Tak a máme tu další z parodií, která si tentokrát utahuje ze superhrdinských filmů. Tentokrát se však nejedná o odpad jako v případě "Epic movie" nebo "Disaster movie" ale o povedenou komedii, která je sice občas trapná ale má v sobě spoustu podařených vtipných kousků a víceméně se zde nenajde jediný fékální vtípek, které jsou v dnešních komediích tak populární. Film nejvíce kopíruje Spidermanovo dobrodružství a do toho vkládá další superhrdinské kousky jako je Batman, Fantastická čtyřka nebo X-Men. Nejedná se však jen o přehlídku vtipných scének vykradených z jiných filmů ale překvapivě se zde najde i o pokus o příběh, který sice nepřináší nic nového ale je alespoň trochu zajímavý. Co se týká herců tak i zde byl výběr povedený a žádný z herců nesklouzává k trapnosti a především Leslie Nielsen opět válí a i po tolika letech dokáže rozesmát. I když snímek nedosahuje kvalit legend jako "Žhavé výstřely" nebo "Bláznivé střely" v dnešní záplavě rádobyvtipných parodií se jedná o nejlepší kousek.(25.10.2008)

• B!shop

No v porovnani s Disaster movie je tohle velka pecka, ale kdyz nebudu s nicim porovnavat, tak to za moc nestoji. I kdyz se musi uznat, ze ackoliv herci nehrajou buhvi co, aspon to jsou celkem sympataci. Celej film je navic celkem slusne natocenej, krome ruznejch viditelne umelejch zvirat jsou i triky slusny, pribeh celkem verne kopiruje prvniho Spider-Mana, takze taky fajn. Problem je, co se tyce vtipu, nektery jsou zbytecne dlouhy a ztracej na vtipnosti, samozrejme dojde na par trapnejch, par fekalnich, ale taky na par se zajimavym napadem, par vtipnejch a par absolutne brutalnich. Celkove lepsi 2*.(3.2.2009)

• Bauer

Další parodie, kdy si nejspíš tvůrci mysleli, jak to bude náramně vtipné. Ale není!!! A to tak, že skoro vůbec. Je to spíš trapné a některé scény jsou už okoukané, tudíž je to zároveň i neoriginální. Jedinou pozitivní věc je, že jde o parodii na comicsy, což ještě zatím nikdo nenatočil, pokud dobře vím. Samozřejmně zase až tak trapné, že bych se ani jednou nezasmál to není, protože scéna s BreakDancem na zdi mně opravdu pobavila. Některé hlášky byli docela taky slušné ( " Máme tady děti, které umí chodit skrze zdi. Máme také děti, které si myslí, že umějí chodit skrze zdi.") Herecké výkony nic moc, hlavní hrdina je nemastný neslaný. Alespoň je tu Christopher McDonald, jehož mám jako herce rád, i když nikdy nehrál v ničem pořádném. A nebyl by to parodie, kdyby zde nebyl Leslie Nielsen. Celkově ubohá a trápná záležitost, ale určitě lepší Meet the Spartans!!!(25.6.2008)

Ale hovno, zase mě tady s tím hodnocením zlobíte. Samozřejmě ve filmu se prdělo víc než by bylo zdrávo a podobný druhy humoru taky nemusím na druhou stranu pokud chceme mluvit o skutečné trapnosti, stačí zůstat na téhle databázi a pročítat si v poště žádosti o výměnu bodu atd. Tohle je prostě humor s gulema pro lidi z gulema, protože krom parodií na všechno možný je dost zřejmý, že si herci dělaj prdel i sami ze sebe (Pam). Hrozně se mě líbilo jak teprve obrazová část dávala některým dialogům ty správný grády (krmení rybiček). A ten šnek, ten šnek to byl hotovej sexuální gurmánek :) Už dlouho mě nic nepobavilo tak dobře jako tahle ujetost.(1.6.2011)

KINO/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +zábavné dialogy, občas vtipné, Leslie Nielsen -bohužel je zde taky fekální humor, hudba je hodně okopírovaná, mnoho postav je nevyužitých, slabé herecké obsazení/// Jak jsem onehdá zmínil. Těmto filmům fandím a jsem rád že vznikají. A přestože nikdy nedosahují valných kvalit (ty tam jsou filmy jako Připoutejte se prosím, Bláznívá střela...) tak se u nich vždy docela dobře pobavím. Jenže, zajít si na takový film do kina! To je opravdu vyhazování peněz. Bohatě by stačilo DVDčko a v některých případech rovnou do TV. Protože na kino je tahla parodie dost levná. Efekty téměř žádné, akce tak na hranici. Prostě do kina jdu abych něco úžasného viděl. A tento film to není. Navíc jeho velkou slabinou je, že paroduje z 80ti procent Spidermana, takže pokud máte nakoukáno neřeknu "budete se skvěle bavit" ale bohužel musím říct, že budete přesně vědět co se kdy stane a zažijete často pocit deja vu. A tak jediné co je jiné, tak právě ty parodující prvky, zábavné dialogy snažící se námět vyhlodat až na dřeň a právě zmíněný fekální humor. A když řeknu že to je skoro to jediné u čeho se budete smát, je to dost zoufalé. Trošku se film dotkne Batmana a X-menů, ale to opravdu jen trošku a je to škoda, právě tyhle filmy prožívám víc než Spídieho. Tak co tam máme dál.../// Celkem 51%/// PS: říkal jsem si že je mi ten sympaťák Ryan Hansen nějak povědomej, on hrál ve Veronice Mars.(5.5.2008)

• - Film nebol premietaný pre filmových kritikov. (ladko)

• - Film obdržel většinou negativní ohlasy od kritiků. Přesto většina kritiků označila tento film za lepší, než některé jeho předchůdce jako Velkej biják (2007) nebo Tohle je Sparta! (2008), které byly kritiky setřeny. (Danny F.)

• - Film původně režíroval David Zucker, ale pak se režie ujal Craig Mazin. Původní název byl "Superhero!", ale nakonec byl film nazván Superhero Movie. (Danny F.)