Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

soukyd33

Tohle je něco úplně jiného než první díl, ale i tento film nakonec zapadne do linky obrovského děje napříč celou sérií Rychle a zběsile. Za super soundtrack 2** a za zbytek 1*. Hvězdiček 3*** ()

Bogrant

Citeľná absencia Diesela v jeho typickom bielom tielku so zamračeným výrazom tváre, tu je patrná hneď od úvodu. Tento film nemá kto ťahať, hoci Walker bol sympaťák. Výrazne horšie ako jednotka, s nulovým príbehom, charakterom či ojedinelým nápadom, no tie (pod)priemerné tri hviezdičky tomu dám, aspoň za slnečné Miami, pestrú hudbu a limetkovo zelené Mitsubishi, ktoré sa mi v tej dobe dosť páčilo. ()

Bohdy67

Pro me asi nejhorsi dil serie (ano horsi jak FF3)...Bez Doma to proste neni ono... Paul Walker byl dobrej, ale proste za me nemel na to aby utahl cely film skoro sam... Ludacris s Gibsonem dobry, ale byt se to snazilo navazat na jednicku,t ak absolutne mimo... Mozna kdyby neprislo FF4 a dal, bylo by hodnoceni i lepsi, protoze by zustalo u "klasiky FF". Takhle v ramci serie to nebyl pribehove takovy ulet jako FF3, ale celkove pro me o neco horsi...41% ()

Jansuper

No Teda tohle je snad nejpodnhodnocenější film na csfd, to je tak na 85%, nadávate co za hovna je v nejnovějších dílech ale co měli vymýšlet když tohle bylo rychlé a zběsile jaký má být a nelíbilo se vám tolik lidi a nechápu proč, já si tu upřímně odpočinul od rodiny rychle a zběsile a líbí se mi to i jako takový díl pro seznámení s Brianem o,conerem ale hlavně ty povedené automobilové scény takové fakt prostě normální rychlý a zběsilý jízdy a předvádění se před holkama couvání mezi auty na dálnici, výborný hlášky a Rom který vás vždy pobaví ale hlavně opravdu povedený provoz a fakt musím pochválit že režisér nebyl vůbec líný a nedělal jen obyčejný Drag racery jako byly v 1 ale fakt takové hodně v zatáčkach atd a taky hlavně plno skvělých honiček s policií které mě v ostatních dílech chyběly dost i když i v ostatních občas byly ale ne tak dobré jako tady, no prostě tohle ten díl je podle mě úplné vyvrcholení série a i snad to nejlepší co tuhle sérii potkalo nechápu proč ostatní díly nenátečeli takové jako tenhle. Sice sem asi jedinej ale já si ten díl prostě nemůžu vynachválit, rychle a zběsile 2 měla podle mě nejlepší kameru ze všech aktuálních 9 dílů a taky se mi hrozně líbí jak hezky byl natočený ten pohled na oči závodníku, řazení, pedály a tachometry. Vůbec nemůžu pochopit to nízké hodnocení proč tento díl není až tak úspěšný a už vůbec nechápu proč podle spousty lidí je tohle nejslabší díl série, ti co to tvrdí se jděte zahrabat do země. ()

Little_Sawy

Wtf .. I když jsem si myslela, že se dívam na úplně jinej film než F2F, jelibo tam hral drzej negr, ale pořád legenda Paul, kterej to chtěl, zachraňovať počas celýho filmu. Uprostřed filmu kde rejžovi dochádzel dech, je jasně vidět. Jako takovej děj to síce má, ale nic kulervouci to síce nepřinese. Posledný a finálný napětí z naháňačky bylo, Paul jakožto vysloužilí polda, spolu s nabouchaným negrem jde natrhnout prdel zbohatlický sviňe. Občas jsem umírala nudou.. ()

