Třetí verze Astro Boye, která měla velký rozpočet, vznikla pod dohledem Tezukova syna. Z původní mangy vychází jen velmi volně a je přidáno několik nových postav.(16.12.2013)

To ako tento seriál pozná tak málo ľudí ??? Sa mi nechce veriť...(16.2.2013)

Na dětskej seriál to není zlý :) animace sice jak z roku 80, ale celkem zajimavý zápletky a nápady. Proč ne?(22.8.2019)

Možná se tomu kolegovi nechce věřit, ale dokud Prima nespustila Astro Boy brzy ráno, netušil jsem, kdo nebo co to je. A po shlédnutí všech dvaapadesáti epizod myslím, že to pro mě nebyla až taková ztráta. Celou dobu jsem si myslel, že jde o polský seriál. Ty animace mi připomínaly Bolka a Lolka. Je to příšerně animovaný seriál a tři hvězdy mu dávám jen proto, že má určitý společensko-sociální aspekt ve vztahu k robotům. Věnuje se hlavně problémům mezi roboty a lidmi a všem rizikům, které by v budoucnosti mohly nastat, kdybychom robotům vdechli skutečný život. Jinak se ale v podstatě v seriálu nic zajímavého neděje až do jedné ze závěrečných epizod Vzpoura robotů. Příšerná je i hudba. Ta mi zase připomínala opilého Dj, který usnul a tak hraje podivnou elektronickou hudbu, na níž všichni pod účinky extáze rádi tančí. Příšerných padesát dva epizod, jsem rád, že je to za mnou. A dávám si pozdní předsevzetí - už žádné primácké animované seriály. Slibuju!(17.1.2020)