Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

dezorz

Len jedna otazka. Preco vo filme venovanom rychlym autam a rychlym scenam nie je ziadna dokonala nahanacka, ktora by sa zapisala do historie ako ta z bullita, alebo povedzme z fran. spojky? ()

O´Neill

Když se mne přátele zeptali v době kdy bylo pouze Fast and Furious 1 a 2 na to, který se mi zdá lepší, řekl jsem bez přemýšlení, že jednoznačně první. No, jak ubíhal čas, a tenhle film ve mne zbuzoval při reprojekci nostalgii, musím konstatovat, že teď bych to tak jednoznačně neřekl. Druhému dílu dávám plný počet, a stejně jako první díl zařazuji do TOP, a musím říct, že je to prostě pecka film. Ačkoliv se ubírá jiným směrem než první díl, má opravdu své kouzlo, a i když jej znám skoro na zpaměť, vždycky mě nechá nažhaveného, a nikdy se nenudím! Pro mě kultovka, která ve mě stejně jako první díl zanechala KUS nostalgie! ()

Attta

Brian pokračuje se svými auty, ale tentokrát v Miami. Eva Mendes je sice kočka, ale tento díl je v podstatě takový malý hloupjější bratříček prvního dílu, který je více humorný než akční, a tak dávám o hvězdu méně. Nebýt takových nedostatků v podobě, že má auto 20 stuňovou převodovku, dalo by se z toho vytlouct poměrně víc než jen bídnější pokračování. ()

DruidKarel

První díl byl hodně kvalitní, ale tenhle druhý nemá ani už ten prachbídný příběh. Ač jsem obrovskej milovník aut a tuningu, ve filmu je to prostě málo. 3* ()

Wladi.mir

Oproti jednicče slabší. Chybí hlavně Vin a partička kolem něj, ale i tak se to dá ustát. Tři hvězdy za krásnou Evu Mendes. ()

Amroth666

Hodně slušný, ale na nejlepší žánrově podobné filmy to nemá. Nemá to ani na první díl, který byl po všech stránkách lepší. Uno, kvatro, patro, nazdárek teploušové! Chcete umejt sklo?! ____ OST 5/5 ____ ()

C0r0ner

Jednička stavěla na originalitě, silném příběhu a co si budeme povídat, na interakci Walker/Diesel. Dvojku jsem sledoval poměrně se znechucením, protože šlo jenom o to ukázat co nejvíc nabušených aut, wannabe drsných řečí a prdelí v tangách. Totálně prázdný film bez čehokoli zajímavého, natož nápaditého. 30% ()

Wormboy

No, v prvom rade som si myslel, ze pozeram prvy diel (in bona fide) no a nakoniec kukam, ze som videl 2jku, haha...no sranda celkom. Pre mna celkom prijemny akcnak, hlavne bezmyslienkovity, trosku mi liezla na nervy hudba, aj ked ta od Davida Arnolda nebola uplne najhorsia. Hlavni hrdinovia su zbytocni ako film, ale pobavia, presne tak ako film...nic viac nic menej. a tie auto nahanacky su celkom ok....ale ako vravim 1tku som nevidel:)2,5 ()

Gaaron

Zatímco původní film obstál proti zubu času se stejným leskem, s jakým mě oslňoval zas a znova zamlada, dvojka jej naprosto všechen ztratila a zůstalo jen udiveně pozdvižené obočí směrem k vlastnímu mladšímu já a jeho divným filmovým úchylkám. (4* > 2*) ()

Deverant odpad!

Mnohem horší než první díl, a ani ten nebyl nic extra. Walker se neustále tváří jak mamlas, Gibson se chová jak mentálně retardovaný nigga ze sousedství (okrádání mafiána o kreditky) a ani Ludacris jako namachrovaný garážmistr to nevytrhne. Zcela (pro) slaboduché. ()

Seag

celkovo to možem hodnotiť na tej istej úrovni ako jednotka. Rýchla závody, sem tam akcia, krásna žena, celkom v poho parťák a aj koniec sa mi páčil. Aj ked v jednotke bol emotývnejší a lepší. Další ktorý dáva fillmu šmrnc je Ludacris. No ale horší scénar akoo toto má už len máloktrorý film. Preto je to za 3*. ()

Icefist

Jestli očekáváte strhující zamotaný příběh a geniálně propracované postavy, tak tohle není film pro vás. Tady jde jen o naleštěné káry a jejich závody, sexy kočky co se na tyhle auta lepěj a nenáročnou akční podívanou. Pokud je tohle to co hledáte, tak si myslím, že zklamaní nebudete. Je fakt, že některé momenty už i mě začaly točit do nejvyšších otáček, jako například velmi časté bratrské pozdravy, neustálé záběry na řazení při honičkách (na rovnice se často řadí tolikrát, že ani Tatra nemá tolik rychlostí), a vrcholem je závěrečný milimetrově přesný skok na loď, ale když to překousnete, tak se za to snad dá dát i těch 70 %. Oblíbená část- Suki a její doskok z mostu ()

WolfR

A máme tu pokračovaní akčního filmu Rychle a zběsile. Film jede po stejné linii jako první díl. Nějaký propracovaný nebo logický děj tady opět chybí. Ale kromě toho chybí i největší hvězda prvního dílu, Vin Diesel. A je to dost znát. Ubylo hlášek a trochu toho vtipu, co byla v minulém dílu, ale prostě celkově ta jeho postava dělala minulý díl zajímavým a to tady chybí. Akční scény jsou opět výborné a opět nechybí naleštěné káry a spousta nádherných žen. Film teď táhne v hlavní roli Paul Walker a v celku slušně to stačí. Kdo to ovšem nestačí je jeho protivný kamarádíček Tyrese Gibson alias Roman Pierce, který se asi do tohohle filmu nějak zatoulal, protože tady nemá co dělat. Jeho postava mi přijde zbytečná. Rychle a zběsile 2 je prostě další průměrný akční snímek. Tento druhý díl je horší oproti prvnímu filmu jen proto, že už se nezúčastnila hlavní hvězda. Jo a taky proto, že mi tu taky chybí ta partička z jedničky. Takže moje hodnocení bude odpovídající. 2 hvězdy. ()

Jermann

Doporučuju raději strávit noc hraním NFS, než ztrácet čas s touhle macho blbinou. F&F sérii čekají mnohem lepší časy. ()

KajusaK

Díl se mi líbil stejně jak první. Chyběl mi Vin Diesel ale nahradila ho skvělá Eva Mendes. Potěšil mě i Amaury Nolasco v menší roli. Děj byl svižný a docela dobře promyšlen. "Ukážeme jim jak se to dělá v Kobře 11" :D) ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)