Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Heron vede ve starověkém Řecku obyčejný život. Jednoho dne ale zjistí, že je ve skutečnosti synem Dia a má před sebou veledůležitý úkol: spasit svět před armádou démonů. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (53)

SeanLSD 

všechny recenze uživatele

Parlapanidesovci pracujú s korpusom motívov zo starogréckych mýtov veľmi podobne a rovnako výborne ako v IMMORTALS, to znamená s úctou (usudzujúc podľa mena založenou zrejme na ich pôvode) si vyberajú prvky zo širokej ponuky tejto mytológie, aby vytvorili nový, hoci nijak originálny príbeh, zachovávajúc pritom hlavné črty a charakter tých dobre známych prastarých príbehov. K tomu úžasná výtvarná stránka, pre mňa ako nepozerača anime nádherný zážitok a stopáž, ktorá nestihne nudiť. Ja osobne si však zastavujem každý druhý záber a kochám sa v tých krajinách, tvoroch, kostýmoch, predmetoch a architektúre a cítim sa ako v nejakej úžasnej galérií. Byť to na mne, nechám tento tím spracovať celého Petišku aj so Zamarovským... ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

nikdy sem nebyl velký příznivec starých řeckých bají a pověstí a tenhle anime akčňák na tom nic nezmění,jakkoliv je celkem povedený a koukat se na něj rozhodně dá.Ono je tu sice tak nějak všechno.Hodně akce,kdy se pro hektolitr krve nejde daleko,hezká animace,nějaké ty rodinné osudové pletky a nebo třeba burácivý soundtrack,který se snaží vyvodit dojem epické podívané (když ale v závěrečných dílech takhle burácí v každé druhé scéně,trochu to začne lézt na nervy).Bohužel ale oproti Castlevanii nemá Blood Of Zeus tak zajímavý příběh,který by mě dokázal naplno vtáhnout a nemá ani tak sympatické hrdiny.Minimálně ten hlavní - Heron - je celkem nevýrazný a nudný týpek,kterého tady zastíní prakticky všichni...60% ()

Reklama

Nutrička 

všechny recenze uživatele

Ještě, že nás autoři nenudili vícerozměrnými, propracovanými postavami. Bylo by tam míň prostoru pro bezduchou akci a divák by si vytvořil k hrdinům zbytečné sympatie. Srovnání s Castlevanií je mimo. Společné to má jedině to, že obojí je animované (tohle o něco hůř). Ok, ještě má obojí společného dabéra. První půlku jsem pořád čekala, že mě to něčím chytne, že se to zlepší. Druhou půlku už jsem dokoukala ze zvědavosti, jestli to bude pořád tak hloupé. Bylo. A co je to za nesmysl, že postava A vykládá postavě B příběh o celém životě postavy B. To jako kdyby to postava B náhodou všechno zapomněla? ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Zajímavý animák od Netflixu z prostředí starověkého Řecka. Příběh sleduje život obyčejného smrtelníka Herona, jehož život s změní, když se dozví, že je synem Dia. Héra z tohoto zjištění není moc nadšená a začne se mstít. Na jejich město svolá démony a jeho obyvatelé musí prchnout. Heron se musí postavit situaci a rozhodnout se, zda mu stojí za to v tomto boji bojovat nebo ne. Nakonec tento souboj mezi dobrem a zlem sledujeme celý seriál. Finále je skutečně epické a dojde i k pár překvapivým zvratům. Dost se mi líbí propracované akční scény a antické prostředí. "Už tě nechci nikdy vidět!" ()

SmajdalfCZ1 

všechny recenze uživatele

Takže dokoukáno, no na první pohled co mě zarazilo je to, že někteří dabéři jsou z Castlevanie nu což to zase asi tak moc nevadí ... jelikož mám rád mytologie jak řecké, severské, egyptské etc. .... Tak jsem tenhle seriál uvítal, ačkoliv tedy je to velice smyšlený příběh, ikdyž Zeus záletník a Héra nepřejícná stepmom jsou stále stejné od dob Herkula s Kevinem Sorbem, který mě prostě přivedl do tohoto světa. Každopádně máme zde další netflix seriál. Je lepší než Dračí prokletí, ale neřekl bych, že je horší než Castlevanie. Je to prostě jen jiné téma a v podstatě tohle anime není roztahané a furt jede a jede. Takže jsem to zkoukl prostě naráz. Nebylo to nijak uměle natahované ... prostě pecka. Když někomu usekli hlavu či ruce, tak tam byli vidět i kosti či páteř což u spousty anime moc není - za to palec nahoru. Krev je červená a ne bílá - to je taky super, že to nemá 13+ nebo jaký věk to je, aby to byla americká cenzura jako v poslední sérii Seven Deadly Sins ... hele pokud vás to trošku obměkčilo určitě na to mrkněte. Litovat nebudete :) ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • V seriálu jako hlavní protivníci olympských bohů vystupují „Giants“, v českých titulcích překládaní jako „Obři“. To je chyba, protože ve smyslu řecké mytologie se jedná o „Giganty“, děti bohyně země Gaii. (Dzin01)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama