Chirurgové

USA, (2005–2024), 306 h 53 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvůrci:

Shonda Rhimes

Režie:

John David Coles, Adam Davidson, Sarah Pia Anderson, Tony Goldwyn (více)

Scénář:

Marti Noxon, Gabrielle G. Stanton, Debora Cahn, Krista Vernoff (více)

Hudba:

Danny Lux

Ellen Pompeo, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Kevin McKidd, Caterina Scorsone, Patrick Dempsey, Camilla Luddington, Kelly McCreary, Kim Raver, Kate Walsh (více)

Série(20) / Epizody(429)

Tihle doktoři musí denně činit rozhodnutí, která znamenají rozdíl mezi životem a smrtí. Velmi napínavé drama z lékařského prostředí sleduje Meredith Greyovou a tým doktorů z nemocnice Grey Sloan Memorial, kteří musí denně činit rozhodnutí znamenající rozdíl mezi životem a smrtí. Oporu při tom hledají jeden ve druhém – a někdy jde o víc než jen o přátelství. Společně přicházejí na to, že medicína ani vztahy nejsou černobílé. (Disney+)

Recenze uživatele Kacitr k tomuto seriálu (303)

Dívat se, ale nesahat (2017) (S13E10)

V začátcích Grey's anatomy byl podobně laděný díl. A ten byl bohužel lepší. Nicméně, zajímalo by mě, čeho se slečna sopustola, že skončila na oddělení s nejvyšší ostrahou. Trio Arizona, Baileyová a Jo nakonec funguje dobře. ()

Hrdinové (2017) (S13E11)

Eliza dál šponuje nervy jak svým kolegům v nemocnici tak i ty moje. Pobavilo znovunalezení Alexe. ()

To není tvoje věc (2017) (S13E12)

Maggie se chová jako kačena....kdyby si s matkou normálně promluvila, jenže to by bylo moc snadné. Paní Piercová je mimochodem příjemným osvěžením. Konečně sympatický rodič. ()

Zpátky tam, kam patříš (2017) (S13E14)

Alex se vrací do práce zatímco Meredith se do ní odmítá vrátit. ()

Občanská válka (2017) (S13E15)

Epizoda prakticky o ničem. Těším se vždy na ty ke konci sezóny, jelikož ty znatelně převyšují ostatní v sérii. ()

Co pro tebe znamená? (2017) (S13E16)

Příjemný díl. Na chvíli se vypaříme ze Seattlu a vydáváme se společně s April a Jacksonem do Montany. Seriálu změna prostředí tentokrát prospěla. Stejně tak těm dvěma. ()

Dokud to neuslyším od tebe (2017) (S13E17)

Epizoda, která máchá emocemi. Hlavně díky přítomnosti postaršího páru. Taky se Maggie konečně dozvídá pravdu o své mamince. Prosadí so invazivní léčbu.....Arizona a April se postaraly o humor. ()

Pandořina skříňka (2017) (S13E19)

Ale teď vážně. Existuje někdo, kdo nemá ve své skříní toho pověstného kostlivce? Přišel opět ten moment, kdy je třeba to všechno vytancovat... ()

Noční let (2017) (S13E20)

Meredith nastupuje do letadla a ani tentokrát se to neobejde bez komplikací. Nakonec se (konečně) dává dohromady s Riggsem. ()

Teď mě nezastavuj (2017) (S13E21)

Maggie je naprčená na Meredith, protože "jí přebrala chlapa." Ano, mohla ji to říct, aby se předešlo nepříjemnostem. Z pohledu Maggie to vypadalo podle a z čistého nebe...ale i tak se to dalo řešit lépe. ()

Pootevřené dveře (2017) (S13E22)

Otec tyran daruje svému synovi ledvinu. Ovšem anonymně. ()

Pravá podstata (2017) (S13E23)

Výborná epizoda, kterou táhne Stephanie. Dějová linka s Megan, Owenem a Teddy mě absolutně nezajímá a Riggsovo rozhodnutí je na palici. Vážně??! Mer je silná ženská. Staví se k náhlé změně čelem. ()

V jednom ohni (2017) (S13E24)

Opravdu mě mrzí, že se loučíme se Stephanie. Ten hajzl si zasloužil shořet v pekle. A taky že se tak stalo. Rovněž mi něco říká, že se Ben chystá ke změně kariéry. Aneb spin-off Station 19 volá. April si všímá, že mezi Maggie a Jacksonem je určité napětí a neváhá o tom kolegyni informovat. ()

Zbořit dům (2017) (S14E01)

Slušný rozjezd čtrnácté série. Do nemocnice přichází Carina, starší sestra DeLucy a její roztomilý přízvuk. Její příchod samozřejmě neunikne Arizoně. Mer se srovnává se situací ohledně Riggse. ()

Zbavit se bolesti (2017) (S14E02)

Carina přichází s nezvyklým výzkumem. Zapojuje se do něj i Amelie. Bohužel (nebo spíš naštěstí!) se tak přijde na nádor, který Amelii už několik měsíců roste v hlavě.... ()

Zaboduj, nebo běž domů (2017) (S14E03)

Lékaři se dohadují o operaci Amelie. Dále se seznamujeme s novými tvářemi a přichází i Tom. Ameliin bývalý kolega. ()

Kopanec do hlavy (2017) (S14E04)

Amelie se probouzí po těžké operaci. Všechno má tak nějak pomotané, mluví francouzsky a chce si promluvit s Derekem. ()

Nebezpečná zóna (2017) (S14E05)

Většinou mi tyhle zajížďky od hlavní dějové linky a nemocnice nevadí, ale tady mi to nesedlo. ()

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty