Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Série(13) / Epizody(74)

annacfd

Kult. Neuvěřitelná smršť bonmotů a pocit, že sleduju seriál jehož hlášky/moudra by se daly aplikovat snad na všechno. Musím říct, že stejně jako u Stopaře mám u Trpaslíka trochu pocit nepatřičnosti, vzhledem k tomu, že jsem oboje objevila někdy v roce 2009 a tak nějak prostě k tomu fandomu nepatřím, i když oboje mám moc ráda a určitě budu sledovat další vývoj. Teď mě omluvte, jdu posnídat studenou kari omáčku. ()

virus5161

Parkrat jsem kdyyyysi nekde zahlid' kus v televizi a ta vyprava mi prisla tak desna, ze me nikdy nenapadlo, ze to muze bejt neco tak genialniho. Pak jse precet' knizky, videl serial, precet' vsechno, co napsal sam Grant i Naylorova Posledniho cloveka... Chytry, anglicky, neni co dodat... Jestli si neco zaslouzi absolutorium, tak tohle rozhodne. ()

padlar

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Něco, co se podle mého, musí prostě vidět. Vtipnější seriál jsem asi ještě neviděl. ()

ghost1989

Toto je spolu zo Simpsonovcami seriál na ktorom som vyrastal a je neskutočne nahláškovaný. Býva neskutočne vtipné sledovať ostatné stoli v bare ako po nás pozerajú keď začneme konverzovať s dialógmi od "kluků s trpaslíku" 5/5 ()

Georgas

Pro mě osobně seriál číslo jedna. Episoda za episodou hlášek a vtipných scének. Ovšem pro ty, kteří nemají smysl pro anglický humor to zas tak skvělé být nemusím, jelikož toho, tam je vcelku dost. Devátá série stála za .... Ale desátá byla trhák jako série 1-8. Doporučuji a přeji příjemné chvilky strávené u Červeného Trpaslíka. ()

Digi_cz

Jediný seriál, který jsem viděl od počátku až dokonce s tím, že jsem si musel na to vzít dva dny volna... (kOCOUR mi vzal vítr z plachet) ()

Panel250

Co napsat...? Komu se to nelibi, toho stejne nepresvedcim, kdo ho miluje, tomu jsou jakekoliv me postrehy a nazory stejne fuk, pac se na to diva stejne. Zaryl se mi do srdce, previt jden. Dal mi tolik smichu, ze asi neumru a budoume muset zastrelit. Samozrejme ma i sva slabsi mista, pozdejsi serie, ale to se neni cemu divit. Skvely dabing, hromada smichu, vyborni herci-neherci. Je to prvni serial, kde jsem fandil zaporakovi :) Tohle dilo je jen k pobaveni, nastesti. Nest nejake poselstvi, asi se strelim do hlavy ve tvaru legracni kostky ledu. ()

Kateeerina

Jeden by řekl, že z bakelikových kulis nemůže vzejít nic zázračného, ale to je mýlka....skvěle napsané postavy, výborný casting, český dabing zcela vyjímečně povyšuje seriál ještě o jeden level (zejména Kamil Halbich)...no a humor...bez komenáře.... Rimmer: Krytone, nemohli bychom letět trochu rychleji? Aby nás nepředjížděly nehybné předměty! ()

JoeHalenbeck

"Hmm, domnívám se, že všichni zapomínáte na jádro našeho problému, a to je jak si budeme říkat. Eh, podle mne si můžeme vybrat buď Liga proti slintajícím monstrum, či můj oblíbený návrh Komise pro legalizaci integrace teroristických organismů a jejich rehabilitaci ve společnosti. Eh, má to jen jednu nevýhodu, zkratka je K.L.I.T.O.R.I.S." Je třebas dodávat něco víc??? ()

Prokop23

Tohle je již legendární a kultovní seriál. Schématický a přitroublý. Opakující se. Nevyvíjející se. Ale víte co? Je to geniální i tak. Červený trpaslík je totiž jako baba, co nezaujme na první a možná ani na druhý pohled. Ale když tomu dáte šanci, začnou se dít divy. Přátelé jsou (vlastně byli, už jsme starší kousci) na dlouhé zimní večery fajn, Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši máti, Dvě socky jsou taky "fajn"...no Trpaslík, stejně tak jako třeba Black Books, jde ještě o level výše...že by to bylo tím britským humorem? Excelentně koukatelné na několikrát, v peprném originále i povedeném dabingu. Připravte pečenáče, dávám zasloužených 5*****. ()

Shellou

Kultovní seriál sršící úžasným britským humorem! Holky ho moc nemusí, ale chlapi se u něj královsky pobaví :-) ()

killer1992

Number one. Seriál seriálů, sitcom sitcomů. V mých očích už asi nikdy nic nepřekoná Červeného trpaslíka. Vlastně by ani nebylo nutné nic psát, stačilo by odkázat na kOCOURŮV komentář. Legendární hlášky, legendární postavy, skvělý britský humor. Viděl jsem to tolikrát, že už to ani nespočítám a uvidím to ještě mnohokrát. ()

honza.g

Nesouhlasím s Galadriel, je to vtipné, pokud máte nějaké buňky na tento typ humoru,. Navíc, abyste ty fórky pochopili, tak musíte mít nějakou znalost scifi prostředí, což je poměrně těžké, pokud tento žánr nemáte rádi. Na druhé straně je to často příliš praštěné, takže je to parodie docela primitivní. Některé nápady jsou chytré, některé hlášky štěpné. Suma sumarum, libi se mi to, ale zase, že bych si u toho chrochtal blahem, nebo se svíjel smíchy, to zase ne. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019