Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiální text distributora)

Puol

Zaujímavý námet, presvedčivý Al Pacino a kupodivu i Matthew McConaughey. Občas sa ale vkráda konverzačná nuda. Priemer. ()

Lyžař

Myslím, že kdo nevsázel a nehrál opravdu zažraně nějakej sport, nepochopí. No a Al a Matthew? Až na detaily se mi líbili oba. Sázky jsou svinstvo. A tohle je toho nádhernou ukázkou. Příjemný příběh, který skončil pro mě dost hořkosladce. Matthew odchází a směje se a já mám na krajíčku a jen těžko zadržuju slzy. Myslel jsem, že snímek je o Matthewovi, ale ono vůbec. Vůbec. Už teď se těším, až někdy v budoucnu narazím na "Maximální limit" někde v televizi. Mňam. ()

BeranSon

-V rámci filmového úterku- Normální film s jednoduchým konceptem a obyčejným dějem, který se pohybuje v zajímavém rozmezí, ale sám o sobě je podprůměrný. Nějaký zásadní zvrat neexistuje. Zábava je taktéž opomenuta. Na film jsem se díval, přiznám se, jen kvůli Al Pacinovi. Ten hraje perfektně, ale měl i lepší výkony a postavy. Šel bych i níže, ale na 3* jsem se bavil. -5/10- ()

burton

Matematika, fyzika, teorie pravděpodobnosti a sázení jsou mi velkou neznámou. Ještě k tomu nemám ráda sportovní utkání a klání jakéhokoliv druhu a na americkém fotbalu se mi líbí jen ty dresy a nádobíčko pod nimi. No ale tohle není ten případ. Sice je to také utkání, ale na zcela jiném levelu. Démonicky despoticky masochistický Al Pacino si to tady krutě rozdává se všemi. S manželkou, se zaměstnanci, s lidmi, kteří procházejí jeho životem. Vodí je na neviditelných nitkách svých ďábelsky promyšlených her. Jedině jeho žena, Rene Russo, sebou nenechá vláčet a nechává si své otěže pevně v rukou. Takže, Walterovi se právě dostal do spárů nový chlápek, Matthew McConaughey - Brandon,kterého si Walter našel a "odvelel" do New Yorku, aby pro něj Brandon pracoval. Prvopočáteční Brandonovu, euforii vystřídá překvapení, úžas,vztek. Walter, ho nenechává ani na chvíli vydechnout a ždíme z něj všechen jeho talent za pomoci všech nekalých triků, úskoků a fíglů. Brandon to ale po pár pěkných kopancích dává. Je chytrý a především umí předvídat a dobře tipovat. Mrkněte se na tenhle dynamický a skvělý film, bude se vám líbit. ()

Pingu

Al Pacino opet ve skvele forme, jako vzdy. Sázení je ošemetná věc a nikdo nemůže dávat 80% tipů věčně že :o)))) ()

Viky.05

Skvěly film s prostředi sazení, u ktereho mi až tuhla krev při sledovani zapasu. Al Pacino skvěle zahrál a věřil jsem mu, že je sazkový poradce. Vic netřeba dodat ()

the_bitch

U mňa moc dobré. Skvelý, netradičný príbeh so skvelým hereckým obsadením. Ako vždy super skvelý Al Pacino, plus Matthew príjemne prekvapil, a vykľula sa z toho celkom slušná, a hlavne dobre pozerateľná snímka. ()

Joppo88

No keď som zistil, že film bude o stávkach a veciach okolo, bolo som viac-menej skeptický. Ale Al Pacino sa mi stal iskierkou nádeje, že to nemusí byť až taký prepadák. A táto iskierka rozpútala parádny požiar. Skvelá atmosféra vybičovaná až do konca - krása futbalu a démoni ľudskej duše, vysoké peniaze a 118 minút zážitku - to je Maximálny limit. ()

Stíba

Fuuuuu, ta atmosféra naprosto přebíjí každou drobnou chybičku! Po dokoukání mám prudce zvýšený tep a potím se po celém těle asi jako Walter před začátkem zápasu. Al Pacino skvělý ale McConaughey mimo chodem stejně tak a je mu tu naprosto rovnocenným parťákem. ()

Razzor_82

"Jak to ten parchant dělá?" Zajímavý pohled do prostředí sportovních tipů. Snímek nabízí vzestup i pád. Al Pacino i Matthew McConaughey herecky úplně v pohodě. Dějově je to ale nějaké pusté. Na thriller je to bez výrazného napětí a na drama zase celkem nezáživné. 6/10 ()

FantomASS

Hnusný americký futbal, hnusná honba za peniazmi a hra na boha. V podstate hnusný film. Ale opäť som s úžasom pozeral ako vierohodne hrá Al Pacino svoje negatívne postavy, ktoré sú naozaj odporné a my diváci zakaždým viac a viac oceňujeme tohoto herca. ()

ninho

Velmi příjemné překvapení. Jeden z těch filmů od kterých nic moc nečekám a nakonec mně vyvedou z omylu. Al Pacino tradičně skvělý a McConaughey svou roli také zvládl velmi dobře. Příjemných 120 min s pěkným závěrem. ()

E lan

Napínavé, dechberoucí, smutné, vtipné a hlavně chytlavé od samého počátku. Jak přijít k penězům a totální závislosti na práci, co všechno je člověk schopen obětovat, to se divák dozví v tomto snímku. Herecké výkony jsou (snad kromě typicky slabé Russo) nadprůměrné, režie kvalitní jako vždy a scénář asi není třeba hodnotit. ()

Werde

Na Pacina vsázel asi každý. Ani já nejsem vyjímkou.Na koho jsem ale nevsázel je M. McConaughey.Ten mě přesvědčil, že se nehodí jen do slaďáren..bohužel ale krom herců ve filmu nic jinýho nevyčnívá. ()

danny_21

Průměrná podívaná ze sázkařského světa pro mě nepochipitelného světa amerického "fotbalu". Pro leckoho aktraktivní námět, ale ne nijak zvlášť povedeně provedené. Al ční herecky nad svými kolegy jako maják v rozbouřeném moři, u mě opravdu průměr na jedno zkouknutí a hlavně díky Pacinovi dávám - 60 % ()

kwaicheng

Je možný, že sem někdo může napsat, že postava Pačínovo manželky je tu celkem zzzzzbytečná??? Ty vole! Na ní to přece celý stálo! Ach bože bože bože. V jednu chvíli - přiznávám - mě to sice přestalo bavit, nebudu to svádět na svoje reuma v koleni, který mě zrovna v tu dobu chytlo, ale o to víc vyzněl první ze dvou základních pilířů filmu (pro blbce - ten druhý byla Pačínova pani!) a sice stará známá pravda, kterou někteří z nás znají velice dobře, a sice že nejde o to co vyhraješ nebo prohraješ, protože ta největší slast je to vzrušení těsně pod vrcholem (pro blbce do třetice - ale víte co, raděj zůstaňte v blahoslavené nevědomosti). ()