poster

Rychle a zběsile 2

 • USA

  2 Fast 2 Furious

 • Německo

  2 Fast 2 Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lucasion
  **

  Příliš rychlé a příliš zběsilé? Asi ano. Dwojka nemá od jedničky moc daleko. Paradoxně se mi líbila více. Představuje se další stěžejní postava z FF univerza a příběh se tentokrát obejde bez Diesela. Brian (Paul Walker) musí znovu pomáhat těm "dobrým" a kromě závodů nás čeká klasický thriller s auty a jedním zlým chlápkem. Zpestřením může být třeba táta Dextera. Očekávaný konec a příběh skončí dříve, než začne. Pro fanoušky aut jistě zdařilé pokračování, protože jízda v autech je pořád zábavná jako předtím. Přeci jen začátek jsou další pouliční závody. Po příběhové stránce je to opět plytké. Soundtrack je ale poslouchatelný. (45 %)(24.4.2017)

 • Hal_Moore
  ***

  Tak tady nemůžu souhlasit s většinou. Podle mě stejně dobré jako jednička. Sice dvojka už nemá hvězdu velikosti Diesela, což mi vůbec nevadí. Ve Vojínovi Ryanovi byl super, ale to je tak to jediný, v čem mě zaujal. Hlavním lákadlem jsou opět nadupané káry, pěkné slečny a adrenalin. Diesela vystřídal Tyrese, což je imho změna k lepšímu. Líbil se mi v Letu Fénixe a hraje v jednom z mnou nejočekávanějších titulů - Annapolis. To vše na čtyři hvězdy úplně stačí.(11.1.2006)

 • Fiftis
  ****

  Stále ešte celkom slušný akčný film u ktorého sa budete baviť a dá sa u neho relaxovať, avšak kvalít prvého dielu zďaleka nedosahuje. Na druhú stranu ak sa vám jednička páčila, dvojka vás určite neurazí, aj keď proste už trochu chýba tá rýchlosť a zbesilosť. Vo filme síce nechýbajú opäť super autíčka, krásne ženy a dobrá hudba, ale nie je to ono, aspoň že Paul Walker ostal, inak by to bolo snáď len voľné pokračovanie, ale stále je to slušný akčný film.(7.1.2015)

 • MikO_NR_1909
  **

  Vytuningované, vyexplodované a hulákajúce divadielko, ktoré Singleton načrtol v tých najbežnejších formulkách modernej zábavy: černoch-beloch ako protipólna sila kladných hrdinov, hlášky len na úrovni "prvej ligy" a enormné množstvo závodov. Alebo dôkaz, ako dokáže režisér v 23-och rokoch natočiť Boyz in the hood a "naraz" hľadá dobre platenú prácu. Talent je fuč, kasa sa bezbreho napĺňa. V tých časoch (a dokonca po Tokijskej jazde) by asi nikto nepredpokladal toľké množstvo pokračovaní Fast and Furious.(27.8.2015)

 • mzss1
  ****

  Parádní pokračování jedničky. Kromě skvělého Paula Walkera jako druhá hl.postava přibyl Tyrese Gibson, který mi padnul do oka, celkem sympaták a i to jak hláškovali s Walkerem. Bylo zde více závodů než v jedničce, trocha ta akce. Nemělo to takovou atmosféru jako v jedničce, Vin Diesel chyběl, ale přesto, dvojka měla lepší hudbu, lepší závody, hezkou Evu Mendes atd.. Takže o kousíček lepší než jednička. Hodnotím 83% = ****(4.10.2012)

 • - S raperem Redmanem se vážně uvažovalo do role Teje. (HellFire)

 • - Niektoré autá z filmu sa objavili aj vo videoklipe na pesničku “Act A Fool“ od speváka Ludacrisa, ktorý vo filme hral úlohu Teja. (Drtic)

 • - Ford Mustang, který ve filmu bourá, má speciální odstín laku pod kódem - (Harley Davidson). (JARDAHONDA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace