poster

Šťastlivec od Stana Lee (TV seriál)

 • Velká Británie

  Stan Lee's Lucky Man

Akční / Krimi / Drama / Sci-Fi

Velká Británie, 2016–2018, 20 h 36 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Neil Biswas, Stan Lee

Hrají:

James Nesbitt, Sienna Guillory, Darren Boyd, Amara Karan, Stephen Hagan, Eve Best, Joseph Gatt, Lisa Dillon, Lee Nicholas Harris, Andrew Lee Potts, Omid Djalili, Phil Dunster, Jing Lusi, Steven Mackintosh, Dragoș Bucur, Glen Davies, Burn Gorman, Peter Guinness, Annie Hulley, Stephen Kennedy, Suzette Llewellyn, Emily Taaffe, Kenneth Tsang, Adelayo Adedayo, Rosalind Halstead, Anna Koval, Mark Strange, Stan Lee, Denise Gough, Shaun Newnham, Gavin Brocker, Tom Mannion, Tony Selby, Daniel Eghan, Jonathan Kerrigan, David de Keyser, Lee Charles, Mick Slaney, Adam Oakley, Emma Dewhurst, Susannah Wise, Matthew David McCarthy, Petrice Jones, Ben Aldridge, Grant Davis, Richard Price, Graham Curry, David Terry, Paul Capatal, Grace Stone, Charles Babalola, Sophia La Porta, Michelle Asante, Grant Crookes, Clara Onyemere, Imogen Waterhouse, Leilah de Meza, Bohdan Poraj, William Bliss, Jon Tarcy, Sheila Ruskin, Leo Hatton, Elaine Hallam, Colin Mace, Paudge Behan, Paul Blackwell, Jonathan Magnanti, Simon Paisley Day, Sendhil Ramamurthy, Kevin Eldon, Rory Keenan, John Benfield, Alex Jennings, Sarah Niles, Antonia Clarke, Mandeep Dhillon, John Hopkins, Andrew Bicknell, Mariah Gale, Katie Lyons, Yennis Cheung, Gerard Monaco, Katrina Vasilieva, Mark Fleischmann, Jonathan Aris, Richard Cunningham, Tom Reed, Thekla Reuten, Conleth Hill, Matthew McNulty, Ryan Gage, Rebecca Grant, Tamla Kari, Kamil Lemieszewski, Charlene McKenna, Lasco Atkins, Joe Blakemore, Ricky Champ, Selina Giles, Henry Garrett, Thomas Coombes, Sarah Lam, Neve McIntosh, Rupert Penry-Jones, Courtney Wu, Yee-yee Yeung, Joey Batey, Cavan Clerkin, Nick Moran, Roger Ashton-Griffiths, Claire Goose, Dritan Kastrati, David Yip, Brian Croucher, Alice Hewkin, Carl Rice, Jack Colgrave Hirst, Joe Sims, Asim Chaudhry, Bart Edwards, Sam Hardy, Katie McGuinness, Moon Saker, Jenny Bede, Anita-Joy Uwajeh, Emma Connell, Sam Adewunmi, Laura Morgan, Rosa Coduri, Sagar Radia
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ****

  1. série Lucky Man je zajímavá britská kriminálka s jednou zvláštností a skvěle obsazenou hlavní rolí. James Nesbitt mě baví v každé roli a jeho Harry Clayton není žádnou výjimkou. Komplikovaný případ spiknutí, kde svou roli hraje náramek štěstí, se pomalu rozplétá a rozhodně stojí za to sledovat, kam Harryho zavede. Pravdou je, že těch komplikací je tam možná až trochu moc (třeba by pomohlo méně epizod), ale i tak mě to baví a jsem zvědavej, s čím se předvede druhá řada. Závěr mohl být trochu víc dořešenější, ale věřím, že i to přijde v druhé řadě. 2. série Druhá řada přináší do hry hlavně druhý náramek, jehož majitel je ještě mocnější než Harry. Musím ale uznat, že první řada mě bavila asi o něco víc, i tak jsem si ale tuhle užil. Navíc i otevřené konce z minulé série se přeci jen dočkaly závěrů. Jen tak nějak úplně nevím, kam bude směřovat řada další, ale překvapit se nechám.(20.9.2017)

 • xrabl
  ****

  Aj tu je vidieť rozdiel medzi divákom sk/cz (CSFD portál) a eng/internacional (IMDB portál)... Proste my skritizujeme všetko a hodnotíme všetko nízko. iste prvý diel vyzeral aj zaujímavo aj ma trošku odrádzal. Ale predsa nebudem hodnotiť niečo po 40 minútach (s výnimkou GoT), som sa presvedčil že po ďalších častiach je dej pútavý a vtiahne vás. Ku koncu série množstvo twistov a komplikovaných situácií dokáže človeka namotivovať viac ako čakanie na primetime seriály ako TWD, Flash... Len toľko že keď máte svoje hlavné seriály a nemáte čo, tento by ste nemali vynechať.(1.3.2017)

 • Morholt
  ****

  Jestli seriál něco sráží, tak je to nepřehlednost. Příliš mnoho postav, příliš mnoho linek, příliš mnoho zákrut. Věřím, že na papíře to vypadalo dobře, ale co si budeme povídat, to vypadá spousta věcí. Ale i když jsem se v tom občas ztrácel, tak se mi to nakonec líbilo a to zejména kvůli Nesbittovi. Ten chlap prostě umí a průměrnou detektivku se zbytečným fantasy prvkem tahá do lepších čísel. A bavil mě i zbytek castingu na čele s Mackintoshem, takže nakonec hodnotím nadprůměrně. Nicméně sledování další série, pokud bude, si ještě rozmyslím. 70%(6.6.2016)

 • Rian_witcher
  ****

  Dlouho jsem váhal mezi 3-4 *. Herci vynikající a neokoukaní oproti americké produkci. Výborné je, že fantasy prvek je stažený do pozadí a rozehrává se spíše duševní drama hrdiny, než akční složka jako v běžných superhrdinských filmech. Člověka musí napadnout, jak by s takovým darem naložil on na Claytonovo místě :-) Po druhé sérii, hlavně díky výbornému protivníkovi zvedám na 4*.(4.9.2018)

 • lesumir
  odpad!

  Málo kdy hodnotím jenom podle pilotu, ale tohle je vážně sračka. Skvělej námět, ale zpracování je katastrofální. Hrůza a děs!(8.4.2016)