• Torision

Je to trapárna s nápisem "Neruště, procházím". Hrůza typu Děsnej doják, Comebacks nebo Velkej biják zase ne a právě v konkurenci s nima musím být shovívavější. Kostra příběhu je ze Spider-mana (ač parodovat 6 let starej film, kterýmu se navíc mezi tím natočily 2 pokračování, není zrovna trefný, ale budiž), semtam se najde i nějaká scénka z X-Menů, Fantastic 4 a jedna z Batmana. V některejch bodech mi bylo trapně ještě za tvůrce, některý scénky celkem vyšly, ale jenom se opakujou fórky, co už předtím člověk musel viděl v jinejch filmech (toho je asi převaha) a občas se nějaká scénka nebo skeč podařeja dokonce jsem se i pousmál. Jinak herci - snad kromě Nielsena - hrajou špatně, ale těžko jim něco vytýkat, protože takhle debilní postavy by nezahrál dobře nikdo. Ani Marlon Brando!!!!! :) Celkem teda 40%, ale mažu to a nepustím si to, ani kdyby mě mučili.(18.4.2010)

Za rok vzniká několik parodii, tak není divu, že tvůrcům dochází dech, tentokrát se vrhlo na zesměšnění akčních hrdinů. Popravdě, zase tak hrozný to opravdu nebylo. A kdyby byly vynechány fekální scény, stále omílajíci se vtípky, ohodnotil bych lépe, ale tohle zase spadá do průměru. Zrovna moc nepobaví, ale neurazí. Parkrát jsem se zasmál, kamarád Troyi byl nadupanej, Sara Paxton kočka a minutáž perfektní.(2.5.2008)

• Caelos

Není to tak hrozné, jako nedávno shlédnuté Tohle je Sparta!, nicméně pořád podprůměrná parodie, parodující především Spidermana, v menší míře X-meny a v ještě menší míře ostatní komiksové filmy o superhrdinech. Většinou jsou fóry dosti trapné, ale pár dobrých se najde a nejednou jsem se dobře zasmál, protože Superhrdina nesází jen na fekální vtípky jako jinde. (4/10)(31.1.2009)

• Bauer

Další parodie, kdy si nejspíš tvůrci mysleli, jak to bude náramně vtipné. Ale není!!! A to tak, že skoro vůbec. Je to spíš trapné a některé scény jsou už okoukané, tudíž je to zároveň i neoriginální. Jedinou pozitivní věc je, že jde o parodii na comicsy, což ještě zatím nikdo nenatočil, pokud dobře vím. Samozřejmně zase až tak trapné, že bych se ani jednou nezasmál to není, protože scéna s BreakDancem na zdi mně opravdu pobavila. Některé hlášky byli docela taky slušné ( " Máme tady děti, které umí chodit skrze zdi. Máme také děti, které si myslí, že umějí chodit skrze zdi.") Herecké výkony nic moc, hlavní hrdina je nemastný neslaný. Alespoň je tu Christopher McDonald, jehož mám jako herce rád, i když nikdy nehrál v ničem pořádném. A nebyl by to parodie, kdyby zde nebyl Leslie Nielsen. Celkově ubohá a trápná záležitost, ale určitě lepší Meet the Spartans!!!(25.6.2008)

Superhero Movie paroduje úúúúplně všecko - což je jeho silná a zároveň slabá stránka. Co je naopak jeho stoprocentní slabinou, to je Drake Bell v hlavní roli. Ten kluk mě fakt neskutečně vytáčel. Naopak doktoři Hawking a Whitby (Jeffrey Tambor) bavili nadmíru, takže ve výsledku nevyrovnaná a dokonale průměrná karikatura kultu superhrdinství (a všeho možnýho dalšího).(25.5.2013)