V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman. Ale v Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatními a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled. (Freeman Ent.)

cmenda

Super pohádka (komedie) Batman suprově hláškoval a celý film se člověk nenudil oproti jiným lego filmům . ()

Prochy38

Lego filmy pokračují. A zase je to pecka. Batman nemá chybu. Příběh šlape, všichni možní padouši celého filmového světa... Za mě paráda! Bavil jsem se, akce od začátku do konce. Víc prosím! ()

Jaro_slav

Lze pořád obdivovat animaci vypadající, jako by šlo o opravdový kostičky lega, ale jinak tu zůstává jenom ten trochu kamennej humor založenej na enormním množství DC Comics postav a k tomu specifickej humor týkající se postav z Marvelovskýho vesmíru. A pak ještě jeden humor spočívající v přítomnosti Voldemorta jako jednoho ze záporáků a současně Voldemortovym hlasem mluvícím Alfredem Pennyworthem. Ale to celkovou nudu nepřebije. ()

Renfield

LEGO příběhu neznalí jsem se vydal na LEGO Batmana a bavil jsem se výborně. Především pak v první polovině filmu, kde ještě není tolik odkazů na veselou rodinku... ano, je to pro děti (?), někde se to vykompenzovat musí. Kdyby nebylo právě toho, je to vlastně Batman a jeho pravděpodobný život. Těch odkazů na vše možné je tu spousta, dospělí se samozřejmě baví více než dítě, což mě zase těší. Už jen ona úvodní loga... také jsem vždycky přemýšlel, proč ne Warner Brothers! Děj je občas trochu zběsilí, ale to je zase jen ku prospěchu filmu, utíká to. Akční scény jsou výborné, stejně tak animace a hudba, ve většině případů opravdu jako z Batmana. Jako velice dobrý nápad vidím i záporáky z jiných filmů, jenže více (a stále málo) jich bylo využito jen několik, což je velká škoda, protože třeba takový agenti Smithové... to by mohlo být zajímavé. Závěr je jak už jsem psal na mě příliš rodinný, přesto potěší alespoň prozatímní vyřešení značně komplikovaného vztahu s Jokerem! Tak a teď si dám nějaký pěkný vztahový film. 75% ()

Marys

Musím sa priznať, že som podľahol trailerom a výborným recenziám. Samotný film ma ale trochu sklamal. Nebol zlý, nebol suchý, no čakal som asi väčšiu kadenciu humoru, a zároveň, najväčší zloduchovia sveta, ktorí sú uväznení vo fantómovom svete majú byť akože hentí? Čisto len odkaz na to, na čo má lego s Warner Bros licenciu. Každopádne sa na to určite veľmi dobre pozeralo, no chýbala mi trochu pridaná hodnota. ()

Mimomisu

Lego pribeh mel sve kouzlo, tohle bohuzel ne a velmi silne spoleha jen na popkulturni vtipky a natahovane sceny. Nevim, cim to presne je, ale tohle funguje o hodne mene. Ta snaha je z toho moc citit a lehkost Lego pribehu je pryc. Skoda. ty tri hvezdy jsou o kousek od dvou popravde ()

mira007

Potom co jsem viděl trailer v kině ( nejlepší trailer za poslední léta we built the city, city of roooooookenroool ...) jsem očekával totální megabombu a to nejsem úplně fanda animáků. Bohužel nastalo mírné zklamání, styl vyprávění je jako střelba z kulometu - rychlé hlášky, střih, akce, postavičky až člověk nestíhá. musel jsem si na ty legopotvory dost dlouho zvykat, ale celkový dojem je pozitivní - vtipné, hravé, akční. ()

TwoFace

"In the darkest night I make the bad guys fall. There's a million heroes but I'm the best of them all! Who has the coolest gadgets? BATMAN! Who has the tricked out ride? BATMAN! Who does the sickest backflips? BATMAN! Nananananana BATMAN! You think my muscles are big? You haven't seen my brain. Ladies, it's okay if you stare 'cause I'm a billionaire!" ()

bobstock

Skvěle hláškující postavy a krásné vykreslení vzájemně potřebného vztahu mezi Jokerem a Batmanem si kluci můžou dovolit fakt jen v kostičkovém světě. Nevím jak je to s dabingem, ale při titulcích jsem občas ztrácel přehled v obraze. 70% ()

filipvrbik

Zajímavý pokus o jakousi parodii na Batmana , a zároveŇ animovaný Lego Batman zcela vážně- no moc se to nepovedlo, občas dobrý vtip, ale například vtipy na to,že jsou postavičky z lega vlastně úplně chybí (kromě převlékání). Popravdě i když je to kanonáda gagů a historek, nudil jsem se....30% ()

