Tak hrozné to nebylo. Veme-li člověk v potaz Meet The Spartans a další (k)anální vyplody dua Jason Friedberg + Aaron Seltzer tak je tohle výborná komedie/parodie oproti nim. Není to řehtanda každou minutu a ani gagy nejsou kdovíjaké. Doby slávy ZAZ jsou pryč a tak obroda parodii nepřijde tak brzy , zda-li přijde vůbec. Parodujíce se hlavně superhrdinské série (Superman,Spiderman,F4,X-men a Batman) a to hlavně dějová linie a příběh je pavoučí. Což je jen a jen dobře , protože sledování chaotický scének mě už važne začlo srát! Sice někdo namítne , že Spider-plant pana genia komiky Rowana Atkinsona je daleko lepší (což jen a jen potvrzuji) tak nápad se Super-vážkou (Buzno-vážka :D) není tak špatný. Do toho ještě Leslie Nilsen jako jeho strýček. Díky za něho , protože jemu hlášky jdou dokonale a jsou lehce stravitelné. Vyjma jedné opravdu nechutné scény (duchodci se naperou jídlem a pak máme tolik propýrané téma plynatosti) to není tak kanalní. Některé vtipy se povedly! Tato nepřilíš očekávaná a sledovaná parodie (hlavně narozdíl takovým shitum jako je Meet The Spartans) slušně zabaví těch nějakych 90 minut co má. Mimochodem po dlouhé době vidím povedené IT fory! Super-vážko let! :D(14.4.2008)

• B!shop

No v porovnani s Disaster movie je tohle velka pecka, ale kdyz nebudu s nicim porovnavat, tak to za moc nestoji. I kdyz se musi uznat, ze ackoliv herci nehrajou buhvi co, aspon to jsou celkem sympataci. Celej film je navic celkem slusne natocenej, krome ruznejch viditelne umelejch zvirat jsou i triky slusny, pribeh celkem verne kopiruje prvniho Spider-Mana, takze taky fajn. Problem je, co se tyce vtipu, nektery jsou zbytecne dlouhy a ztracej na vtipnosti, samozrejme dojde na par trapnejch, par fekalnich, ale taky na par se zajimavym napadem, par vtipnejch a par absolutne brutalnich. Celkove lepsi 2*.(3.2.2009)

Na tenhle film jsem zdrhnul z práce a vůbec toho nelituju. Krom vtipu dávkovaného v předvánočních prémiích moje eventuální výčitky svědomí poslala k ledu deštivá scéna v zapadlé ulici, při které se celý můj svět smrsknul na bradavky Sáry Paxton. Vašich 49% si namažte na chleba a udavte se jimi, vy kakabusové zatrolení, škarohlídi darebáčtí, vy přetrhdíla přemoudřelá, holoto jedna zakaboněná! (Filmfest Hurghada 2012, 61/67)(29.12.2012)

• EdaS

Za ten výborný vtip s Tomem Cruisem jsem měl chvíli chuť dát tři hvězdičky, ale faktem je, že Suprhrdina je prostě další slabá parodie (byť ne tak ubohá a trapná jako některé jiné) . Nechápu, proč se tvůrci tak úzkostlivě drželi hlavně Spider-mana, větší pestrost inspirace by třeba pomohla.(21.6.2008)

Scary Movie v superhrdinskom rukáve:) Nie, nie je to vyslovene zlé (je to aj vtipné) ale ani zase také úžasné ako napr. Hot Shots 2. Nebudem príliš kritický k filmu, ktorý sa absolútne neberie vážne a ktorý je oproti iným paródiam (nechcem spomínať Troma filmy, lebo tie sa skôr považujú za horory aj keď je to jasný výsmech) celkom zaujímavý a zábavný.(21.6.2010)