okamih kedy film spomalil bol nostalgický záver. Potešilo ma že Paula nenechali nejako hrdinský umrieť, ale rozlúčili sa s ním na úrovni. Pre mňa skvelý oddych... ()

Matej97

Existuje na tento film jediné slovo a to je krása. Neskutočný film ,ktorý si treba užiť a vychutnať. Super efekty, super auta, krásne ženy, super herci. Pekná spomienka na Paula Walkera. Čo viac dodať. Proste film ktorý treba vidieť a zažiť na vlastne oči v kine. Doma to nie je ono. Neľutujem ,že som išiel. Dávam 1* alebo 5hviezd z 5 možných. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)