Martinius

je to rozkosne a sympaticke, plne gagov a dobrych narazok na vsetky doterajsie batmanovky. ale ako psema pisal, ked gagy na red bulle vystrieda snaha o dej ci pointu, film sklzava do klise, pripadne nim zacne unuvat. ()

crozet

Dobrý nápad zanimovat lego je patrně jedinou zmínění hodnou okolností. I když cosi mi říká, že i to už tu bylo.. ()

Gulde

Měl jsem po namlsanosti z LEGO Příběhu docela velká očekávání, ale jak už to bývá, když něco člověk moc opěvuje, nemůže to dostát očekávání. A to se stalo s LEGO Batmanem. Ale zpětně musím uznat, že film je to i tak skvělý. Je o dost dále obsahově než původní LEGO Batman, a svým ztvárněním předehnal snad LEGO Příběh (který ale jako celek působil prostě kompaktněji). Dobrá podívaná! (CineStar Liberec, 25.2. 2017) ()

Copcorn

Lego Batman nezklamal stejně tak jako nezklamal jeho předchůdce Lego Příběh. Jelikož filmová tvorba DC se mi poslední dobou moc nezamlouvala moc jsem od tohoto filmu nečekal.A udělal jsem chybu. Je to spojení dvou skvělých věcí. Lego a Batman. To si prostě nesmíte nechat ujít! 104 minut narvaných kopou vtipných hlášek z úst lego postaviček tvoří ohromné kombo, které tento film dělá opravdu unikátním. Je však pravdou, že se jedná o film na jedno použití a vidět ho podruhé by rozhodně nemělo takový dopad a nejspíš bych koukal na hodiny kdy už to skončí. ()

Klajnik

Není to moc vtipné, krása animace se ztratila v přeplácanosti a příběh mě vůbec nebavil. Tu citovou vložku si mohli odpustit nebo jí nasměrovat trochu jinym stylem. Někdy už jsem kroutil hlavou na tím, jestli mám zapotřebí poslouchat ty trapné z palce vycucané dialogy o tom, jak si Batman nikoho nepustí k tělu a tím ubližuje jak sobě tak ostatní. Lego City bylo mnohem lepší, alespoň se na to lépe koukalo, párkrat jsem se zasmál a nic mě tam vyloženě nesralo. ()

majec4

Pacilo sa mi to o cosi viac ako Lego pribeh. Toto bolo akcnejsie a hlavne ma to viac zaujimalo, kedze tych zapornych postaviciek bolo poriadne mnozstvo. Trosku zamrzi, ze zaporaci tam hrali fakt druhe husle, aj ked potencial, vyuzit ich ucast, bol velky. Tu to trosku zlyhalo, inak to vsak bolo vtipne, vhodne pre dospelych a asi aj pre deti :). Vo filme sa nenachadza nic, co by ma extra iritovalo, takze som spokojny. ()

Flopik

Batman v Lego Movie sa mi nehorázne páčil a film o ňom som si nemohol nechať utiecť.A som naozaj nadšený, je to nehorázne vtipné, Batman dáva jednu hlášku za druhou , dej je rýchly , je tam kvalitne veľa akcie ktorá je zábavná.Smial som sa nahlas, bavil som sa ja som spokojný.5* je istých. ()

petikacka

Další film, který jsem viděla díky našemu človíčkovi. Je to vtipné je to fajn, řechtali jsme se jako koně. Jeden nechápe o co by přišel nebýt človíčka. Dnes máme jasné heslo: " Ironman je srab". Za mě 95% ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Batman a Nightwing mají režiséry

Batman a Nightwing mají režiséry

24.02.2017

Nová sólovka Batmana, jíž nedávno (režijně) opustil Ben Affleck, nakonec ulovila Matta Reevese (Úsvit planety opic). Studio Warner Bros. potvrdilo, že Reeves opravdu usedne za kameru, a Affleck dal… (více)

Lego Robin dostal pasující hlas

Lego Robin dostal pasující hlas

17.07.2015

Z loňského Lego příběhu se vyklubal takový hit, že studio Warner Bros. okamžitě rozjelo nový filmový vesmír. V září 2017 tak uvidíme celovečerák Lego Ninjago, v květnu 2018 regulérní pokračování Lego… (více)