Killjoys: Vesmírní lovci

• Kanada Killjoys
Kanada, (2015–2019), 35 h 22 min (Minutáž: 42–43 min)

Aaron Ashmore, Hannah John-Kamen, Luke Macfarlane, Tamsen McDonough, Rob Stewart, Sarah Power, Morgan Kelly, Mayko Nguyen, Sean Baek, Christine Horne (více)

Série(5) / Epizody(50)

John a Dutch pracují jako killjoys, nájemní lovci, jejichž úkolem je na objednávku chytat nebo zabíjet zločince. Problém ale nastane ve chvíli, kdy musí John zabít někoho ze své rodiny... (TV Prima)

[[Wizard]]

Zatím mám za sebou pilot a napadá mě jediné slovo: Nářez! :) Ten seriál je hravej a spoustu věcí dělá vyloženě dobře. Z ničeho nic vás prostě chytí, jako kdyby jste se omylem přicvakli magnetickým zámkem k projíždějícímu mezigalaktickému rychlíku a v okamžiku na vás doslova vychrlí zcela uvěřitelně existující a fungující svět, který má svojí atmosféru, vrstvy, postavy, spolky, a spoustu dalšího a při tom je uvěřitelný a očividně drží poměrně dobře pohromadě. Navíc taková spousta drobností a detailů od ležérně žertující palubní umělé inteligence, nebo prostě živelnosti celé podívané a samozřejmě přízvuku hlavní hrdinky... dovětím to smailíkem> :) ... Jsem zatraceně zvědavej na další díly, kam se tohle dílko bude hrnout. Rozhodně překvapení letní seriálové sci-fi sezóny... jen by si měli ve střižně a produkci trochu dávat pozor na používání zpomalení času a lens-flare (časové zpomalení to chce fakt jen na scény, kde je potřeba vypíchnout rychlý sled událostí, jinak to je samoúčelné...méně je někdy více) a možná ještě trochu poupravit ostrost vložených textových titulků (ty rozmazené okraje jsou takové nepatřičné) ()

-marti-

Tři hvězdičky po s01/e01, asi díky velmi vzdálené podobě s Firefly. Jejích kvalit ale bohužel nedosahuje ani zdaleka. Asi tomu ještě dám šanci, ale bez velkého nadšení. ()

daetoxx

Vzhledem k tomu čeho jsem byl při sledování svědkem jsem byl nucen dát 2 hvězdičky, ale pak mi došlo, že na to pořád koukám a vážně by nebylo fér, dát mu jen ty dvě, tak dám tři! :-). Potřeboval jsem něco odlehčenějšího, něco u čeho vypnu, což mi tenhle seriál dal. Koncept jednotlivých dílů není ničím výjimečný. Je spíš k smíchu. Máme tam naznačený tajemství a záhadnou minulost, ale to je tak všechno. Jestli tomu dám další šanci se rozhodnu po první sérii. EDIT: Ne nejde to, musim to hodnocení snížit a už se nikdy nepodívat na žádnou vteřinu videozáznamu přehrávajícího seriál jménem Killjoys, už nikdy! ()

xray0045

Po 3 seriich jasne upadajici tendence. Tvurci maji ocividne problemy vyplnit 40 min. epizody. Zacina to byt splacanina, misto vesmirne mejdlovky se z toho stava vztahova psycho groteska. Proti tomuhle serialu stal Dark Matter ktery byl zrusen a to dosahoval vyrazne lepsi urovne, hlavne stranka dialogu a posledni dobou i efektu je mizerna, je videt ze serialu chybi nejenom napady, ale i prachy. Zapomente na srovnani s Firefly, je to stejne jako srovnavat "Krtek ma nove kalhotky" a "Vykoupeni z veznice Shawshank" ()

Hidoshito

Killjoys je průměrný seroš, když potřebujete zabít čas a máte chuť na sci-fi. První tři série jsou docela ok, čtvrtá už se bohužel nezadržitelně blíží k odpadu, takže se sebezapřením dokoukám, ale pátou si stoprocentně odpustím.;) Mrzí mě, že místo toho raději nepokračovali v Dark Matter, to zabavilo o fous líp. ()

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

29.08.2022

Po úspěchu s komiksovou Umbrella Academy se showrunner Steve Blackman ujme na Netflixu rovněž adaptace populární hry Horizon Zero Dawn. Nebude na to navíc sám, po ruce bude mít ještě producentku… (více)