DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

hynn3k

Guilty pleasure už od gymplu. Má to všechno, co takový film potřebuje - bitky, holky v plavkách a debilní postavy s debilními dialogy. ()

Pitryx

Tak tady nevím jak hodnotit,správně bych měl dát počet nejvyšší, neboť, nenudil jsem se, nepřejížděl scény, vydržel až do konce, ani jednou se nepodíval kdy už bude konec a dost se nasmál. A také je možné, že se na to ještě někdy v budoucnu podívám. Efekty byly také fajn. Jenže dát takové pitomosti dobré hodnocení prostě nemohu. A tak dávám 50%, ale těch slabších. 061120017632/0 ()

johnsnow

TITS KOMBAT: Tak by som to nazval ja. A žiaľ oproti Mortalu to má polovičnú krásu. HERCI: Mužské obsadenie je v pohode, či už tí vedľajší bojovníci alebo tí hlavnejší to odhrajú dobre a i humornú vložku zvládnu, akurát Eric Roberts mi ako záporák nesedel ani trošku ale v boji bol celkom fajn. Ženské je na tom podstatne horšie. Z tej hlavnej Grupy sa mi páčila iba tá dcéra toho zosnulého majiteľa ostrova a tá s fialovými vlasmi, lenže nemali nejak veľa priestoru, Devon aoki v boji fajn, mimo úplne na grc. no a zlodejku s kovbojkou by som zabil, keby som bol režisér. A to je ďalšia vec, ani jedna nedostala poriadne na prdel a niektoré ich súboje boli smiešne. PRÍBEH: Dajak som ho nezachytil. EFEKTY: Také nemastné neslané. AKCIA: Mužská oki, ženská smiešna, neuveriteľná blbá, akurát záverečná sa dala ale tá je veľmi krátka. Suma súmarum to vytiahlo na slabé 3 hviezdy ale čakal som oveľa viac. ()

fifox

Not bad. Not bad at all. Něco jako ženská verze van Dammova Krvavého sportu, kde jsou navíc tři hlavní postavy namísto jedné. Už z tohoto pohledu je jasné, že se jedná o odvážný počin. Režisérovi se ho ale naštěstí podařilo udržet na uzdě a film je tak nejenom dějově přehledný, ale zároveň má vyváženou akci a spád. Bojové scény jsou samozřejmě přitažené za vlasy, nebo vlastně spíš za v postprodukci vymazané gumicuky, ale jejich choreografie je stylově různorodá a poutavá... Tento film je skvělou ukázkou toho, jak se dá i s velmi béčkovou zápletkou vytvořit technicky zdařilý a zábavný film, který má koule. Teda, ne doslova. Trio hlavních hrdinek si naštěstí zachovává ženský sex-appeal, který se režisérovi podařilo skvěle zužitkovat (viz scéna Holly Valance v hotelovém pokoji). Určitě mu v tom pomohlo i to, že film vznikl ještě v době, kdy kick-ass girl v hlavní roli nebyl standard (ze zřejmých důvodů) a tak pohled na svůdnou trojici protagonistek nakopávající pozadí mužských soupeřů byla hlavně zábava a ne společenský statement ukřivděných militantních feministek. Je v tom skutečně viditelný rozdíl. Přijde mi, že zatímco zde jsou ženské knockouty rámovány jako zasloužené vítězství lepšího bojovníka (tedy na pohlaví nezávislé proměnné), v moderních hyperfeminizovaných snímcích se každá rána do chlapských big benů bere jako odplata za domnělé historické křivdy. I díky tomuto je DOA: Dead or Alive dodnes koukatelným oddechákem. ()

MaxPower

Nečekaně dobré a zábavné. Samozřejmě blbina od začátku do konce, ale překvapivě pobaví. Film jsem viděl náhodou, nic jsem nečekal a byl jsem teda spokojen. ()

ShotgunED

Jedna hvězda za souboje, na které se dalo dívat. Ale stejně by bylo lepší ubrat to létání a počítače a přidat na choreografii. Jinak stejně prosté a jednoduché jako hledat slůně v austrálii s TONYm JAA. Sice Tony nevypadá tak dobře,ale souboje má zatraceně na jiné úrovni. P.S.:Panebože kdo tam dal Erica Robertse jako záporňáka. To je špatnej vtip :-( ()

sirrgulo

DOA sem hrál a tak jsem byl zvědav s čím přišel Corey Yuen. Povedlo se mu sehnat několik opravdu krásných hereček, ale film i za předpokladu že vypnete a přestanete myslet logicky se moc nepovedl. Kamera zabírá na ladné křivky mnohdy spoře oblečených bojovnic, ale když přijde na boj je to katastrofa. Obzvlášť, když ve hře mají postavy různé styly boje a zde jsou vesměs podobné. Na tom se opravdu dalo zapracovat a tak mohl být film mnohem zajímavějším. Bohužel se tak nestalo :( ()

Josse1

Nečekejte žádnej hlubokej scénář. Jak tady mnozí píšou je to mortal kombat akorát bez temnoty, krve a nějakého napětí. Za celý film není vidět jediná kapka krve. Záporáci jsou spíš k smíchu. Všichni se tam kopou do úst a u toho si div nepovídaj a usmívaj se na sebe. Vše je jak z nějaký akční pohádky, teda až na tu spoustu luxusních polonahých žen. Je to akčňárna jak řemen bez špetky logiky, ale víc jak za jedno kouknutí to nestojí. Mimochodem u toho závěrečnýho skoku (pádu) jsem řval smíchy. PLUS + akce, žhavé záběry, bojové scény, rychlí spád, Devon Aoki, nenudí MINUS - logika, chyby, slabší scénář, chybí jediná kapka krve, pohádkovost, silnější záporáci ()

Reketrebn

Je jasné, jak je na tom tento film s kvalitou, stejně tak i proč na něj většina z nás koukala. Netradiční podívaná, která si své hodnocení odnáší především za líbivé obsazení. ()

kobras5

Nejsem nadšenec do akčních filmů, ale v případě povedených akčních scén s tím nemám problém. Zde se mi bohužel kvalitních akčních scén nedostalo a to je velká škoda. Jediným plusem jsou sympatické herečky, na které bych se rozhodně vydržel dívat mnohem déle. 25% (viděno na DVD česky). ()

chrustie

Podařilo se mi už vidět i větší sračky, to je tak jediné, co tenhle nesmysl dělí od odpadu. Pro některé tady bych doporučil místo KASUMI, raději KATSUMI, možná to ukojí jejich touhu vidět ladné dívčí stehýnka (a možná i více). ()

Domas88 odpad!

Nejúžasnější je, když 50kg Jaime Pressly (a nebo to je jedno která s těch dam :D ) nakope zadek 90kg namakanému borci :D.. :D.. To jsem viděl naposledy jako malý, když ten pokémon (omlouvám se nevím jak se píše Pikaču) porazí kohokoliv jiného :D ...... hm... :D ()

Sonick

Lepší zápletku snad napíše i orangutan. Ale o to očividně nešlo. Mělo to za úkol pobavit? Pobavilo. Ale doufám, že to nemysleli moc vážně. A ačkoli asi patřím mezi cílovou skupinu těchto filmů, i ty souboje mě časem přestaly bavit. Pořád se pak můžete ještě dívat na ty holky a to nikdy bavit nepřestane! ()

pursuer

Ten film je tak naprosto debilní, až je absolutně perfektní. Jako při čem jiným si tak odpočinete, než při sledování krásných holek bojující v bojovkové klasice? ()