largesnake

4/10. Tohle je po 1 hořké zklamání. Ale co z toho že v akčním filmu vidíme jen jedinou akci která je dobře natočená a to ta poslední a to je na 108 minut dlouhý film fakt málo, závody jsou natočené hůře jak v 1 a to nemluvím o tom že ta počáteční jen kopíruje tu z předchozího dílu. Honička k ferrari kde mají být ukryté peníze taky nic moc. Záporák je tady vystavěný jedinou zbytečnou scénou a to tou že dá na někoho břicho krysu kterou přikryje kyblíkem a nahoře to zapalí aby se ta krysa musela prokousat skrz břicho a to je tady jen proto abychom viděli jak je údajně záporák velký hajzl, ikdyž z něj vůbec ta nebezpečnost nesálá. Bez Diesela to prostě není ono. Poslední skok na jachtu sice jakž takž funguje ale nechce se vám tomu věřit, ale musím uznat že nápad s tisícem dalších aut je fakt dobrý a i dobře natočený ale to prostě nestačí! Zatímco první díl byla zábavná blbinka, tak tohle mermomocí chce být víc a narozdíl od jedničky to kvůli tomu nudí. ()

motyka52

Rychle a zběsile 2 hrozně sráží jeden z nejhorších záporáků v dějinách, Cole Hauser je absolutně necharismatický strach nenahánějící sebe sama parodující vocas. Jinak je to ale podle mě úplně v pohodě autíčkový popcorn s pěknejma kárama a holkama. Stěžovat si v případě téhle série na debilní scénář je jako stěžovat si v černém divadle na tmu. A závěrečný špatně zfilmovaný stunt pobřeží-voda mě taky neuráží, naopak ho beru jako geniální předzvěst toho, kam se ta série v budocnu posune. ()

Van

Hloupoučké,hezké tvářičky Vina Diesela nenahradí a můžou mít nablejskaný fára jak chtěj. ()

Dinoo

Predtým než si tento film pozriete treba vypnúť mozog ,lebo vôbec nemá zmysel sa pozastavovať nad niektorými scénami. Je to prehnaný film síce s peknými slečnami ,ale aj tak to nezachránia. ()

marocco

Zbavíme sa Vina Diesela, vykašleme sa na dej ale natlačíme tam viacej automobilov s tuningom a krásnych dievčat. Podpriemer. ()

majklfly

Nevím proč, ale já se docela bavil. Sice nijak propracované dialogy, ale to snad nikdo ani nečeká. Krásná auta, zvláštní efekty a Eva Mendes je to, co mě udrželo u laptopu a s pár přáteli jsme si zkrátili cestu vláčkem domů. Že bych ale na něj šel do kina nebo navrhl na filmové večery? Ne, díky. 60% ()

Uframufrag

Film je podla mna dobry pokracovanim jednotky.Brian (Paul Walker) opat skvely, krasne a nadupane auta... nahanacky... a samozrejme sexi Eva Mendes ( wrraaaw :-) ) Asi jeden z mala minusov je, ze tu uz nehra Vin Diesel, to je fakt skoda... ()

Phanam

|Ne ne ne a ještě jednou ne. Prostě tohle mi vůbec nesdělo a navíc oproti prvnímu dílu ubohé. Dvě hvězdičky za to, že mám rád rychlá auta. ()

bocy

Môže byť....ale mohlo byť aj lepšie. Napríklad jednotka bola lepšia, čakal som vzostupnú tendenciu :-( ()

Drakon

Druhý díl se tváří, že je vlastně lepší a mnohem víc cool než ten první, ale moc se mu to nedaří, bohužel. Holt Dieselový pohon schází mnohem citelněji než se možná čekalo. Ale je fakt, že ten černoch má taky něco do sebe a autařské cény jsou asi lepší než v jedničce. ()

CrashHP

Druhé voľné pokračovanie bez Vina Diesela, všetko zachraňuje sympatický Paul Walker a ide mu to perfektne. **** ()

Gazzellka

ako obvykle, nabuchany carny krasavec zachranuje na hovno podivanu. eva mendes *, tyrese *, pól vólker kebyze sa preoperuje na cernocha, tak *. ta tretia tam je, pretoze spravne predpokladam, ze kvoli mne to samozrejme v dohladnej dobe urobi. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)