Motel smrti

Mladý manželský pár v opuštěném motelu objeví skryté videokamery ve svém pokoji. Brzy si uvědomí, že pokud se jim nepodaří utéct, stanou se dalšími oběťmi snuff filmu. (HBO Max)

HappySmile

Film vyniká skvělou napjatou atmosférou a to i bez dokreslování nějakou strašidelnou a nervydrásající hudbou. Oba hlavní herci zvládli film v pohodě uhrát. Žádné nudné chvilky, pěkně všechno odsýpalo. ()

Chen

Vůbec to nebylo špatné, mělo to atmosféru, mělo to spád, sympatické hlavní hrdiny, jejichž vztah byl stejně děsivý, jako zvrácení vrahové v masce. Nic revolučního, ale času stráveného u filmu nelituji. ()

Martin741

Nimrod Antal je zrucny reziser, co dokazal aj tymto priemernym hororom. Scenar je dost otrepane klise /pokazi sa auto, treba prespat v moteli v akomsi zapadakove...../ale malo to slusnu atmosferu, aj par momentov, ktore vystrasia sa najde. Je tu vsak kopa nelogickosti a herecke obsadenie sa nijako nepretrhlo vo vykonoch. Aspon, ze to ma kratku stopaz. 62 % ()

zdenotvor

Super filmík na nudný upršaný večer s popcornom. Stupňujúca sa napínavá atmosféra,motel na odlahlej ceste,sypmatciká dvojica s ktorou som tŕpol počas celého filmu,dobrá kamera a zopár krát som sa aj pekne vyľakal ...na mňa tento film zapôsobil a predčil podobný snímok the Strangers. ()

peiton

SPOILER!Sympatický pár,ktorý sa rozhodne zísť z diaľnice (aké klišé v hororovom svete) a od tohto momentu sa lov na mačku a myš môže začať..Netušila som,že jeden tak bohom zabudnutý a prachom zapadnutý motel môže vo svojom zákulisí skrývať toľko zákutí a skrýšok.Čo k tomu dodať,asi len toľko,že pán majiteľ svoj ,,,biznis" mal perfektne premyslení,lenže to nemohol vo svojom začiatku tušiť,že stretne tak odhodlanú bytosť v podobe éterickej Kate Beckinsale,ktorá záver vezme do vlastných rúk a tým nám tu minimálne dokazuje svoju nasrdenosť i to,že zabiť 2 muchy jednou ranou môže padnúť celkom vhod.Nenáročný snímok,ktorý je živý a udržuje si moju pozornosť a sympatie po celú stopáž.Chuťovka. ()

honajz2

Absolutní průměr. Má to napětí, sympatickou hlavní dvojici, zajímavé prostředí, ale zase to má kupu nelogičností (ty tunely hlavně), občas se to docela táhne, nic nového to nepřináší... Prostě je to čistě průměr, nic víc, nic míň. 3* ()

Jino

******* SPOILER. Ale kdeže horor :-)) Solidně se rozvíjejícímu thrilleru postupem času dojdou nápady a tak se může stát, že manželé unikají vrahům cca 40 minut jen proto, aby nakonec v rozmezí 5 kratičkých minut Kate Beckinsale pozabíjela všechny vrahy a přitom ona byla ta připosraná z manželského páru. A navíc některé nepochopitelné jednání herců mě rozesmálo - viz scéna v autě s brokovnicí. SPOILER ******** 80 minutová délka je tak akorát, i když kdyby byl lepší scénář snesl bych i delší stopáž. První polovina se povedla, proto dávám 40%. ()

cariada

No váhám jestli 3 nebo 4. Jak je vidět děsivý horor může být i bez litrů "krve" Nečekejte něco převratnýho co tu ještě nebylo ,klasická zápletka lidi jedoucí pustinou v noci co jinýho se může stát než že se jim porouchá auto a jsou nuceni přespat v zapadákově. Ale dívat se na videu na to co je čeká docela morbidní představa. ()

Rodriguez

Film na jedno podívání. Ambice v podání předem prokouknutého scénáře je už klišé. Nic nového pod sluncem, snad jen za tu atmosféru prázdného motelu. 40% ()

