poster

Rychle a zběsile 2

 • USA

  2 Fast 2 Furious

 • Německo

  2 Fast 2 Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 2

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2003, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Je to vlastně celkem fajn. Rychle a zběsile 2 nabízí přesně tu podívanou jakou divák od snímku podobného ražení očekává. Příběh a základní zápletka fungují spíše jen jako lepidlo, jehož účelem je sjednotit všechny scénky dohromady a jako takový spíše ustupuje do pozadí. Tvůrci si sice zakládají na tom, že bude dávat smysl a dokonce i zaujme, ale rozhodně není to nejdůležitější. Primární je tady obraz a to nejen samotná vizuální stránka, ale i všechno okolo. V poslední době sleduji, že není třeba aby se snímek snažil něco sdělit a byl úchvatný po vnitřní stránce, tedy právě scénář. Vedle svalnatých chlapů a natuněných aut tak tomuhle snímku chybí jen jedna jediná věc a tou je více pěkných žen...(7.7.2006)

 • juta
  ****

  Vydařené pokračování, které má dobré úvodní závody, na ty se vždycky těším a poté pár dobrých honiček a závodů, vždy s jinou třešničkou na dortíku. Výjezd z garáží, kdy je pronásledují poldové je také tak trochu na husí kůži. Po kriminální stránce šlape všechno opět dobře, takže propad oproti jedničce není tak markantní, jak tu všichni ostatní píšou. Škoda, že už tu Paul není s námi...(21.12.2013)

 • MATADOR
  **

  Rychle a zběsile podruhé, ovšem mnohem nudnější, než-li předchozí díl. To, co bylo v jedničce bráno hodně s rezervou se ve dvojce rozjíždí na plný plyn a je to bráno naprosto vážně, a tak z toho dopadlo to, že je to stupidita na entou. Potěší zachování pár postav, ale na jedničku to prostě nemá, dvojka není ani trochu zábavná, je nudná! Zabržděná, nezábavná a neutíkající jízda.(10.7.2009)

 • PetrPan
  **

  Dokonce o fous zábavnější než Dieselovská jednička, jezdí se tu víc a víc různorodě, nejen dopředu a rovně, ale občas i do zatáčky. Důraz na jednoduchost je tady znát ještě víc, a tak charaktery postav jsou jasně zastíněné karoseriemi jejich vozů, pneumatikami bez duše a nadupanými motory, zvláštní je, že mi přišlo, že auta tady hrála až druhý part, na herce tedy zbyl který ? ... Co tady hrálo prim je mi trochu záhadou, ale troufám si tvrdit, že to určitě byla ta cool kamera a strašně prďácká výprava, ty barvy, ty záběry na oči a nohy jezdců, ty jiskry..no prostě prďácký.(24.6.2013)

 • Spiker01
  ****

  Moc nechápu, v čem se tak moc jednička odlišuje právě od dvojky. Někteří lidi říkají, že je dvojka mnohem horší. Za největší mínus považuji absenci Vina Diesela, jinak je kádr celkem povedený : Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Ludacris. Uznávám, že se mi líbila více jednička, ale dvojka má taky přecejen pár trumfů v rukávu. Např Tyrese Gibsonona...70%(19.5.2013)

 • - Před produkcí filmu nevlastnila Devon Aoki řidičský průkaz a neměla zkušenosti s řízením auta. (HellFire)

 • - Cameo: Michael Thomas Dunn, tvůrce nezávislých filmů, si zahraje závodníka řídícího upravený PT Cruiser. (HellFire)

 • - Do role Monicy Fuentes byla zvažována Rosa Blasi. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace