Sladká Laura (TV seriál)

Sturm der Liebe

Sila lásky

Telenovela / Romantický

Německo, 2005, 2381x50 min

Dirk Galuba, Antje Hagen, Sepp Schauer, Mona Seefried, Joachim Lätsch, Florian Stadler, Erich Altenkopf, Melanie Wiegmann, Dietrich Adam, Christin Balogh, Nadine Warmuth, David Paryla, Sarah Elena Timpe, Lorenzo Patané, Martin Gruber, Judith Hildebrandt, Christof Arnold, Susan Hoecke, Dominique Siassia, Caroline Beil, Inez Bjørg David, René Oltmanns, Henriette Richter-Röhl, Michael Zittel, Simone Ritscher, Anna Angelina Wolfers, Ivanka Brekalo, Gregory B. Waldis, Hans Kraus, Susanne Huber, Isabella Jantz, Wayne Carpendale, Johannes Hauer, Jan van Weyde, Jessica Boehrs, Simone Heher, Florian Böhm, Sandra Keller, Miriam Krause, Mirja Mahir, Sebastian Deyle, Nicola Tiggeler, Natalie Alison, Lili Gesler, Andreas Zimmermann, Gerd Silberbauer, Isis Krüger, Sabine Bach, Golo Euler, Andreas Thiele, Marianne Rappenglück, Heike Trinker, Philipp Sonntag, Claudia Wenzel, Mareike Lindenmeyer, Klaus Zmorek, Gabriel Raab, Andreas Borcherding, Lilian Naumann, Michele Oliveri, Luise Deschauer, Aloysius Itoka, Wolfgang Freundorfer, Janusz Cichocki, Christian Hoening, Eva-Maria May, Sven Kramer, Michael Jäger, Jurij Rosstalnyj, Sasa Kekez, Patrick Mölleken, Jenny Gröllmann, Susu Padotzke, Lena Meckel, Pierre Kiwitt, Daniel Buder, Isabella Surel, Markus Bader, Noémi Matsutani, Hartmut Volle, Rouven Blessing, Lilly Forgách, Florian Odendahl, Holger Gotha, Tobias Dürr, Annette Kreft, Gabrielle Scharnitzky, Christian Feist, Bernhard Bozian, Christian K. Schaeffer, Veronika von Quast, Joachim Kretzer, Mirjam Heimann, Lara Mandoki, Kai Albrecht, Lucy Scherer, Jennifer Newrkla, Anno Koehler, Guido Broscheit, Christian Feist (a.z.), Erich Altenkopf (a.z.), Sarah Elena Timpe (a.z.), Natalia Avelon, Marian Lösch, Robert Spitz, Lothar Berger, Julia Haacke, Silke Franz, Niklas Löffler, Günter Barton, Sebastian Fritz, Oliver Bode, Vera Lippisch, Marie-Ernestine Worch, Moritz Tittel, Jörg Malchow, Liza Tzschirner, Isabella Hübner, Philipp Moschitz, Torsten Eikmeier, Christiane Bärwald, Claudia Pupeter, Kerstin Gähte, Philipp Rafferty, Christoph Krix, Klaus Münster, Vlasto Peyitch, Julian Manuel, Benjamin Bieber, Günter Bubbnik, Felix Maximilian, Lars Doppler, Christian Rudolf, Anna Lena Class, Katja Lechthaler, Thomas Kubisch, Bruni Löbel, Lino de Greiff, Leon de Greiff, Mika Ullritz, Ines Lutz, Wolfgang Cerny, Wookie Mayer, Gabrielle Odinis, Nina Schmieder, Stephen Sikder, Hans-Jürgen Stockerl, Mickey Fleddermann, Frederic Welter, Jeannine Wacker, Lukas Brandl, Felix Everding, Samuel Koch, Lea Marlen Woitack, Matthias Brüggenolte, Aviva Joel, Dino Nolting, Wolfgang Riehm, Gerhard Acktun, Christa Pillmann, Sara Sommerfeldt, Herbert Forthuber
  • -soch-

Najlepšia zo súčasných európsky telenoviel a asi najlepší európsky seriál, ktorý vysiela STV. V Česku sa zaujímavo popasovali s názvom. Nechápem ale, prečo musia byť vždy taký originálny. V tomto prípade je to ale aj tak na prd, lebo meniť názov pri každej päťdesiatej epizóde, keď sa mení pletka vzťahov a Laura už dávno oddychuje na pláži v Dolných Bačkurovciach musí byť naozaj nudné :-)(26.1.2010)

• mnx

V noci, když ostatní stanice měly pauzu, shlédnul jsem pár dílů na jediné běžící soukromé televizi. Na rozdíl od českých telesraček mi to nepřijde tak šíleně trapné a znechucující. Je tam vidět určitý prvek uvolněnosti, který těm českým "skvostům" dost zoufale chybí. Dávám tedy jednu hvězdu za německou krásně infantilní kóču Sabrinu :)(11.12.2014)

• Wishkah

Místo Žaby Zelené je tu Sladká Laura a místo mexické haciendy tu je bavorský hotel. Nic nového pod sluncem. Klasická zápletka jihoamerických skvostů doplněná o Klasische Deutsche Humor je tak dokonalá, že už jen náhled na prvních deset minut prvního dílu mi osvětlil kdo jak a s kým v tomhle seriálu bude zacházet.(7.9.2009)

• Kracken

Telenovela je ten největší šit kterej se v televizi může objevit, to už jsou lepší ty reklamy co běží mezi tím. Co jsem slyšel tak každá telenovela prej skončí stejně, páreček se dá dohromady po strastiplné cestě osudové lásky a žijí spolu až do smrti. Chápu že pro určitou, ženskou populaci to je atraktivní podívaná, ale sledovat pořád to stejný dokola? Když občas slyším ty dialogy tak se musím chytat za hlavu. Hlavní hrdinka je chytrá horákyně s charakterem až za hrob, protějšek chudák trpí ale nakonec to dobře dopadne, nebojte děti :D Nechápu a nikdy to nepochopím, proč se na to lidi dívaj.(3.8.2009)

Snad jediný seriál, u kterého můžu úplně vypnout. Postavy se sice chovají jako banda trotlů, je až k nevíře, jak i ty nejjednodušší situace řeší nesmírně komplikovaně, ale asi právě tahle nereálnost mě baví ze všeho nejvíc :) "Musíme si promluvit." "Miluji tě!" "Přirozeně!" "Omlouvám se..."(3.2.2011)

• - Fürstenhof sa nachádza v nemeckej dedine Vagen. (nico_1)

• - Úvodní píseň k seriálu nazpívala Curly, jmenuje se "Stay". (PeterAga)

• - Fürstenhof v skutočnosti nie je hotel, zábery z jeho izieb, recepcie, kuchyne a ďalších interiérov sú natáčané v štúdiu. (nico_1)