Úprimne povedané, keď som si po prvýkrát pozerala hodnotenie tohto filmu, očakávala som niečo horšie.No, na moje vlastné prekvapenie, som sa celkom bavila. Neobsahovalo, to príliš veľa primitívnych vtipov, ktoré ani nie sú vtipné. Celkom sa to dalo pozerať, aj na tie herecké výkony. Najlepšie z celého filmu boli tie titulky. Keby boli iba ony, a nebolo by ďalej pokračovanie dala by som asi 5 hviezdičiek. No, pokračovanie bolo takže iba 50%. Ale ten úvod ma dostal...(26.1.2009)

u snímků podobného žánru člověk asi nemůže očekávat žádnou extra top filmařinu, ale Superhero mě docela příjemně překvapil... nečekaná salva vtipu řadí tento podceňovaný kousek na(d) úroveň scary movies a povedených scén je ve filmu prostě pořád o něco víc než těch trapných, takže v mých očích lehký nadprůměr. 60%(24.11.2008)

• Vojcl

Další ze série bláznivých parodií typu Scary Movie, tentokrát však jedna z těch slabších. Některé hodně povedené gagy, střídají průměrné až ty úplně trapné a těch je bohužel nejvíc. I tak je to, ale vcelku koukatelné a na jedno podívání snesitelné. Potěší hlavně veterán Leslie Nielsen ve vedlejší roli strýčka hlavního hrdiny.(16.11.2008)

Já prostě parodie miluju. Miluju na nich jednu věc - můžete se na ně dívat vícekrát a vždycky vás nějaká scéna pobaví, protože mezitím stihnete zkouknout film, kterej paroduje a při prvním zkouknutí vám třeba nic neříkala, protože jste ten film ještě neviděl. Navíc mě neuvěřitelně rozesmívaj prdcící fórky a tady je ta babka fakt brutal!!!!!(20.12.2008)

• Torision

Je to trapárna s nápisem "Neruště, procházím". Hrůza typu Děsnej doják, Comebacks nebo Velkej biják zase ne a právě v konkurenci s nima musím být shovívavější. Kostra příběhu je ze Spider-mana (ač parodovat 6 let starej film, kterýmu se navíc mezi tím natočily 2 pokračování, není zrovna trefný, ale budiž), semtam se najde i nějaká scénka z X-Menů, Fantastic 4 a jedna z Batmana. V některejch bodech mi bylo trapně ještě za tvůrce, některý scénky celkem vyšly, ale jenom se opakujou fórky, co už předtím člověk musel viděl v jinejch filmech (toho je asi převaha) a občas se nějaká scénka nebo skeč podařeja dokonce jsem se i pousmál. Jinak herci - snad kromě Nielsena - hrajou špatně, ale těžko jim něco vytýkat, protože takhle debilní postavy by nezahrál dobře nikdo. Ani Marlon Brando!!!!! :) Celkem teda 40%, ale mažu to a nepustím si to, ani kdyby mě mučili.(18.4.2010)

• - Jeffrey Tambor (Dr. Whitby) své scény natočil během dvoudenní přestávky při natáčení filmu Hellboy 2: Zlatá armáda (2008). (NormanBates)

• - Film původně režíroval David Zucker, ale pak se režie ujal Craig Mazin. Původní název byl "Superhero!", ale nakonec byl film nazván Superhero Movie. (Danny F.)

• - Drake Bell, ktorý v tomto filme Spider-Mana paroduje, mu o niekoľko rokov neskôr prepožičal svoj hlas v animovanom seriáli Ultimate Spider-Man (od r. 2011). (Macejko)