• becki_tu

Nic nového pod sluncem. Pro fanoušky komiksových adaptací neškodná a vcelku zábavná jednohubka, se všemi druhy humoru, jenž se vyskytují v obdobných parodiích poslední doby. Pár originálních a vtipných scének tu je, ale většinou jde jen o zrecyklované fórky, které jsme minimálně jednou už někde předtím viděli. Takže nic by se nestalo, kdyby Suprhrdina nikdy nevznikl, ale chápu, že tvůrcům tohoto, kdysi královského, žánru už delší dobu zoufale dochází nápady, takže "loví" náměty kde se dá. Už abych si na to pomalu začal zvykat.(29.6.2008)

• Stanislaus

Společně s Vampires Suck je Suprhrdina jednou z těch více povedených teenagerovských parodií, které byly natočeny v posledních pár letech. Bylo zde pár scén, u kterých jsem se opravdu zasmál, ale našly se i takové, u kterých jsem jen klopil oči k zemi. Zkrátka na Malinu to sice není, ale viděl jsem i povedenější parodie.(9.2.2011)

• choze

Zatímco konkurence už paroduje filmy sotva se vytasí se svými trajlery, Weinsteinovci s Davidem Zuckerem teprv objevují šest let starého SPIDER-MANA a Stephena Hawkinga a vrstvu usedlého prachu se snaží opucovat četnými vtípky o spotřební technice a internetu. Jak už se jim to osvědčilo, opět berou předlohu hezky scénu po scéně, přičemž u každé usypají něco ze svého skrz na skrz prolouhovaného pytlíku trapných scarymoviesáckých fórečků (mezi kterými se tradičně najde pár perel, mj. boží imitátor Toma Cruise) a nechají k tomu zatrdlovat xichty známé ze SM doplněné o ZAZovské veterány (Nielsen a odulý Robert Hayes).(1.12.2008)

u snímků podobného žánru člověk asi nemůže očekávat žádnou extra top filmařinu, ale Superhero mě docela příjemně překvapil... nečekaná salva vtipu řadí tento podceňovaný kousek na(d) úroveň scary movies a povedených scén je ve filmu prostě pořád o něco víc než těch trapných, takže v mých očích lehký nadprůměr. 60%(24.11.2008)

• B!shop

No v porovnani s Disaster movie je tohle velka pecka, ale kdyz nebudu s nicim porovnavat, tak to za moc nestoji. I kdyz se musi uznat, ze ackoliv herci nehrajou buhvi co, aspon to jsou celkem sympataci. Celej film je navic celkem slusne natocenej, krome ruznejch viditelne umelejch zvirat jsou i triky slusny, pribeh celkem verne kopiruje prvniho Spider-Mana, takze taky fajn. Problem je, co se tyce vtipu, nektery jsou zbytecne dlouhy a ztracej na vtipnosti, samozrejme dojde na par trapnejch, par fekalnich, ale taky na par se zajimavym napadem, par vtipnejch a par absolutne brutalnich. Celkove lepsi 2*.(3.2.2009)