Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Derek
  *

  skoda, prevelka skoda. sluboval som si od toho dost (hlavne vdaka pritomnosti zuckera) ale o to vacsie bolo moje sklamanie... ty hajzli co stoja za vsetkymi date, epic a neviem co movies presvedcili asi celu filmarsku verejnost ze parodia je sled tupych scenok a nie plnohodnotny film s dejom (ako naked gun ci hot shots). nahlas som sa zasmial asi iba raz ale nastastie som sa parkrat uchichol takze to je na miiiiiiiile vzdialene vsetkym xxx movie (pri ktorych trpym fizyckou bolestou)(26.10.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Jako jo, je to další odpad z řady rádoby parodií, které hned od prvních vteřin sází jednu katastrofu za druhou, ale s tím člověk přeci počítá, když na to kouká, takže ten odpad dát nemůžu. Kdybych dala 1 nebo 2 hvězdy, tak bych šla sama proti sobě tím, že třeba takový Scary Movie se mi líbí a mám ho ráda a tohle mu bylo nejednou věcí hodně podobný. Dávám tudíž 3, i když samozřejmě kvalitou tomuhle nedostahuje. Ale já se sem tam dost nasmála .. a to mu můžou mnozí kolegové tohodle druhu závidět.(22.11.2008)

 • Stanislaus
  **

  Společně s Vampires Suck je Suprhrdina jednou z těch více povedených teenagerovských parodií, které byly natočeny v posledních pár letech. Bylo zde pár scén, u kterých jsem se opravdu zasmál, ale našly se i takové, u kterých jsem jen klopil oči k zemi. Zkrátka na Malinu to sice není, ale viděl jsem i povedenější parodie.(9.2.2011)

 • Bauer
  *

  Další parodie, kdy si nejspíš tvůrci mysleli, jak to bude náramně vtipné. Ale není!!! A to tak, že skoro vůbec. Je to spíš trapné a některé scény jsou už okoukané, tudíž je to zároveň i neoriginální. Jedinou pozitivní věc je, že jde o parodii na comicsy, což ještě zatím nikdo nenatočil, pokud dobře vím. Samozřejmně zase až tak trapné, že bych se ani jednou nezasmál to není, protože scéna s BreakDancem na zdi mně opravdu pobavila. Některé hlášky byli docela taky slušné ( " Máme tady děti, které umí chodit skrze zdi. Máme také děti, které si myslí, že umějí chodit skrze zdi.") Herecké výkony nic moc, hlavní hrdina je nemastný neslaný. Alespoň je tu Christopher McDonald, jehož mám jako herce rád, i když nikdy nehrál v ničem pořádném. A nebyl by to parodie, kdyby zde nebyl Leslie Nielsen. Celkově ubohá a trápná záležitost, ale určitě lepší Meet the Spartans!!!(25.6.2008)

 • predators
  **

  No, zase tak úplná sračka to není :-) Suprhrdina si vzal do vínku Spidermana a snaží se z něj udělat totálního idiota.:-) A docela se mu to daří :-) Jistě po těch hromadách parodií je docela složité vymyslet něco neokoukaného a je fakt, že občas se to Superhrdinovi daří. Taky je fakt, že se mu nevyhla klasická trapnost a myslím si, že už se nenajde mnoho lidí, kteří by se smáli prdící stařence. :-) Takže, jo, ujde to:-) Zajímavosti: Mezi adepty na vážku byly můra a saranče. / Nejvíc srandy si užil L. Nielsen s hřebíkovou pistolí. :-) 35%(12.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace