poster

Přístav (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2015–2017, 104 h 26 min (Minutáž: 55–63 min)

Hrají:

Martin Dejdar, Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Jitka Schneiderová, Martin Zounar, Petr Čtvrtníček, Pavel Řezníček, Sandra Černodrinská, Norbert Lichý, Kateřina Kaira Hrachovcová, Ladislav Potměšil, Hana Gregorová, Kristýna Kociánová, Václav Jiráček, Petr Vágner, Olga Želenská-Drápalová, Adam Drábek, Hedvika Čermáková, Petra Hřebíčková, Bohumil Klepl, Petr Lexa, Jakub Štěpán, Petr Klimeš, Anna Polcarová, Zuzana Slavíková, Barbora Mottlová, Lukáš Mucha, Petra Ben Messaoud, Ivana Andrlová, Ladislava Něrgešová, Boris Hybner, Zbyšek Pantůček, Barbora Kodetová, Alexander Hemala, Marek Taclík, Radim Novák, Jan Szymik, Alžbeta Stanková, Josef Vrána, Pavel Kříž, Kristýna Janáčková, Pavel Rímský, Pavel Romaňák, Jitka Smutná, Tereza Pachtová, Linda Svobodová, Daniela Choděrová, Dita Zábranská, Lucie Bártová-Zedníčková, Dagmar Zázvůrková, Barbora Černá, Denisa Pfauserová, Mahulena Bočanová, Jakub Kohák, Jan Přeučil, René Šmotek, Tereza Šefrnová, Jan Vlas, Petr Vršek, Veronika Gajerová, Roman Čechmánek, Jiří Šlégr, Věra Křesadlová, Zdeněk Maryška, Gustav Bubník, Roman Mrázik, Martin Havelka, Natálie Grossová, Zuzana Vejvodová, Marek Lambora, Andrej Polák, František Mitáš, Josef Kubáník, Veronika Malá, Jana Epikaridis, Vanda Konečná Károlyi, Leoš Noha, Lenka Vacvalová, Kateřina Lojdová, Iva Kubelková, Martin Uhlíř, Jitka Ježková, Vladimír Mládek, Ivan Sochor, Martin Procházka, Radek Jiříček, Dominika Býmová, Karel Freund, Milan Aulický, Petr Kubala, Ondřej Suchý, Sabina Skalická
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (125)

 • mira007
  *

  Zbožňuji tyto komedie, které se nazývají komedie , ale něco aspoň trochu vtipného by tam člověk opravdu pohledal. Úplně stejné jako ostatní rádobykomediální seriály od Primy nebo Novy. Nemůžu si pomoct, ale připadá mi to jako bohapustá kravina o ničem - o to hůř, že bez vtipu je i Čtvrtníček a bez energie Dejdar. Hvězdu dávám fakt jen za respekt za obsazení.(1.10.2015)

 • Tosim
  odpad!

  To opravdu musí skoro v každém seriálu, připomínajícím "život," a vypadajícím, jako kdyby ho vařili z po několikáté použitého lógru, hrát opět Filip Blažek, Jitka Schneiderová, Vanda Hybnerová nebo Pavel Řezníček?? PROSÍM VÁS, UŽ NÁS NEMUČTE!!!(9.11.2015)

 • Radek99
  odpad!

  Tenhle primácký seriálový paskvil ani nemá cenu komentovat, snad jen posmutnělý povzdech nad hereckou účastí Petra Čtvrtníčka, jenž tak jde zřejmě ve stopách herců Divadla Sklep, kteří svůj humor a poetiku postavili kdysi na tom, že parodovali mainstreamový brak a pokleslou televizní kulturu...aby nakonec všichni (čest světlé výjimce Davida Vávry) skončili v tenatech mainstreamové televizní žumpy...(1.8.2016)

 • Ainy

  Omylem zůstala telka zapnutá na Primě, aniž bych si uvědomila, co právě začalo. Dořešili jsme doma poslední detaily ohledně školy a hned na to mě zaujala scéna, kde Martin Zounar pronásleduje Jitku Schneiderovou a nadává jí, že nebude do hospody nosit žádné kytky. Já jsem ho celou dobu jeho hereckého výlevu a honičky po hřbitově pozorně sledovala jak mu ve tváři téměř neznatelně a neustále škube. Nevím na kolikátou klapku tohle natočili, ale já být jím, tak nedokážu skrýt smích. Holt, nejsem hérečka ... ani masérka. Každopádně nebudu hodnotit podle jednoho dílu, neb není v mém úmyslu pustit se do sledování.(9.9.2015)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Hyperaktívny Martin Dejdar chytil druhý dych. V poslednom čase je všade. Keď občas surfujem televíznymi kanálmi, tak vždycky niekde na neho natrafím. Bohužiaľ sa jedná o samé odpadové produkty. Teraz si opäť strihol jednu z hlavných postáv v úbohom seriály "Přístav". Dejdar bere každý kšeft. Zrejme ešte nesplatil dlhy, ktoré si narobil, keď chcel rozbehnúť svoju hollywoodsku karieru. Extravagantný Petr Čtvrtníček sa tam doslova strapňuje. Nikdy z neho nebude seriálový herec. No a ešte musím spomenúť Martina Zounara. To je kapitola sama o sebe. V čom sa objaví tento mimoriadne netalentovaný herec a odporne slizký chlap to takmer vždy skončí ako odpad!(10.10.2015)

