Piráti z Karibiku: Na konci světa

• USA Pirates of the Caribbean: At World's End (více)

Nejmocnější vládci pirátů uvěznili bohyni Kalypsó, aby jim nemohla škodit, a rozdělili si vládu nad Sedmi moři. Nyní se zdá, že jim nastaly zlé časy. Will Turner a Elizabeth Swannová se přidávají k oživenému kapitánu Barbossovi, aby zabránili nejhoršímu. Obávaná loď Bludný Holanďan a Dave Jones jsou totiž pod kontrolou Východoindické společnosti, a tak pomalu, ale jistě likvidují všechny piráty všech moří. Je na čase svolat pirátské vůdce, aby se proti silnému nepříteli spojili. To ale bez Jacka není možné, a tak se skupinka pirátů plaví až na daleký východ, aby získala magické mapy, s jejichž pomocí je možné Jacka z říše Davyho Jonese vysvobodit. Bohužel netuší, že proti nim nestojí jen lord Cutler Beckett, ale i zuřivý asijský pirát Sao Feng. Krom toho chce William zachránit svého otce ze spárů Bludného Holanďana, což se zdá jako nemožný úkol. (TV Nova)

Andre.w

Nemůžu si pomoct, ale ani jednou sem se nezasmál. Todle je fakt tragédie, kterou nezachrání šašek Depp, krásná Kiera, ani roztomile naivní Orlando. Stopáž je zbytečně přetažená a člověk se jen modlí, kdy se objeví konec. Geoffrey musím říct, že v roli piráta si fakt trapnej.Closeau ti slušel líp. ()

Mistle_

Zlatá jednička. Tím to mělo začít ... a také skončit. Proč se lidstvo chce neustále překonávat, i když už nemá čeho by překonávalo ? ()

Nut

Ačkoli jsme to všichni tušili, doufali jsme, že se to nestane. Bohužel, stalo se, Piráti 3 jsou naprostá katastrofa! Jako ve většině filmů, které mají svá pokračování, úroveň každého dílu klesá a klesá. V případě Pirátů klesla úroveň na bod mrazu. Ani Depp ani skvělá hudba to nezachrání. Pitomé dialogy, šíleně zmatený scénář, bezduché postavy, akce se na vás valí ze všech stran, až se jednomu chce utéct. Původně jsem chtěla dát jednu hvězdičku navíc za snahu, ale nic nebude! Tenhle film si ji prostě nezaslouží. ()

Mozenrat

Je mi líto, ale ten film nemohu nazvat dobrým. Ano je tam řada vtipných hlášek nebo efektních počítačových scén, ale už to prostě nedrží pohromadě. Z původní atmosférové originální pohádky 1 se autoři snažili udělat zároveň akční film, komedii a občas romanci a z předchozích dílů převzat ty (podle nich) nejlepší scénky a postavy. Scénáristická vypočítavost z toho čouhá na každém rohu. Především v tom, že to prakticky nemá ucelený příběh. Film je řadou scének a občas zajímavých nápadů poslepovaných k sobě. Motivy postav jsou nevěrohodné a jejich chování také: kupříkladu jeden padouch náhle prohlédne ač získal zpět postavení po kterém celý druhý díl toužil a nechá se dobrovolně zabít kvůli tomu že jeho kumpán zabil cizího otce. Druhý padouch po celou dobu prezentovaný jako cílevědomý a rozhodný na konci nasadí zasněný výraz a nechá se rozstřílet, a tak by se dalo pokračovat. Prostě z každé scénky do očí bije nějaký scénáristický záměr: "tak teď bychom divákům mohli ukázat rozličné kostýmy pirátů, tak tam hodíme pirátský sněm." "nebo co takhle loď plující po dunách?" nebo "Jack mluvící sám k sobě ve schyzojidním pominutí ala Glum z Lotra." Touhle scénkovitostí film navíc přichází i o atmosféru. Neříkám, že jsem se celou dobu nudil, to ne, ale s jedničkou se to nedá srovnávat. O minimálně dvě třídy horší. ()

