Sladká Laura

• Česko Miriam a Robert (více)
Telenovela / Romantický
Německo, 2005, 3419x50 min

Scénář:

Peter Süß, Annette Neeb, Brigite Drodtloff, Günter Overmann (více)

Hudba:

Axel Kroell

Dirk Galuba, Antje Hagen, Sepp Schauer, Mona Seefried, Joachim Lätsch, Florian Stadler, Erich Altenkopf, Melanie Wiegmann, Dietrich Adam, Christin Balogh (více)

Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky – a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce… (oficiální text distributora)

Mr.Jokker odpad!

Slaďoušká lauřinka je moderní pohádečke pro kompulzivní masturbátori a staré jeble duchodkině který hltaj každou z těhle hoven co z německé produkce telenovel žbluňkne do nejbližší hovno stanice jako je zrovna barandov . (J) ()

mcamino odpad!

Takhle by to prostě nešlo, typická telenovela a typickým telenovelám dávám odpad! Protože typické telenovely jsou zdlouhavé, nezáživné a hrozně trapné. Nezlobte se na mě, ale když tam čtvrt hodiny čte milostný dopis a hrotí to tak, že by se to vešlo do 40 sekund, tak to bylo moc. ()

Aeven

Občas mám to "štěstí", že zrovna nemám co dělat a tak si zapnu televizi. ...Právě teď běží série "Pauline a Leonard". A tak jsem si říkala co bych nezabila čas a nepodívala se. Čekala jsem, že to bude něco úplně stejně zoufalého jako třeba Marina, ano sice hlavní hrdinka působí opravdu zoufale a hlavní hrdina na tom není, připadá mi moc líp. Moc inteligence asi oba nepobrali a jejich údělem je být hlavně nešťastní a brečet až téměř do úplného dlouho natahovaného happyendu. Prostě telenovela! Avšak mám ten seriál ráda. A víte proč? Jen jediný důvod! Ty záběry na krajinu a přírodu jsou nádherné! Třeba se mi líbil díl kdy Pauline a Leonard byli ve Vídni. Moc krásné záběry!:) Jinak je to kravina. :) ()

Dataminer

Vždy mě pobaví, když někdo má potřebu hodnotit nějaký film či seriál, přestože jde o žánr, který už jen z principu nesnáší (v lepším případě ignoruje či nechápe, že daný žánr má svá specifika). Je jasné, že hodnocení od takového diváka bude "odpad" či jedna hvězdička. A aby bylo absurditě učiněno definitivně za dost, tak té telenovele ještě vyčte věci, které jsou přímo základem telenovel - nerálné, naivní, sladké, trapné, stovky až tisíce dílů ..... Jo, takové hodnocení má fakt smysl. Stejně jako když někdo nebude mít rád válečné filmy a pak jim bude vyčítat, že je tam zbytečně moc násilí a že se tam střílí. Dlouho jsem se tak nenasmál, jako při čtení komentářů u tohoto seriálu, kam jsem zabloudil náhodou (předpokládám že pod ostatními telenovelami to bude stejně výživné). Děkuji. Protože číst komentáře lidí, kteří telenovely nesnášejí z principu, jak zde brečí a hudrují jak je to strašně hrozné, a že jen blbec se na to může dívat, je k nezaplacení. :) Jo lidi, zapněte si telenovelu a pak se divte, že je to......telenovela. :D ()

bernau84 odpad!

proč mě mučíte? chci se v klidu najíst matko! Klaus Witting, Carsten Meyer-Grohbrügge by zasloužili dostat rejčem přes ksicht aby se konečně uklidnili ! ()

Pukancek odpad!

Vzhľadom na to, že tento seriál ma viac ako 1000 častí, je asi zbytočné tvrdiť, že je to úplná strata času! ale nechem krivdiť starým ľuďom. Ak nemajú čo robiť, aj 1000dielny seriál je fajn. U mňa ale nie ()

NEO27 odpad!

Tento seriál by som navrhol tajným zložkam ako jednu z mučiacich metód na nepriateľa. Senzorická deprivácia a tento svieži seriál. Priviazať, zápalky do očí a pustiť všetkých 1000 častí za sebou. Sladké vykúpenie v podobe smrti by prišlo čoskoro... ()

santa331 odpad!

Nekonečná telenovela, kterou naprosto fantasticky natočili němci(myslím to samozřejmě ironicky). Oni jsou na točení těch romantických paskvilů borci. Pokud ten hotel v Německu opravdu stojí - mě teda určitě nezlákali abych ho navštívil. ()

Kongu odpad!

Tak na tejto sračke jazdí STV1 už 4 roky, brániac kvalitnému programu, a berúc od nás šesť euri na mesiac, to fakt neni normálne. Je to nepatričná grcka, kde sa nič nerobí iba vedú hnilobné dialógy typu: ,,Si ako slnko, ako rozkvitajúci púčik na strome!´´ Debilný dabing, superdementné zápletky, snažiac sa tváriť, že to všetko na seba naväzuje, ale popritom je každá odporná ,,epizóda´´ o volovine iného charakteru a plné štekov typu: ,, Môžeš sa na seba hanbiť, Lucarfakokotus!´´ (či ako sa to tí hlupáci volajú, ) kým v ďalšej hnilobnej epizóde sa vraví: ,,Lucarfakokotus, som na teba pyšná, zachránil si mi decko!´´ Vážne nenachádzam viac slov čo by lepšie obsiahlo túto nepotrebnú, fušerskú mľandráčinu! TFUJ S dokonalým pohŕdaním, Kongu. ()

HJ-FILIP

Dá se říct, že poněkud lepší, než česká arcisrágora "Ulice" . Nebýt Novy, tak na "ulici" skončí herci. To nemá budoucnost. Ale jak někdo může natočit 1000x 50 minut tohodle taky nechápu. Děj je velmi lidový, až mizivý. Místo života člověk dřepí u bedny a sleduje cizí život. Jak zavrženíhodné! ()