Petoss1

No jó atmosféra je hustá už od začiatku. Manželia pred rozvodom na nudnej ceste, ktorá sa stane ich osudnou. Minimalizácia potenciálnych obetí ma prekvapila, to je fakt a filmu to veľmi prospieva. Všetci tvorcovia debilných vyvražďovačiek by sa mohli priučiť, že niekedy je minimum viac. Herecké výkony sú veľmi slušné a dovolím si tvrdiť, že hlavne na nich to celé stojí a padá. K záporakom som si získal odpor takže nie je o čom. 75% ... PS: Kate je božská ()

Flaxik

Každý manželský poradce vám potvrdí, že zásadní partnerské neshody se obtížně řeší bez odborné pomoci. Pokud vám pomáhá celý odborný tým, je úspěch terapie zaručen. Pokud jí přežijete. Ačkoliv se jedná o nenápaditý klon naháněčky manželského páru s partou psychopatů, děj peláší tempem přinejmenším silně znepokojené antilopy a těm dvěma rozhádancům držíte minimálně prsteníčky. Je hned jasné, že zakufrování v zapadlém motelu byl čirý, možná trochu zakalený, nerozum a brzy se bude bojovat o holý, maximálně mírně ochlupený, život. Pohodový večerní thriller přiměřených rozměrů, zblajznutelný jak malina. Bez ploštičné příchuti. Pěkné čtyřhvězdičkové ubytování. ()

4daPeace

Verdikt: Díky bohu za optimální délku filmu, za uvěřitelné herecké obsazení (akorát manager hotelu je opravdu jako Norman Bates z Psycha). Dále vše jede podle klasického schématu - seznámení se s postavami - problém - zůstaneme tady přes noc - a sakra, to nebyl dobrej nápad - survivor/kdo přežije - konec. Díky mé přítelkyni, která u hororů opravdu umí dodat správnou atmosféru, je mé hodnocení takové jaké je, kdybych se díval sám, zřejmě by bylo o stupínek nižší. ()

dubinak

Vacancy patří sice k béčkům, ale k těm opravdu poctivým, ryzím a snaživým. Obě dvě hlavní postavy byly nadprůměrně sympatické a k mému překvapení jejich jednání bylo po celou dobu logické a opravdu jsem jim chtěla držet palce ba dokonce jsem je litovala. Prostředí motelu působilo špinavě, temně a už od začátku víte, že se tam bude dít něco zvráceného. Příběh vůbec nenudí. Závěr je příjemně napínavý, i když záporáky bych možná uvítala trošku charakterističtější. Jinak ale velmi slušný kousek z nenáročné sféry invasion hororů. ()

Wormboy

Velmi lahko predvidatelne ako aj stravitelne becko s lahkou variaciou na temu dvaja ludia sa stratia a musia sa ubytovat v nejakej riti a tam ich chce niekto zabit. Potesujuca je vsak celkom slusne budovana atmosfera, ale predovsetkym velmi prijemna stopaz.2,5/5* ()

c.tucker

Režie výborná, ale předvídatelnost děje mě uvádí v zapomenutí a nezapamatování ničeho závažnějšího z děje. Prostě standardní podívaná pod dobrou režií neznamená nic jiného než lepší standardní podívaná. Stále jsem si myslel, že je to horor, ale po shlédnutí jsem se ujistil, že je to lepší thriller, což na mě příjemně zapůsobilo, i díky tomu dávám 3*. ()

fars

No tak strucne dej: Manzelsky par se kvuli porouchanemu autu na noc ubytuji v motelu u cesty. Luke Wilson si chce pred spanim pustit video a najde pasku ze ktere je zrejme ze zrovna v tom pokoji par lidi docela osklive zarvalo, coz patrne ceka i jeho. To dokaze pokazit prijemny vecer. Zapletka je vskutku zajimava, ale hloupe zfilmovana. Nejake napeti nebo snad strach se vubec nekona. Taky si mohl Vacancy pujcit trochu brutality z hostelu, ony snuff nahravky vubec nepusobili autenticky a ani me nijak nesokovaly. Prvni pulka filmu je jeste obstojna, pak to je cim dal vetsi nuda, s az trapne predvidatelnym koncem. ()

Jermann

Dvě hvězdičky dávám za to, že je tenhle jinak naprosto zbytečný filmový počin tak báječně krátký a Kate tak hezká. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja