Truth Be Told (TV seriál)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2019–2020, 5 h 51 min (Minutáž: 39–50 min)

• monaMis

"Poppy a.k.a Expertka na niceni zivotu vsech okolo ni". Tato miniserie je z velke casti neuveritelna snad na kazde fronte. Velice bidny scenar, ktery se s kazdou dalsi epizodou stava cim dal vic bizarni a nelogicky.(11.2.2020)

podařená detektivka,která je trochu něco jako Odložené případy,jen mnohem lépe obsazená,zahraná a zrežírovaná.Tvůrci rozhodně nešetří překvapeními a když se začíná zdát,že se věci vyjasňují,přijde další zvrat a osobně jsem až do posledního dílu neměl jasnou představu co že se to vlastně stalo.Octavia Spencer je fajn,stejně jako Aaron Paul,ale oba jsou trochu ve stínu dvojrole Lizzy Caplan.Ta v krátké době opět exceluje v roli narušeného jedince a docela jí to svědčí..80%(20.1.2020)

Octavia udělá z každé postavy vymletou nesympatickou bestii bez charisma a aspoň špetky lidskosti. Jistě, scénář je slabý, zatímco první díky zaujaly, pak to šlo velmi dolů, ale když je strašná hlavní herečka, nepomůže nic. A ne, proti pleti nejsem zaujatý, touhle úchylkou netrpím...(11.5.2020)

Octavia Spencer je sympatická...Seriál jako takový je průměrný, nedosahuje takové atmosféry, jako např. Temný případ, ale na všech 8 dílů se prostě dá koukat.(24.2.2020)