Nové trable staré Christine (TV seriál)

The New Adventures of Old Christine

Komedie

USA, 2006–2010, 30 h 49 min (Minutáž: 20–28 min)

Tvůrci:

Kari Lizer

Andy Ackerman

Matter Music

Julia Louis-Dreyfus, Clark Gregg, Hamish Linklater, Trevor Gagnon, Emily Rutherfurd, Tricia O'Kelley, Alex Kapp Horner, Michaela Watkins, Andy Richter, Nancy Lenehan, Matt Letscher, Blair Underwood, Scott Bakula, Jane Lynch, Wanda Sykes, Rebecca Creskoff, Mona Weiss, Jennifer Baxter, Miranda Frigon, Ben Feldman, Michael Medico, Tara Karsian, Patrick Breen, Tommy Savas, Wendy Raquel Robinson, Kara R. Stribling, James Lesure, Rachael Harris, Molly Shannon, Kelsey Crane, Mary Gross, Bob Clendenin, Josh Randall, Eddie Diaz, Patrick Fischler, Jeff Witzke, Crista Flanagan, Sally Pressman, Jesse Heiman, Alicia Ziegler, Beth Littleford, Ana Ortiz, Steven Lee Allen, Amy Sedaris, Mary Alexandra Stiefvater, Jason Alexander, Rachel G. Fox, Mary Beth McDonough, Jennifer Elise Cox, Dan Gauthier, Saxon Trainor, Lauren Bowles, Scott Lawrence, Stefanie Scott, Stephanie Faracy, P.J. Byrne, Miranda Kent, Liv Hutchings, Michael Mantell, Constance Zimmer, Jayne Taini, Marcy McCusker, Shira Scott Astrof, Gigi Rice, John Apicella, James Huang, Claudia Fritzsche, Jack Kehler, Dave Florek, Don Lake, Charles Esten, Barry Livingston, Kimberly Daugherty, Emily Rose Everhard, Scott Klace, Tate Hanyok, Lisa Cole, Miguel Angel Caballero, Craig Welzbacher, Rodney J. Hobbs, Joel McKinnon Miller, Clea Lewis, Debra Azar, Matthew Glave, Tom Papa, Kelly Mantle, Alexandra Ella, Rachel Cannon, JoAnn Willette, Lou DiMaggio, Elaine Loh, Peggy Blow, Julia Lehman, Kulap Vilaysack, Leah Lewis, Michael Spound, Erica Shaffer, Ernie Grunwald, Dennis Satterfield, Michael Patrick McGill, Jim Hanna, Allen Lulu, Alison White
  • Flaxik

Och ne. Příště si raději pustím dokument o rozmnožování vychuchola povolžského. Bude určitě záživnější, než řešení pseudoproblémů jedné vyzobané slunečnice, která neví co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. Lobotomická záležitost pro zoufalé hlodavce. Nemyslím tím vychuchola, to je hmyzožravec. Třeba pišťucha, nebo kapybara, ty to ocení. Ale spíš se na to vycení. S těmi hlodáky to je pro ně hračka. Ne jako u vychuchola, ten moc cenit nemůže. Nemluvě o hrabáči takaru, ten nezacení, ani kdyby se posral. Zase má ale luxusně dlouhý jazýček, třeba by to Christine ocenila. Spíš ale bude jenom cenit svůj peroxidovaný chrup, protože nic jiného neumí, kromě skuhrání, jak neví, co se svým životem. Přijde vám ten komentář o ničem? No tak to je u správného seriálu.(27.3.2015)

Julia Louis-Dreyfus alias Christine je mi opravdu, ale opravdu nesympatická... což už je dost špatný samo o sobě. Nicméně mě nebaví ani jiné postavy, situace a vtipy, takže z mého pohledu je tento sitcom tragédie. // 19. Dala jsem tomu druhou šanci a musím přidat na hodnocení... líbí se mi Christinin brácha a nejlepší kámoška (prakticky jen díky jejich laškování mně to znovu zaujalo). / 21.1. jsem trapná, ale musím zase o hvězdičku přidat. Když tomu tu šanci dáte, tak zjistíte, že minimálně průměr to je.(3.12.2012)

• HiddenDragon

Taky jeden z tuny shitovnich sitcomu, kterymi jsou zahlceny ceske (potazmo americke) komercni TV. Cilovou skupinou jsou tentokrat rozvedene matky. No...kazde etnikum by si melo asi uzit :-) Vrcholne nesympaticka hlavni herecka s krecovitou drzkou, ktera snad trpi obrnou facialisu, protoze normalni clovek takhle hubu nekrivi. Fory stoji za starou belu, nehlede na to, ze je to ocividna snaha o zenskou kopii skveleho "muzskeho" sitcomu "Dva a pul chlapa". Mozna je to opravdu tim, ze nejsem rozvedena matka (doufam:-D , ale je to dalsi naprosto zbytecny pocin TV zumpy.(10.1.2014)

Lepších 60%. Je zde velká nevyrovnanost mezi díly. V jednom díle se smějete pořád, ve druhé skoro vůbec. Ale průměrně je to celkem dobrá zábava. Nebude z toho žádný kult, spíše takový dobrý sitcom, ale když má člověk čas, rád se na to mrkne a pobaví se. Ci mi leze krkem je hlavně povaha a chování "Staré" Kristin. Mít ji poblíž, tak ji zabiju. Ale ostatní jsou celkem v klidu a výborně se doplňují. Nejoblíbenější postavy jsou Bratr a spolumajitelka fitka. Ty jejich suché hlášky táhnou seriál. Howgh!(9.12.2012)

"Jednou jsem se bál, že se se mnou chce holka rozejít, tak jsem jí jednoduše nezvedal telefon." - "Jak dlouho?" - "Pořád jsme spolu..." Mladší bráchové jsou prostě super, Matthew obzvláště (je to prostě slaďouš). Ze začátku se zdá tahle seriálová komedie poměrně slaboduchá, ale po pomalém rozjezdu to nabere slušné obrátky. Stojí to za zhlédnutí.(3.1.2014)