Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Trailer 1

Torision

Je to trapárna s nápisem "Neruště, procházím". Hrůza typu Děsnej doják, Comebacks nebo Velkej biják zase ne a právě v konkurenci s nima musím být shovívavější. Kostra příběhu je ze Spider-mana (ač parodovat 6 let starej film, kterýmu se navíc mezi tím natočily 2 pokračování, není zrovna trefný, ale budiž), semtam se najde i nějaká scénka z X-Menů, Fantastic 4 a jedna z Batmana. V některejch bodech mi bylo trapně ještě za tvůrce, některý scénky celkem vyšly, ale jenom se opakujou fórky, co už předtím člověk musel viděl v jinejch filmech (toho je asi převaha) a občas se nějaká scénka nebo skeč podařeja dokonce jsem se i pousmál. Jinak herci - snad kromě Nielsena - hrajou špatně, ale těžko jim něco vytýkat, protože takhle debilní postavy by nezahrál dobře nikdo. Ani Marlon Brando!!!!! :) Celkem teda 40%, ale mažu to a nepustím si to, ani kdyby mě mučili. ()

EdaS

Za ten výborný vtip s Tomem Cruisem jsem měl chvíli chuť dát tři hvězdičky, ale faktem je, že Suprhrdina je prostě další slabá parodie (byť ne tak ubohá a trapná jako některé jiné) . Nechápu, proč se tvůrci tak úzkostlivě drželi hlavně Spider-mana, větší pestrost inspirace by třeba pomohla. ()

somnar

Je škoda, že těch pět povedených vtipů ocení pouze anglofonní publikum, tudíž si zbytek diváků musí vystačit s klasickým arzenálem současným parodií - neexistující děj a více či méně trapné scénky těžící ze všeho, co je zrovna po ruce (tentokrát scénář Spider-Mana). Body k dobru za Leslieho Nielsena a jistou nekorektnost (niť nezůstane suchá na nikom od důchodců, přes Toma Cruise až k tělesně postiženým). P.S. Není to zdaleka tak hrozné jako Meet the Spartans. 50% ()

flanker.27

Já se bavil. Přiznávám, že jsme zrovna něco slavili a tak nemusí být můj úsudek vzhledem k jisté míře alkoholu v krvi úplně objektivní, navíc superhrdinové jsou mi nesvatí a tak je mi vše co ukazuje jejich debilitu takřka svaté. Ale neodvolám svůj blud ani před nikým neočekávanou španělskou inkvizicí. ()

kingik

Mezi průměrné parodie "Suprhrdina" zapadne naprosto v pohodě. Střídá nevtipné gagy s vtipnějšími, ale ani jeden z gagů není vrcholně "super", jak avizuje český distribuční název. Herecké obsazení je na tak průměrný scénář snad až příliš elitní. Jednou se tato parodie vidět určitě dá, ale škoda, že nápaditost si tentokrát vzala dovolenou. I u této parodie platí, že čím více máte nakoukáno divácky úspěšných filmů, tím více se budete bavit. 60% ()

• Film bol propagovaný na programe Nickelodeon, čo je mätúce, pretože tento program sleduje oveľa mladšie publikum. S najväčšou pravdepodobnosťou cieľom bolo získať financie pre Drakea Bella, ktorý v tom čase hral v populárnom sitcome Drake & Josh (2004), ktorý sa vysielal na programe Nickelodeon. (Pat.Ko)
  • Film nebol premietaný pre filmových kritikov. (ladko)

Související novinky

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)