sAreOn

Zdlouhavé, zmatečné a místy velmi nudné. Délka filmu je dle přemrštěná, skoro tři hodiny... to si dělají srandu? Nehledě na to, že děj je vážně nepřehledný, musím se přiznat, že jsem některé zvraty ani nepochopil. Osobně mi to přišlo, že v každé scéně se postavy chovají úplně jinak a někdy i proti svému přesvědčení. Navíc plno celých sekvencí by ve filmu ani nemuselo být, byli naprosto zbytečné a nudné. To z čeho těžil první a dost i druhý dil Pirátů, a to z postavy Jacka Sparrowa, který svými posunky, gesty a výrazy byl vážně vtipný (hlavně tedy v prvním díle - byl originální), ale čeho je moc toho je moc. Zde působil spíše trapně, hlavně povídaní si sám se sebou bylo velmi... mno... radši bez komenáře. Na druhou stranu závěrečná bitva byla velmi dobře natočena. Avšak celkově film spádá do silného průměru, doufám, že producenti už nechají Piráty ležet na dně... V nejlepším se má přestat... (to nejlepší už ale bohužel bylo...) ()

tamadas

Z trilogie pirátů se mi tenhle díl líbil asi nejvíce protože přesně vystihoval že mezi piráty se nikomu nedalo věřit a něco jako přátelství vůbec neexistovalo. Ovšem závěr byl teda něco a scénu když proti sobě stříleli obě lodě bych dal do nějákého žebříčku nejlepších scén co jsem kdy viděl ()

jjjerry

Lituju, že jsem šel na dvojku do kina a tím přispěl na vznik tohoto. Děj překombinovaný, moc kecání. Hlášky už mě nerozesmály, ale lezly na nervy. Jediné,co mě potěšilo byla hudba. ()

wray

Slovo ktore to asi najlepsie vystihuje - dlhe... Pre niekoho to je mozno plus, no na mna to posobilo iba ako to co uz bolo v jednotke a dvojke, pekne efekty, majestatna hudba, johnny depp - nic nove :/ Ak sa Vam pacili prve dve casti aj trojka potesi, a ak vas nezaujali prve dve - trojka tiez nezaujme. ()

jaňule

Poslední a neslabší díl ze "série" Piráti z Karibiku. Opět mě nejvíce pobavil Jack aneb Johnny Depp, který je svým hereckým výkonem nenapodobitelný a nenahraditelný. Tento díl už je jen takový výcuc z posledního (scénář stojí tak říkajíc za nic). Další plusy přidávají vizuální efekty. Prostě takový průměr. Nebýt Johnnyho, tak by moje hodnocení kleslo asi ještě o hvězdičku níž. ()

Xpat

Bohužel je to pro mě zklamání největšího kalibru. Kecy, kecy a kecy. Furt jenom kecaj! Je mi líto, ale musím film označit za absolutní sračku mezi Piráty z Karibiku. ()

brodži

Nic proti tomuto filmu nemám. Ale bohužel děj a nápad se vytratil do neznáma a Keira Knightley svým ječením a dodáváním sebedůvěry k boji ten film absolutně zazdila. V tu chvíli jsem ten film musel vypnout a dodívat se až za pár dní. Nápad je fuč, akce pramálo, nevýrazné herecké výkony a když to shrnu tak celé to je opravdu slabé. 1* za Johnnyho Deppa. ()

Tomi12

čím ďalej tým horší sú tí Piráti z Karibiku. Prvý diel prekliatie čiernej perly bol dosť dobrý film ale tato 3-ka už nestojí skoro za nič,strašne zdĺhavé a nudné, mňa to teda vôbec nepresvedčilo ()

RoB23

Třetí díl je nejvíce upovídaný a nejméně akční. Humoru je taky poskrovnu. Příběh (Spoilery): Zhruba v první třetině filmu se Elisabeth Swannová, Hector Barbossa, William Turner vydávají na konec světa, aby vysvobodili Jacka z posmrtné říše Davyho Jonese. Potřebují ho pro svolání sněmu vůdců pirátů, neboť Jack je právě jedním z nich. James Norrington na konci dvojky dal srdce Davyho Jonese Cutleru Beckettovi, který díky němu ovládá Bludného Holanďana a dává rozkazy posádce Davyho Jonese. Kapitán Sao Feng před svou smrtí předá své místo Elisabeth Swannové. Na sněmu se rozhodne o tom, že piráti budou bojovat díky Elisabeth, ze které se stane královna Pirátů. Zvítězí o jeden hlas, který jí dal Jack. Piráti vysvobodí pohanskou bohyni Calypso, kterou miloval a zradil Davy Jones, tím, že vyzradil jak ji zavřít v lidském těle. Následuje epická bitva ve víru. Davy Jones umírá a William Turner zabírá jeho místo. Beckett umírá na lodi Endeavour. Na závěr zbývá jen dodat: "ber co můžeš a nic nevracej". ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (více)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (více)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky