Epizody(20)
-
Schneewittchens letzter Ritt (S04E01)
-
Das Lächeln der Tigerin (S04E02)
-
Die Leibwächter der schönen Barbara (S04E03)
-
Schwarze Ikonen (S04E04)
-
Tödliche Düfte (S04E05)
-
Neue Opfer für König Ludwig (S04E06)
-
Die letzte Weißwurst (S04E07)
-
Wasserleichen unter sich (S04E08)
-
Der Bulle von Rosenheim (S04E09)
-
Mord im Paradies (S04E10)
-
Salsa in den Tod (S04E11)
-
Umzug für eine Leiche (S04E12)
-
Der Kaiser ist tot (S04E13)
-
Bettgeflüster (S04E14)
-
Klassentreffen (S04E15)
-
Die Spur des heiligen Antonius (S04E16)
-
Werbung für eine Leiche (S04E17)
-
Der Preußenschreck (S04E18)
-
Der Jäger ist des Hasen Tod (S04E19)
-
Das Schweigen der Schweine (S04E20)
Hrají
Markus Böker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Joseph Hannesschläger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Max Müller
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Marisa Burger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Karin Thaler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gerd Lohmeyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Horst Kummeth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Valentina Sauca
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Profil zločinu (2009) (seriál)
Škola života (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Conny Glogger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Alexander Radszun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Der Bastard (1989) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Joachim Raaf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Richard Kropf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Klaus Rudolf
Nejlepší seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Thomas Stielner
Nejlepší seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Michael Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Maximilian Krückl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Tao Li Ma
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Marita Breuer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Johannes Silberschneider
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kafka (2024) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Joram Voelklein
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)