Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

mpet

Kromě úvodního závodu a ještě jedné krásné scény, kde je snad tisícovka upravených aut, nemá film moc co nabídnout. Bohužel z party, která zdobila první film tu zbyl jen Paul Walker, což byl jednoznačně nejslabší článek hereckého obsazení prvního FaF. Zápletka je nudná a Paul Walker v pozici hlavního herce nepůsobil nijak dobře a ani Tyrese Gibson nijak zvlášť neoslnil. Prostě na mě působili jako dva trapáci, kteří se snaží machrovat, ale moc jim to nešlo. Nejslabší FaF, jaké bylo natočeno. ()

Tahazaar

Auta jak ze setu hraček pro Barbie a Kena a akce a taky nic moc. Tzn. film selhává v jediných dvou věcech, který film série FnF může nabídnout. S přehledem nejhorší díl. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zkoušel na tebe metodu ‚čum a řiď’? To jsem ho naučil já." Druhý díl slavné série. Vin Diesel je pryč a Paul Walker je tedy teď nejlepší pouliční automobilový závodník. To nám hned na začátku předvede. Poté jde znovu do utajení, aby dostal bohatého obchodníka Colea Hausera. K dosažení cíle mu pomáhá zlotřilý kamarád z dětství Tyrese Gibson. Díky němu dostáváme C()()L hlášky. "Ukaž jim, jak to dělaj v Kobře 11." A Eva Mendes coby tajná agentka tomu dodává sexappel. ;) Zvlášť když se opalovala v těch bílých plavečkách, och... to bylo sexappelu. :D Takže rychlá auta, krásné ženy, velmi hlasitá muzika, dobře natočené akční scény a komediální talent Tyrese Gibsona. Film navíc parádně odsýpá až je konec a to je škoda. - 70%. ()

robo_sykora

Práve som to dopozeral a bavil som sa rovnako ako vždy. Vin nechýba, nebol s filmom spojený je niekde v Mexiku :). Roman je proste klasik a Brian je Mr. Nice Guy... plná paľba. Súhlas s kamerou, že jej kvalita je "mierne" dole ale oželiem to. ()

Marlowe

Už jsem z filmu necítil takové punkové nadšení jako z jedničky. Auto akce zde sice měla taky své místo, ale o prostor se podělila i z jiným typem akce a snímek tak více sklouznul do klasického akčního filmu s důrazem na auta. Svůj velký podíl na tom měla i hamižnost Vin Diesela, který byl nahrazen Tyrese Gibsonem jehož postavě by prospělo více civilnosti na úkor šaškovaní. Nenáročná akční zábava, ale splní svůj účel. ()

mistr97

Rychle a zběsile 2 je možná o kousek horší než první film, ale rozhodně nemůžu říct, že by mě nebavil. Aut je v něm víc než dost, stejně jako akčních scén. A díky T. Gibsonovi se v něm objevuje i trocha humoru. Děj nemá nějaký extra nápad, ale pro podobný film je dostatečný. 70 % ()

FlyingGentle

Chybí tomu Vin Diesel, ale jinak velice slušné pokračování, na svou dobu to bylo výborně natočené, honičky hodně realistické v porovnání s dnešními rychlo-scénami! Kočka Eva Mendes samozřejmě nemůže nevyniknout a kdyby se scénář vyšperkoval lépe, mohlo to být ještě lepší. Z celé série sice nejslabší, ale koukatelné i po letech! ()

Booxtronic

Brian mi ve druhém díle připadá stejný jako v tom prvním, takový sympatický klučina s lesklým auťákem. Téměř celý kádr kolem něj se obměnil, což ale dle mého vůbec není na škodu. Setkáváme se zde s Romanem Piercem, který filmu dodává vtip a šťávu. Za mě slušná odpočinková jízda se vším všudy. ()

killberrybil

Scénáristicky je to samozřejmě blbost. Pokud ale člověk k filmu přihlíží jako k odpočinkové zábavě, funguje to fajn. Lepší než mnoho současných rádoby funny filmů. ()

BigJohn02

Po létech zjišťuju, že to nebylo tak zlý. Paul má místo Vina nového parťáka, krásnou Jordanu Brewster nahradila krásná Eva Mendes - vlastně mě to docela baví. ()

Mindf_ck

Je to víc nablískaný... film? Paul Walker hraje sám sebe a dodává svou pohodou energii. Tyrese, hraje ukecaneho černocha. Všichni chodí v těch "miami vice" košilích s malými rošťackými kloboučky nebo v saténových hadrech. Ne tak k smíchu jako jedničku, ale pořád k smíchu. Eva Mendez existuje, ale není nahá, takže banán! ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)