Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Tomko87

Až mi rozum zastáva, čo dokáže Scott Adkins s rukami a nohami. Sakra to je normálne že umenie. Príbeh, no ano je tam ...čo ma po ňom .. Proste ale ....Sánka dole. Boyka je späť !!!! ()

nate_DAVE

Po nekolika odkladech jsem cekal minimalne stejnou uroven jako 2. a 3. dil, ale zazrak se nekonal. Slabsi hudba, kamera i pribeh. Nastesti Scott Adkins ma tuto roli sitou na miru a kvalita zapasu v ringu je taky zachovana. ()

mr.twizta

Boyka je zpet a i tentokrat si uzijeme hromadu nabusene a pekne sestrihane akce. Cert vem story, jsme tu kvuli rubackam, ale i presto se mi libi, cim si Yuri v tomto filmu prosel. Sem s dalsim dilem, prosim. ()

hony23

Po dlouhé době dobřé natočený film o chlápcích, kteří si v arénách roztloukají mozky na kaši. Když si člověk odmyslí tu omáčku o polepšeném hříšníkovi, který zkrze ring našel Ježíše, tak sledujeme svěží a celkem i brutální podívanou plnou komb a trojitých odpíchnutých Ritbergerů, které ovšem díky hlavnímu hrdinovi nepůsobí tak teploušsky, jako v dobách Van Damma. ()

eric88

Konečně nějaký film, který není úplná píčovina. Když pominu teda to, že těch zápasů po sobě bylo moc :-) Regenerace zranění by byla trochu asi moc rychlá. Ale jinak je to slušný a za poslední dobu nejlepší :-) ()

Matos

Klasická recyklácia z predošlých dielov, len ten príbeh bol o čosi slabší. Na môj vkus až príliš tuctový bez nejakých väčších zmien. Ale tak v tomto type filmu o to až tak nejde. Akcia super, boje sa mi taktiež páčili, len škoda toho príbehu za 5 korún. ()

Michal99

předešlé díly mě zaujali víc, čekal sem že ten poslední protivník bude silnější, no prostě to nebylo takový vzrůšo jako v druhém a třetím díle. ale i tak bitky best! ()

tybro

Mínus jedna hvězda za málo propracovaný děj, mínus jedna hvězda za eng dabing s ruským akcentem (to jako fakt!!), mínus jedna hvězda za hloupý protivníky. Zbývá jedna hvězda za Adkinse a jedna za konec (snad nebude další díl). ()

bmx6

Kvalitní to určitě není,ale nemůžu s hodnocením jít dolů,protože se mi úplně vybavily ty vpomínky,jak jsem se poprvé setkal s tímto zapasníkem a nostalgie je sviňa,takže teď už to není kvůli soubojům,ale spíš kvůli té nostalgii. ()

Goumen

Poctivý akční film o zápasech, který dává vzpomenout na 90.léta. Jen bojové scény jsou lepší a velmi efektně zpracované. Samozřejmě tam přidali i nějaké emoce, morální stránku a tak, ale to je opravdu vedlejší a absence těchto prvků by mi ani nijak nevadila. ()

Kushina

Oproti předešlému dílu to bylo hodně slabé. Příběh bez větší zápletky a hlavně bez šmrncu a překvapení. Doufal jsem něco víc.To, jak tu obrovskou horu nejprve nemohl ani rozhodit a najednou každá jeho rána měla sílu koně mě trošku rozesmálo. Konec nebyl tak dobrý jako v předešlém dílu. Mohlo to být určitě lepší, potenciál to mělo. Ale co už, beru to jako film o rvačkách, které od Adkinse miluji. 75% ()

hrdygay

vyborny film, skvele suboje, najviac ma bavil vztah medzi boykou (scott adkins) a almou (teodora duhovnikova), vdovou po viktorovi, ktory zomrel v ringu po suboji s boykou, pri ich spolocnych scenach som brecal, napriklad, ked boyka lezal v ringu, pozrel sa na almu a postavil sa na nohy, uvod filmu bol podobny dalsej nedavnej adkinsovke zivy terc 2, tiez na zaciatku niekto zomrel po suboji s adkinsom a adkins mal z toho mindraky, to sa mi najviac pacilo, bulharska herecka teodora duhovnikova je jebacka a vie hrat, dufam, ze ju uvidim v dalsich americkych filmoch 8/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Sunwheel

Boyka začal viac prejavovať city a sumarizovať svoj život. Zahodiť všetky úspechy a vrhnúť sa do boja proti sebe samému. Vznikla z toho ďalšia solídna arénovka, v ktorej oproti trojke chýba akási ultimátnosť a miestami stráca dych. Ale stále sa to radí medzi to lepšie z akčného filmu po miléniu! ()

Krokyno

Boyka byl vždycky egoistický, surový a bezcitný hovado, proto jsem ho měl rád, v tomto díle nám, ale zjemňuje - z pana "duté mašiny na modřiny a zlomených končetin" se stává ochránce ovdovělých žen se smyslem pro zodpovědnost. Zatím to u mě prošlo, příště se mi to, ale líbit už nemusí. ()

Raziel811

Adkins = Boyka, to je jasné. Ale aby z toho byla klasika, chybí tomu kvalita. Po výborném třetím díle zde máme slabý odvar. Boyka už nemá tak skvělý přízvuk a doslova zlidštěl. Čistá arénová zápletka trojky je nahrazena až patetickým finálem tohoto filmu a nevyužitým potenciálem závěrečného fightu. ()

LL CoOl J 74

Ouu absolutně nečekaná podívaná nemůžu tomu nic vytknout skvělý příběh i pěkné bojové scény .. Do včerejška jsem bral jako nejlepší díl s Chambersem , ale dneska už to je číslo dvě neboť tenhle díl je opravdu z mého hlediska božííí.. ()