Lara Croft: Tomb Raider - The Endless Path

Krátkometrážní / Akční / Dobrodružný

Itálie, 2012, 11 min

Daniele Misischia

Síce mi ten iný jazyk než anglický dosť vadil ale ženská, ktorá stvárnila Laru vyzerala pomerne prirodzene alebo teda to ako hovorila. Ono nebolo to až tak zlé na TR kraťas len škoda tej kvality videa. Tá neustále sa trasúca kamera bola naozaj hrozná. Stopáž tak akurát asi keby je to dlhšie je to čím ďalej horšie.(14.6.2015)

• SeanLSD

Tak sme si vyšli s frajerkou v nedeľu do miestneho lesoparku, že natočíme TOMB RAIDERa. Napriek peknej Lare otrasná strata času. Amatérska Lara Croft jedine v XXX verzií!(15.4.2019)

• Frantisek.Fu

https://youtu.be/OgTFQr23Tno Tohle bylo otřesný a ani docela hezká Lara tomu nepomohla /2%(18.3.2018)

• Ceberus

Chápu, že to je fanouškovská produkce, a proto tomu nedám odpad, abych na to jenom neplival, ale zhlédnutím jsem prostě nic nezískal. Lara bloudí lesem a nahánějí ji dva záporáci se samopaly - to je v kostce celé. https://www.youtube.com/watch?v=OgTFQr23Tno(1.11.2018)

• blondboss

Toľká to zbytočnosť opäť na svete v podobe talianskeho kraťasu na motívy Tomb Raider série. Toto nemalo s hrou takmer nič spoločného, keď nepočítam hlavnú postavu, ktorá bola mimochodom brutálne sympatická a to je asi to jediné, za čo tomuto snímku dávam hviezdičku. Inak je to ale jedna malá amatérska katastrofa. 20 %(13.1.2020)