 • Hrabka
  ***

  Na podobný novodobý český seriálový výplod bych se nikdy sám nedíval, jenže na to zírá moje milá, takže občas není úniku. Co si budem povídat, dějově je to úplně stejně o ničem jako podobný kousky, ale občas se tam najdou celkem slušný hlody (Čtvrtníček, Klepl), Zounar je skvěle tragickej a Hromdohrachovcová neuvěřitělně výborně tupá. Jen ten malej antitalent Pivodův synek mi tam pije krev. Možná se dá říct, že je to až tak blbý, až je to vlastně vtipný, takže já se toho zastanu a dám 4 hvězdy, i když je to samozřejmě ve skutečnosti úplně jinde.(2.2.2016)

 • kingik
  odpad!

  V seriálech na jedno použití se televize předhánějí. Jestli by nebylo rozumnější zahodit scénář, kameru a všechno, co s tímhle výplodem souvisí. Nepříčetní tvůrci, to je vůbec to nejhorší. Mám pocit, že tenhle seriál byl stižen tímto jevem v plném rozsahu. Do očí diváka praští příšerná kamera, profesionální herci předvádějí pokleslou úroveň herectví, scénář sepisován ve stádiu tvůrčího rozpadu, režie smontovala pár scén, které nemají ani žádný tmel, pokud hledáte poutavý děj, můžete tvůrce obvinit z toho, že si z diváků utahují. Slibovali návrat k seriálové kvalitě, ale z jejich přístavu vyplula hodně děravá loď, nad jejímž nemožně dementním obsahem si každý správný námořník u televize nalije rum, aby se nemohl podezřívat, že ani za střízliva to nedávalo smysl. Ano, tohle zoufale natočené cosi nemá se seriálem nic společného. Je to něco tak mizerně podřadného, že nebohého diváka může spasit jen pirátská loď na obzoru. Piráti seriál uloupí a tvůrce zabijí. Jedině tak se lze toho výkvětu úspěšně zbavit. Trávit s ním večery znamená hloupnout. Televize si diváků neváží a svými výtvory vážně poškozují jejich duševní zdraví. Hodnotit po prvním dílu lze, protože zlepšení se nikdy nedostaví. 0%(27.8.2015)

 • InJo
  odpad!

  Půl hvězdičky za Petra Čtvrtníčka. Jinak klasický primácký seriálový shit s ultra nudným dějem a ultra dementními postavami.(28.11.2015)

 • eileen
  odpad!

  Napadá mě tady akorát jedna věta: Kam to lidstvo spěje? Jestli se někdo dívá na seriál typu tohoto, je to opravdu už hodné zamyšlení. Kingik mi tady mluví z duše, nebudu tedy psát podruhé to, co tu už je. Ale je pravda, že před pár lety bych nevěřila, že napíšu, že např. Nemocnice po 20 letech je celkem koukatelný seriál s uvěřitelným dějem, obstojným scénářem a dialogy. Nekoukám na něj sice ani teď, ale když jsem viděla, co naše televize produkují za novinky, schválně mě napadlo se na jednu reprízu dílu mrknout, jen tak pro srovnání. A je opravdu smutné sledovat, kam jsme se to propadli. Nemocnice je proti tomuto a Rudymu z čt1 naprostá bomba! Co se to děje s naším národem? To na to opravdu lidi koukají?(2.10.2015)

 • Ivoshek
  odpad!

  Není to vtipný. Není to dobře zahraný. Nemá to obsah. Hraje v tom Zounar. Achjo.(1.2.2016)

 • GeusX
  *

  Po prvním díle se tu vyrojilo hodnocení jak uprchlíků v Německu... Hodnocení píši až po třetím díle. Úvodní díl nás seznámil s postavičkami jako od Hrabala a naznačil, že se pojede krom komediální i na trochu dramatickou nótu. Když v dalším díle dostaly větší prostor komické postavičky skvěle ztvárněné Čtvrtníčkem a Hrachovcovou, byla to povedená taškařice. Holt ta zábava stojí především na nich (a Zounarovi) a pokud nejsou na scéně, upadá to do průměrné televizní zábavy. V tuto chvíli bych hodnotil lepšími dvěmi nebo třemi hvězdami a budu se dívat dál... (8.9.2015=19%/275 hodnotících) edit: Sice se děj posouvá od nikud nikam, ale hlavně kvůli sem tam nějaké té "čtvrtníčkovině" se dívám dál. 19 dílů... 2* edit: ...ze Zounara udělali takřka hlavní dementní postavičku... +Ctvrtníčka už to snad ani také nebaví...a ze seriálu se stává větší a větší břečka, že už mi ani není jasné proč se na to (už jen občas) dívám.... Po 47.díle jedna hvězda z milosti. edit: Ještě jsem zahlédl něco z dílů s pořadovým číslem kolem sedmdesátky. Kdo se ještě pořád i na tohle pravidelně dívá, měl se zamyslet nad svým duševním zdravím. Herci mají zřejmě tak nevýhodné smlouvy ze kterých nelze vycouvat a nebo jinou obživu nenalézají, jinak si nedovedu vysvětlit, že proč v tom balastu, jehož scénář si snad vymýšlejí až když jede kamera, ještě hrají...(8.9.2015)

 • Kamca_
  odpad!

