Film NSR o mužovi, ktorého bezohľadnosť a sebectvo zviedli na šikmú plochu. (oficiální text distributora)

Tamdydam

U tohodle doporučuji vypnout zvuk, vypnout mozek a jen se kochat pěknými auty a prostředím. Protože žádné jiné hodnoty to opravdu nenabízí ()

RedRose

jako puboš jsem na tom byl v kině... dvakrát... a tehdy bych tomu dal určitě stovku! takže jako nostalgik nemůžu dát méně ;-) ()

Stejšn

Dnes už ten film nemůžu hodnotit, je to tak strašně dávno, co jsem ho viděl... ale rozhodně vím jedno: "MONTEVERDI" - jeden ze zlodějů o něm říká: "Viděl jsem ho jen dvakrát v životě". Já ho neviděl dodneška (a asi ani nikdy neuvidím, dokonce i muzeum je vysoce exklusivní), ale díky tomuhle filmu si budu nadosmrti pamatovat, že tahle švýcarská značka kdysi existovala. EDIT: Tak jsem ten film právě viděl znova, asi po 20 letech. Je to taková pomalá mírná komedie, jaké se už dneska netočí. Není tu žádné násilí, žádná rvačka, honička, ba dokonce ani žádná postelová scéna. Vlastně tu nepadne ani jediné sprosté slovo, či nadávka. Je tu spousta pěkných aut, i když rozhodně nejvíc sexy je to duhové 911 turbo, kterým to všechno začíná. Hlavní hrdina je sympatický, žena jeho srdce milé krásná a italové skvěle kníratí. A Jirka Schmitzer odvedl v dabingu parádní práci. ()

haffen

Ako popravde som to včera prvýkrát videl a celkom ma to potešilo. Dosť dobrý film. O nostalgii sa u mňa hovoriť nedá, lebo mi v detstve tento film akosi ušiel. 3 1/2* ()

curil

Další z nostalgických zavzpomínání na západoněmeckou produkci a koprodukci vč. s tehdejší ČSSR. Film ve své době viděl každý fanda aut, čímž nemyslím wartburgy, moskviče, volhy, trabanty, žiguly, olcity atd. Filmu nelze upřít napětí, opravdu krásné auťáky a solidní herecké obsazení. Není to náročná podívaná, ale splňuje svůj účel; honičky, krásné evropské destinace - Alpy,   Riviéra. Snad lze zmínit i dabing, kdy B. Stephana namluvil Jiří Schmitzer, který daboval poprvé a myslím, že i naposledy. ()

route60

V 80 létech to byl pro mě kult, slušně natočené krádeže krásných aut a má to i vtip, proti třeba 60 sekundám. ()

smith22

tak sem dostal tip, že todle mělo být předhůdcem ,,dnešního,, filmu \60 sekund\ dle mě si 60 sec zaslouží minimálně sejné hodnocení.Co se týče Únosu aut tak to, že ho točili němci se pozná z prvních pár záběrů – typická německá režie.Samotné krádeže byly až moc zjednodušené a zlodějíčkům šlo vše až moc snadno.Zas takový blbci před 30ti lety policajti nebyli.I v té době si šlo stakovouto tématikou vyhrát lépe a více detailů by rozhodně neškodilo – Je to takovej první levnej odlitek 60 sekund ()

Muf911

Bomba film, samozřejmě hlavně kvůli autům. Čtyřicet porschat projíždějících ranní Paříží, to je obrázek, který se ani za dvacel let nezapomene. "Co se to dějě?" "Asi nějaká rallye..." "Ale neni hlášená!" "To je vždycky tak, nikdo nám nic neřekne." ()

john986

Vcera sem tenhle film zkouknul znovu tak po 20ti letech. S odstupem casu neztratil ani trosku svyho lesku! A ty auta.... Ale pro dnesni teenagery to asi to kouzlo mit nebude...(30.7.2009) ()

jopal

Celkom to ujde. Bohuzial porovnavajuc s podobnou novodobou produkciou, predsa len film uz taha za kratsi koniec. ()

Nobunaga

Tak jsem to právě viděl. Když si odmyslím svůj názor na kradení čehokoliv, když přehlédnu scénu, ve které hrdina projíždí hraniční kontrolou v kradeném prototypu vyrobeném v počtu několika kusů, tak je to pořád tak dobré jako před dvaceti lety :o) Stále ten dobrý příběh zrady a (nejen) pomsty, plný nádherných sporťáků, šlechticů, a slunné francouzské riviéry... Skvělý dabing J.Schmitzera, který s hlavním hrdinou snad srostl. ()

josmart

Viděl jsem v kině ještě za velkého bratra Gustava a pamatuji si ještě dnes, jak mě nakopnul. Dosud nepřekonaná komedie na téma krádeže luxusních aut. ()

solver

Jeden z kultovních (druhý je Konvoj) pro nás, Husákovy děti. Po těch 30ti letech jsem to shlédnul a opravdu je v tom jen duch módy a doby. U "nosáčů" se člověk alespoň zasmál ()

ledofredo

Tak na tenhle film se vždycky rád podívám, kde "italský Pavel Zedníček" krade drahá sportovní i velice luxusní auta, ten film má v sobě pořád napětí od roku svého vzniku. Stačí se nechat unýst už na začátku kde ukradnou Porsche Targa se to na ulici hemží vozy, který jsou k vidění už jen jako veteráni. ()

Gyl

60 sekund v německém hávu osmdesátých let. A jedno z nejunikátnějších aut v hlavní roli. Kam se hrabe prdelatá Eleonora. :D ()