Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

Freemind

Vysokooktanový akční film? Zajímalo by mě, co v těch produkčních společnostech kouří. Tekken je béčkový straight--to-video flák, žalostný pokus o vyždímání peněz z několika sentimentálních pařanů. Největší souboj zde nesvedli hrdinové filmu, ale režisér, který se popral na život a na smrt s nedostatkem talentu a směšným rozpočtem. Seriálové herečky nemohly odhalit emoce, tak alespoň špulí zadní brady v latexových kalhotách - což je asi tak jediné pozitivum, které pro tento okamžik vypotím. ()

Vojcl

Filmová adaptace videohry Tekken dopadla o něco lépe, než třeba starší snímek Mortal Kombat. Film nenudí a bojová choreografie také není nejhorší. Na druhou stranu se to potýká se stejnými problémy jako MK. A sice s tuctovým hloupým příběhem a nesympatickými hrdiny. Spousta postav je v příběhu trestuhodně nevyužita (třeba zmiňovaný Lateef), jiné populární figurky ze hry se tu vůbec neobjevují. Některé postavy jsou naopak docela zbytečné (Luke Goss). Velká škoda, že se tvůrcům nepodařilo obsadit hvězdnější jména, hned by to mělo větší šmrnc. Takhle je to jen lehce podprůměrné béčko na jedno podívání. ()

Her0.89

Pro někoho, kdo jedny prázdniny strávil tím, že hrál Medal of Honour a Tekkena 3 je tekken film něco jako spněný dětský sen. Sice se to od mého ideálu liší asi o 98% ,ale i tak dávám nadpruměrné hodnocení s nadějí, že se nějaké studium nechá zlákat dobrým hodnocením a lidi si řeknou " Páni, ten Tekken láká, tak natočíme seriál." a tímto rozhodnutím splní jeden můj sen... ()

Tony.cs

Naházet příběh všech dílů hry a postavy ze všech dílů hry do jednoho pytle a třást s ním jako zběsilý a čekat, že něco vypadne, to bylo hodně pošetilé. ()

blackrain

Bála jsem se, že to dapadne přesně takhle. Ale co bych měla očekávat od filmu, který je natočen podle počítačové hry? ()

kaylin

Pár pěkných soubojů, což je tak všechno, co vám tenhle snímek nabídne. Je to celé rádoby takové strašně nadupané, ale nakonec moc není o co stát. Scénář absolutně nemá čím strhnout a hlavní hrdina je pokaždé v podstatě poražený aby v sobě našel najednou tolik síly, že stejně všechno vyhraje. Hru jsem nehrál a tohle rozhodně není důvod, proč s ní začínat. ()

Kaluž

Tak konečně vím, co dělají ti panďuláčci, když zrovna nebojují v aréně. Děj dosahuje úrovně animaček z herní série, takže pro fanouška je to milé překvapení, pro nezainteresovaného diváka samozřejmě odpad. Trošku mě mrzí, že Eddy Gordo dostal na prdel hned zkraje, ale sestry Williamsovy, Christie Montiero a místy vtipné momenty („Heihachi Mishima is dead.“) to zase vytahují nahoru. Léta strávená s Tekkenem mi nedovolí jít s hodnocením níže. Další důkaz toho, že zadaptovat se dá každá hovadina. Už se těším, až do kin dohopká Q*bert. ()

Rakosnicek77

Já nejsem ovlivněný hrou, kterou neznám :-) takže si nemám na co stěžovat. Je pravda, že příběh není žádná velká hitparáda, ale o to tady asi nešlo. Souboje super, takže spokojenost a průměr za tři :-) ()

Thomassi

Tekken není ani zdaleka dokonalý bojový film, který má předlohu ve své době velmi populární videohře. Nehrál jsem ji, ale přesto jsem se rozhodl, že navzdory špatnému hodnocení tuto bojovku zkouknu. Myslel jsme si totiž, že to zase takový průser nebude a musím se pochválit, je tomu opravdu tak a tudíž nechápu tak nízké hodnocení. Příběhově možná tolik nenadchne, ale bojových scén je tam plno a co je hlavní, jsou velmi dobré. Aréna je při každém boji v jiném tématu a každé bojiště je tak rozdílné. A to mi přišlo jako velký plus, protože Tekken je přece o bojovém umění a ničím jiným. Je zbytečné přemýšlet o tom, proč se takové filmy točí. Protože jsou určeny pouze, opakuji pouze k zábavě, a v tomto případě mi tento film zpříjemnil jeden večer. ()