  Škoda slov pro tenhle seriál. Myslím, že je vážně zbytečný takový cajdáky točit. Škoda peněz a síly. Odpad!(7.2.2016)

 • honajz
  *

  Scenáristka Lucie Konečná (tímto se omlouvám Lucii Konášové, kterou jsem zde neprávem a svou chybou zmiňoval původně) seriál pojala komerčně opět špatně. Jasně, za blbý střih a mizernou kameru, která sice umí celky, ale absolutně nezvládá detaily, za to holka nemůže. Že je rejža flink, za to taky ne. Ale napsat - opět - všechny ty postavy jako rádoby vtipné a bodré vesničany, kteří se chovají minimálně jako pitomci, a ne jako normální lidé, za to už může. Asi tak zněla komerční objednávka, ale o to smutnější celá situace je. Každý si potřebuje vydělat, scenáristé za co nejvíc scénář nejlépe seriálů, rejžové a herci nemlich to samé. Ale do prčič, nejde to nějak uvěřitelněji a přitažlivěji? Proč se musí Hrachovcová pořád chovat jako debil, proč Čtvrtníčka má charakterizovat mánie v používání dalekohledů, proč Zounar pronáší tak trapné repliky po x letech manželství, proč se nakonec i Dejdar s Blažkem chovají jako dementi (protože si dali dvě piva? A kde je kurnik koupili, když tam chcíp pes a krám je zavřený?!)? Jiráček zase hraje svoji škatulku. Jediná postava snad nemá nějaké potrhlé vlastnosti, a jen samotná lokace, za niž je hvězdička, nestačí, fakt ne, lumpové jedni televizní, vychcaní. Jo, a úvodní znělku jste ukradli Beatles.(28.8.2015)

 • ARI50
  *

  Je těžke pochopit že vám to nejde a nepůjde točíte blbosti, melete blbosti hrozný.(6.10.2018)

 • DEXTER099
  *

  Po dvou prvním viděném díle a zároveň úvodním celého seriálu jsem si říkal,že to je alespoň změna co se týče prostředí,kde je to dnes v těch nekonečných sra... samý doktor a plastové prostředí (ateliér).No u druhého už jsem viděl ty hloupé dialogy a stále stejné tváře co ani pořádně hrát neumí.No nic.Za mě maximálně 17% a jedna hvězda.(1.11.2015)

 • ivishka
  **

  Ale jo je to o ničem. Přístav mi připomíná něco jako seriál Letiště, ale u vody. Jenže mě někdy baví (hlavně díky tomu, že pracuji s lidma a musím někdy vypnout) podívat se na podobný nesmysl kde hraje spousta našich velice často obsazovaných a oblíbených herců. Bod k dobru ode mě má i seriál za závěrečnou písničku od Petra Lexy - skupiny Slzy.(12.10.2015)

 • Tommassi3
  *

  Tak to už asi radši vyplujeme, ne ?! Nebo se pobleju..(5.9.2015)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  V tomto přístavu kotvila loď s kompletním tvůrčím i hereckým ansáblem na palubě a nejenom, že se zvládli dostat sami ke dnu, oni se taky rozhodli utopit všechny svoje případné diváky.(11.1.2016)

 • Britney75
  odpad!

  Lidi, proberte se!!! Pusťte si pořádný film! Kdo dokáže ztrácet čas nad takovou kravinou???!!! Všichni ti herci hrají už všude, nemáte v tom už bordel??(10.3.2016)

 • k4n9ur

  Tento seriál má (jako řada podobných) jednu výhodu, když se na to někdo náhodou budete koukat a vypne se vám televize, vy si toho stoprocentně ani nevšimnete a nic vám neuteče. To je prostě nic. Škaredý mluvicí ksichti. To tam pusťte radši teleshopping. Koho timhle krmíte? Kolik ještě takových kobilinců vznikne než někdo pochopí že to nemá smysl? Je to ostuda! Zamyslete se už! Vždyť je to absurdní.(14.9.2015)

 • blackrain
  *

  Moc jsem se těšila, že TV Prima dokáže přijít s něčím novým. Nestalo se tak. Opět tu máme klasické - kdo, s kým, proč a za kolik. Případně to několikrát proházíme nebo necháme řádně uležet a šoupneme do atraktivního prostředí. Stále vaříme z vody, protože nic nového nelze vykoumat. Jednu hvězdičku dávám pouze za prostředí, kde se seriál odehrává. Nicméně Posázaví nelze zaměňovat s Berounkou, zvlášť, když vím, kde se to točilo.Mám ta místa prošlapaná pěšky a na kole. Jsou to dvě naprosto odlišné řeky a každá z nich má své nezaměnitelné kouzlo.(8.3.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7