Kamera:
Hisao ŠiraiHudba:
Šindži MijazakiHrají:
Ikue Ótani, Júdži Ueda, Megumi Hajašibara, Rika Macumoto, Šin'ičiró Miki, Unšó Išizuka, Činami Nišimura, Ajako Kawasumi, Akeno Watanabe, Daisuke Namikawa (více)Epizody(191)
-
Dívčí dobrodružství začíná (S03E01)
-
Dva stupně odloučení (S03E02)
-
Co trenér, to originál (S03E03)
-
Žádný učený z nebe nespadl (S03E04)
-
Moje hlava není ke kousání (S03E05)
-
Co trenér, to styl (S03E06)
-
Lepší něco než nic (S03E07)
-
Falešný stadion (S03E08)
-
Všichni se točí kolem Buneary (S03E09)
-
Podivuhodné hodinky (S03E10)
-
První koordinátorský zápas (S03E11)
-
Setkání s protivníkem (S03E12)
-
Zrodila se Staravia (S03E13)
-
Nechte to na Brockovi (S03E14)
-
Podoba věcích příštích (S03E15)
-
Já to taky dokážu (S03E16)
-
Poplach v ulicích (S03E17)
-
My se Rampardose nebojíme (S03E18)
-
Napodruhé už tě chytím (S03E19)
-
Vzpoura na lodi Bounty (S03E20)
-
Naším cílem je evoluce (S03E21)
-
Problematická výpujčka (S03E22)
-
Kdo se bojí Steelixe? (S03E23)
-
Mimořádně sladká zápletka (S03E24)
-
Velký sladký Poffinový příběh (S03E25)
-
Předsoutěžní chichotání (S03E26)
-
Vyrovnání skóre (S03E27)
-
Nechme se unášet větrem (S03E28)
-
Dvojčata šampioni (S03E29)
-
Dobrodružství sladké jako med (S03E30)
Obsahy(2)
Malý Ash má jeden obrovský sen - chce se stát pánem Pokémonů. Spolu s věrným Pikaču se snaží zachránit všechny vzácné příšerky před zlými lovci. (oficiální text distributora)
Hrají
Kana Uetake
Japonsko
Nejlepší seriály:
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Juru Camp (2018) (seriál)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (seriál)
Kijotaka Furušima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Kuroko no basket (2012) (seriál)
Risa Hajamizu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hellsing (2006) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Kóiči Sakaguči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)
Kijojuki Janada
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Jú Mizušima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (seriál)
Hiroki Takahaši
Japonsko
Nejlepší seriály:
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Hunter x Hunter (1999) (seriál)
Spy x Family (2022) (seriál)
Jumi Kakazu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D (1998) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Initial D Final Stage (2014) (seriál)
Takako Honda
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Acuko Enomoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Hikaru no go (2001) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)
Jumi Tóma
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Ranma ½ OAV (1993) (seriál)
Džin Horikawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Kaori Nazuka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kusurija no hitorigoto (2023) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Saori Hajami
Japonsko
Nejlepší seriály:
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
One Punch Man (2015) (seriál)
Initial D Final Stage (2014) (seriál)
Sajuri
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Kumiko Watanabe
Japonsko
Nejlepší seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Dobrodruzi z vesmíru (1986) (seriál)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (seriál)
Micuaki Madono
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D Fourth Stage (2004) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Masahiko Tanaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Jóko Sómi
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Made in Abyss (2017) (seriál)
Mononoke (2007) (seriál)
Tomo Sakurai
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (seriál)
Gintama (2006) (seriál)