Scénář:
Herbert LichtenfeldHudba:
Hans HammerschmidHrají:
Klausjürgen Wussow, Gaby Dohm, Sascha Hehn, Karin Hardt, Heidelinde Weis, Karl Walter Diess, Franz Rudnick, Holger Petzold, Eva Maria Bauer, Karin Eckhold (více)Epizody(25)
-
Die Heimkehr (1) (S01E01)
-
Die Heimkehr (2) (S01E02)
-
Hilfe für einen Mörder (S01E03)
-
Der Weltreisende (S01E04)
-
Sterbehilfe (S01E05)
-
Die Entführung (S01E06)
-
Die Wunderquelle (S01E07)
-
Die Schuldfrage (S01E08)
-
Der Dieb (S01E09)
-
Der Kunstfehler (S01E10)
-
Die Mutprobe (S01E11)
-
Vaterschaft (S01E12)
-
Die falsche Diagnose (S01E13)
-
Der Versager (1) (S01E14)
-
Der Versager (2) (S01E15)
-
Die fromme Lüge (S01E16)
-
Der Mann mit dem Koffer (S01E17)
-
Der Wert des Lebens (S01E18)
-
Hochzeitstag (S01E19)
-
Das Findelkind (S01E20)
-
Gewalt im Spiel (S01E21)
-
Prost, Herr Professor! (S01E22)
-
Steinschlag (S01E23)
-
Ein Kind, ein Kind, ein Kind (S01E24)
-
Der Infarkt (S01E25)
Hrají
Klausjürgen Wussow
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gaby Dohm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Sascha Hehn
Západní Německo
Karin Hardt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Heidelinde Weis
Německá říše
Nejlepší seriály:
Otec Braun (2003) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Lilly Schönauer (2006) (seriál)
Karl Walter Diess
Rakousko
Nejlepší seriály:
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Holger Petzold
Německá říše
Nejlepší seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Eva Maria Bauer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Karin Eckhold
Německá říše
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Barbara Wussow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Wolfgang A. Mozart (1991) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Alf Marholm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Poklad na ostrově (1966) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Luzie, der Schrecken der Straße (1980) (seriál)
Jochen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Maria Körber
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christiane Krüger
Německo
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1979) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Udo Thomer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Werner Kreindl
Rakousko
Dirk Galuba
Německá říše
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Renate Langer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)