reqiuem

asi už je na čase smířit se s tim, že akční film založenej na hře prostě nemá moc šancí a očekávání jsou tim pádem hodně dole, ale tady se toho zmrvilo až příliš..aspoň kdyby to po tý řemeslný stránce bylo jinak..kupříkladu už na začátku titulky překrývaj akční sekvence nebo je to naopak?..no fakt jsem si nemohl vybrat, co mám sledovat dřív..hrdinu skákajícího po střechách nebo to, kdo na filmu dělal?..a když už jsem u těch akcí..ty by byly určitě povedený, kdyby je v jednom kuse neničil střih kombinovanej s pohledy do publika-nejlépe zaměřený na jeho spoře oděnou ženskou sekci.ke slovu se tak vlastně vůbec nedostávaj bojovníci-to jediný, na čem je hra založená a z čeho se dá vycházet.stačí shlídnout pomyslný intro a outro a je jasno jak daleko budou sahat ambice tohodle filmu...no nic..nebudu radši dál nadávat, páč by jsme se mohli dočkat pokračování-jak to tak bejvá ()

beran-ek

Pro mladší teenagery to bude fungovat dobře. Má to ten náboj, který vyvolává to, že fandíte hlavní postavě. Ale jinak jako herní adaptace.. crash! ()

m@rz

Slátanina mortal kombat a snad jakéhokoliv filmu s Van Dammem. Hlavní hrdina vždy při souboji prohrává, najednou procitne a vyhraje. A turnaj celkově se jim nějak pokazil - někteří zápasníci ani nebojovali, jiní bojovali chvíli, apod. ()

runner85

Dej je tak neskutočne plytký, a ani Kelly to nezachránila(krásne bruško má). Tajne som dúfal, že tu bude Asuka ... ()

mae-geri

Wau... To byla blbost :-/ Stokrát ohraný scénář, kdy hlavní postava vyhraje každý svůj zápas "v poslední minutě" a všichni zlí dostanou na prdel. Ale jelikož se film pokouší zase přinést nějaký hlubší smysl (pro změnu stokrát ohraný), nemůžu mu odpustit tu demenci a vzít ho jako oddychový brak. Takže jedna hvězda film, druhá zásadnější za ozdobu jménem Kelly Overton, fakt jí to tam sekne :-) ()

jurama525

Tekken je dokonala filmova smyčka . Jedine na co jsem se tam dival byli ty krasné ženy. Vlastně to cele je velka slatanina čehosi odehrávajiciho se na jednom miste a to docela chaoticky . Hru jsem hral čekal jsem sakra hodně a dostal jsem sakra malo. ()

Gereth

Chybí většina známých a hlavně oblíbených postav. Ty co jsou přítomné mají uplně jiný look i charakter a celý svět je dost silně vykuchaný. Souboje hlavně Jina s kýmkoliv jsou dost na stejné brdo a uplně u všech se po brutální mlátičce zvedne poté, co si přehraje stále se dokola opakující jednu vzpomínku z dětství. Logiku samotného turnaje jsem absolutně nepochopil, někdo zápasil víc, někdo méně, někdo z turnaje prostě jen tak zmizel. Střih zabíjí jakoukoliv snahu o předvedení martial arts. Celkem mě také rozesmálo, jak u každého uvedli, jaký styl boje ovládá a ve výsledku všichni stejně používali nějaký paskvil. Jako reklama na pozadí Kelly Overton to ovšem funguje dokonale. // 35% ()

Cl3ricK

Ale jo, dalo se na to dívat. Neměl jsem problém s bojovými sekvencemi. Možná jsem chtěl trošku více Eddyho, protože ten se povedl. Jen si nevzpomínám, že by Yoshimitsu vypadal ve hře tak k smíchu. Příběh hloupý, ale co naděláme. Ve výsledku to předstihlo Mortal Kombat, ale i tak se nejedná o bůhvíjakou bombu. ()

Chen

Asi by bylo třeba ujasnit si jednu docela podstatnou záležitost - Tekken vychází z videohry, videohry, která je bojovkou, bojovkou, jejíž hlavní náplní je, že se dva lidé mlátí v aréně hlava nehlava. Opravdu chcete filmu, který se inspiruje u něčeho podobného vyčítat klišoidní dialogy a chlabý příběh a pak jen tak mimoděk poznamenat, že bojové scény byly dobré? Tvůrcům bylo jasné, že právě bitky jsou to na co se mají zaměřit a udělali to. Jsou přehledné, svižné, choreograficky zvládnuté a je jich dost. A právě díky nim (samozřejmě v případě, že divák má reálná očekávání a ví, co mu může filmový Tekken nabídnout) je tenhle akční kousek docela zábavný a rozhodně nezklame. Alespoň ty, kteří ví, že z arénovky obvykle nemůže vzniknout promyšlené drama s úchvatným příběhem. P. S.: Obsadit spoustu profi zápasníků byl dobrý tah a Kelly Overton... uff, to je holka :D ()

M.i.k.e

místy lehce zmatené (těžko říct,proč nakonec nebojovali všichni bojovníci),ale jinak poměrně koukatelné akční béčko s celkem povedeným choreem bojových scén.Příběh sice už prostší být nemohl a rádoby megacool póza hlavního záporaka byla spíše úsměvná,ale i tak Tekken na jedno podívání pohodlně zabaví...50% ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin