Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Ouwen odpad!

Ještě odpornější dílo. Hostel mně nikdy moc nebavil. Sází se na brutální scény - scény, které mají být lekající nejsou. Nebál jsem se, nudil jsem se, ničím ohromující. ()

moviesfan

Masakrální scény pro mě znamenají hranici nevkusu. K tomu příběh o ničem a trapnost některých scén jsou jasným výsledkem propádaku. Hodnocení: 30% ()

m.krudenc

Nebylo to úplně špatný, sice uznávám názor o zbytečném "pokračování" krvavého násilí, které by se nemělo točit, jako zábava pro mladistvé. ()

corpsy

Keďže prvý film dosiahol neprehliadnuteľný komerčný úspech a kultový štatus, nebolo pochýb, že sa na ´´brutálne´´ Slovensko ešte vrátime. Snímok sa vybral v rovnakých šľapajách ako jeho predchodca, má zopár šťavnatých gore scén a vynikajúceho Milana Kňažka, ktorý ma svojou prítomnosťou a nevtieravým hereckým výkonom potešil. Torture horor nadpriemerný a stále zábavný. ()

Marek1991 odpad!

Otrasné Béčko, ktoré tými kupujúcimi sa akoby snaží ospravedlniť a dať do reality tento film, no už na začiatku je jasné, že jeden sa na to nedá. Veľmi nerealistický film v mnohých smeroch, no horšie sú naivné zaváhania, tento film by sa dal skritizovať v mnohých smeroch, no najviac ma opäť nahnevalo obhájenie akoby tých vrážd a snaha poukázať na to, že tí deviantní vrahovia si nezaslúžia nič iné, než podobnú smrť. Tarantinova spoločnosť a ľudia jemu podobní už dávno zistili, že mnoho ľudí sa na dobrých iba hrá a vnútri skrývajú túžbu po krvi a násilí, tiež že podstatná väčšina by bola schopná zvráteností. To mimochodom potvrdili aj výskumy, ktoré sa zaoberali tým, či by ľudia boli schopní toho, čo sa dialo za holokaustu. Ak je prvý diel hlúposť, tak dvojka je totálna hlúposť alebo lepšie povedané, väčšie a smradľavejšie hovno. ()

Hoyt

Určitě lepší než jednička. Sice trochu buranský ale já se bavil celou dobu. Dvě sympatické hlavní hrdinky a výborné charaktery dvou amerických mučitelů. Dialogy zábavné a pohled na celou organizaci je zajímavý. Do toho česko-slovenská folklorní hudba. Eli Roth to natočil po svém a největší škoda je, že prodal práva na třetí díl. ()

sidzej

jednotka sa ešte dala pozerať (hlavnému hrdinovi som fandil až dokonca) ale toto bola vážne hrôza. I keď ako komédia to celkom fungovalo pri scéne v kt. Milan Kňažko odstrelil 10 ročného caparta som sa zvíjal v kŕčoch :-) záverečný cigánsky futbal tiež nemal chybu. Nech žije Slovensko! (P.S: Už sa neviem dočkať keď sa ma najbližšie nejaký amík spýta, či máme teplú vodu :-)) ()

Marsik

Film jsem viděl už 3x a pokaždé jsem si řekl, jaká to byla kravina. Takže si nedokážu vysvětlit, jak jsem mohl film začít sledovat po druhé i po třetí. Trochu je mi hanba, ale nějak mě to vždy udrželo u obrazovky. Nejspíš ta "atraktivnost" česko-slovenského prostředí, kde se natáčelo. Nicméně i po třetím shlédnutí si stojím za tím, že je to stupidní film. 45% ()

ConanVJ

Tak dvojka jde skoro ve stejném stylu, jako jednička s tím rozdílem, že tady jsou hlavními lovenými americké dívky, které jsou překecány na výlet do lázní na Slovensko. Film začíná tam kde končí jednička a chvíli to pokračuje, ale pak si to jede nový příběh. Taky se zde párkrát seznámíme s dvojicí kupujících, což předtím nebylo. Jinak to samý i když tady je krve trochu víc a rozjíždí se to od půlky filmu. 65% :) ()

draggo

První Hostel byl celkem zajímavý horor, a dvojka pověst nijak nekazí. Po pravdě řečeno jsem se nejvíc bál v první půlce, kdy se nic nedělo, protože jsem tušil co na ty holky čeká. Jinak asi nejšílenější scéna byla ta s tou "Čachtickou paní" (až uvidíte, pochopíte co mám na mysli). Ta mi v hlavě zůstala asi nejvíc. Jinak ty ostatní scény na mě zas takový dojem neudělaly, brutality tady paradoxně zas tolik není. Jediné co stojí za zmínku je "večeře", u které je škoda že jsme jí viděli asi na 10 vteřin, kdyby to trochu víc rozvedli, bylo by to zajímavější. Finále překvapilo a znechutilo. A to nejenom oním aktem, ale tím že mi chybělo takové to zadostiučinění jako v jedničce. Film se v mnohých chvílích evidentně nebere vážně, takže nás čekají lidové tanečky, český rap, a nějaká slovenská balada jako podkres při vystrojování dvou sadistů. Vrací se samozřejmě i dětský cikánský gang. Problém je, že tyhle pitomosti jsou sice zábavné, ale škodí atmosféře filmu, takže některé scény nevyznívají tak jak by měly. Každopádně závěrečný fotbálek je něco co se jen tak nevidí... Jako celek je Hostel 2 takový úchylný mix hororu a komedie. Je to jen pro silné žaludky, ale pokud se chcete dobře pobavit, doporučuji. /viděno na PC(DVDrip): 65% a 3*/ ()

ledzepfan

Jednička byla fajn ale díky tomu jak sama sebe brala hrozně vážně byla taková nemastná neslaná....Dvojku jsem pustil s tím, že to bude takový slabší odvárek ale opak je pravdou.....Celé by se to mohlo jmenovat"Hostel II-aneb.patálie začínajícího zabijáka" :D :D..Tohle je vymazlená hračička, kterou ale nesmíte brát jako krvák, který má nahánět strach ...Eli tu rozehrává žánrovou hru, kterou ocení každý, kdo už má nakoukáno dost chuťovek všelijakých krvavých subžánrů...Násilí není to, co je zde hlavní-není to TO, na co by se měl divák těšit-násilí je zde jen jedním článkem zábavné skládačky... Lokace ze všech možných koutů našeho okolí vytváří samostatný "středoevropský"mikrosvět, ve kterém všichni pracují pro jistou organizaci a shání nové, čerstvé, americké kousky, které by se daly fajně vydražit na netu :D ..Mezitím vším jako otravná havěť pobíhá tlupa cigáňat se zálibou v dolaru a fotbalu :D A do toho všeho nám Roth pouští rozverné valašské(?) juchůů fidlovačky....Řemeslně je to dobře odvedená práce, plná drobných nápadů , odkazů a hračiček.......................... Kdo bere "krváky" moc vážně, nebo není schopen klesnout na úroveň odlehčené"úchylné"zábavy-pro toho to bude jasný odpad.....já ale dávám solidních 60%(přecejenom jsem viděl i lepší a zábavnější kousky) ()

Kryton

Více peněz, více keců a více nudy. Pokud mě jednička v opojení bavila, tak dvojka za střízliva hluboce nudila. Po většinou se neděje nic, afektované herečky bych zabil i já sám a zabíjení není šokující. Takto si člověk zapamatuje jen uříznutí penisu a romský fotbal. Slováci mají pěknou reklamu! :D ()

baribal

Když chce někdo tenhle film vidět, tak jen proto, že chce vidět krev... první půlka je totálně nudná, druhá je zase zklamání... jedna mučící scéna je fakt málo. Celkově nepovedenej film, kterej ale moch bejt daleko lepší... ()

JJ.Gibson

Stejně ubohé jako první díl, akorát je tu více holek a nepřijde mi to, tak příšerně nechutný. Asi nevíc mě pobavila role Richarda Burgiho, ta byla vážně vtipná. Jinak děs a běs... ()

GodComplex

Dustojne pokracovani excelentniho originalu. Uz to sice bohuzel nema tak silnou atmosferu a je to v podstate jen brutalni komedie (i kdyz ani ta pruda Slovenska uz neni tak zabavna jako minule), ale zato se zdvojnasobil budget, ktery se projevil ve vytribenych vizualech a pusobivych lokacich. Mlhave lazne, interier sidla Milana Knazka, tajna mistnost s hlavama a nekolik vytecnych scen - ritual krveziznive satanistky s kosou, nebo luxusni kanibalisticky obidek, to jsou krasne filmove momenty. Navic stejne jako v jednicce jsme meli dechberouci proslov vrazdiciho americkeho klienta, mame zde psychologicky rozbor svedomi a balancovani na hrane lidskosti samotneho Sentinela a jeho pritele. Podstata problemu underground businessu a zvrhlosti smetanky je zde analyzovana jeste lepe, nez v puvodnim Hostelu. Ja jsem se opet skvele bavil. 6/10 ()

numi

Na jednu stranu lepší než jednička, protože na rozdíl od ní jsou tady přítomné i fungující a výborně natočené scény a dokonce i konstruktivní dějová linie s vývojem postav a zápletky. Na stranu druhou film nárazově sází na obrovské přísuny naprosto nekorektního násilí, které místo dodržování či prohlubování nastavených pravidel brutality ve filmu jen prvoplánově šokují na efekt. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)